Gönderen Konu: Eczanelerde satılan ürünler internet fiyatının 2 katından fazla?  (Okunma sayısı 387 defa)

snn016

• Jr. Member
  • **
Bu forumda neredeyse herkes saç spreyleri vitaminler v.s. ürünler alıyor sadece 2 üründen söz etmek istiyorum

prozinc plus şampuan eczane fiyati 82 tl internette ki fiyatı 38 tl den başlıyor (kargo fiyatı hariç)

Altermed Panthenol Forte Spray 9% eczane fiyatı 93 tl internette ki fiyatı ise 40 tl den başlıyor (kargo fiyatı hariç)

Varsa eczacı arkadaşlar açıklama yapabilirler mı acaba ? İnternette ki ürünler sahte ürünler v.s. gibi açıklama yapmayalım lütfen bazı satıcılar resmi çünkü.

emekli kel

• Hero Member
 nettekiler sktsi gecmiş ama zaten skt 2030da biticekse ilaca 2025 yazıyorlarmış
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

murattarum

• Hero Member
Ek olarak guvenilir online eczane isimleri yazarmisiniz? .eczaneler karmarji fazla koyuyor sanirim.kiraydi elamandi falan .
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

dejavuu86

• Sr. Member
Ek olarak guvenilir online eczane isimleri yazarmisiniz? .eczaneler karmarji fazla koyuyor sanirim.kiraydi elamandi falan .
vitaminler . Com yada supplementler .com var burası güvenilir zaten avmlerde mağazalarıda var barkodlarini kontrol ettgimde orjinal çıkıyor ürünleri birde kirmizibeyazeczane diye bir site orasida güvenilir aldığım ürünlerin hepsi orjinal çıktı

emekli kel

• Hero Member
 ben rastgele butun sitelerden saç urunu aldım daha hiç sorun çıkmadı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram