Gönderen Konu: İnternet üzerinden Minoxil alıyor musunuz?  (Okunma sayısı 302 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
İnternet üzerinden Minoxil alıyor musunuz?
« : 01 Kasım 2022, 15:02:47 »
Merhaba Arkadaşlar,

Benim bıyıklarımda arada bölgesel seyrelmeler oluyor. Bazen kendi kendine toparlıyor zannediyorum uyku evresine geçiyorlar, arada da minoxil ya da procapil sürüyorum 1 aya kalmadan toparlıyor. Çok az kullandığım içinde geri kalanını atıyorum. Şimdi internette fiyatlarına baktım ve eczanedeki tanıdığıma sordum, fiyatlar ile arasında baya bir fiyat farkı olduğunu gördüm. Ben bu tarz ürünleri hep eczaneden alıyorum ama dediğim gibi çok ufak bir bölgeye kullanacağım için foruma danışmak istedim. Alopexy T ya da Minoxil olanı internetten aldığınız güvenilir siteler var mı? Saçıma uygulamayacağım için bioxinin olanına da baktım. Bilmiyorum bu konu da çok deneyimim yok aldığımda kirkland kullanmıştım. Varsa böyle alışveriş yaptığınız siteler bilgilendirebilirseniz sevinirim. Bir de bioxinin alsam işimi görür mü? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: İnternet üzerinden Minoxil alıyor musunuz?
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2022, 16:14:35 »
Kimseden cevap gelmediğine göre internetten alan yok sanırım bende eczaneden yeniden satın aldım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

bohemian

• Hero Member
Ynt: İnternet üzerinden Minoxil alıyor musunuz?
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2022, 11:25:31 »
Ben bu gune kadar hep internetten aldim bir sıkıntı yaşamadım
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram