Gönderen Konu: İnternette Satılan Barkodlu Ucuz Minoxiller.....  (Okunma sayısı 1831 defa)

baslepa

• Yeni üye
  • *
İnternette Satılan Barkodlu Ucuz Minoxiller.....
« : 11 Nisan 2021, 14:47:20 »
Merhabalar herkese ilk minoxilimi iran malı olandan almıştım bir satış sitesinden şaşırtıcı bir şekilde orjinal çıkmıştı fakat eskisi gibi rahat değilim aylar verip sahte bir şeyle uğraşmak istemiyorum paradan çok zaman kaybı ama bu yolada para yüzünden koyuluyoruz fiyatlar uçuk seviyede 170 tl olmuş. Alopexy satan bir satıcı buldum (6 kutu alırsan 68tl ye geliyor) ürünlerinin its barkodunun mevcut olduğunu söylüyor asıl sorumuz bu sağlık bakanlığımızın sahte ilaç satımını engellemek için çıkardığı ilaç takip sistemi (barkod sistemi) olan ilaçlarda sizce sahte olabilir mi ?
alopexy şuan eczanede 135 TL den satılmakta 6 kutu alırsak tanesi 68 TL ye gelen internet satışları mevcut

*Elinizde eczaneden veya internetten alınan ilaç kutularınız bulunuyorsa mobil uygulamasından barkod okutabilirsiniz bilgisayardan da barkodu girip https://www.its.gov.tr/its/ilac_sorgula bu adresden sorgulayabiliyoruz çıkan bilgilere bakın sizce internette bunun sahtesi oluşturabilir mi ? veya orjinal olan bir barkodlu eczaene ürününün barkod kopyasını sahte kutulara basabilirler mi ? Aklımda deli sorular sizin düşünceleriniz nedir ?

ek olarak ben sakal için kullanıyorum zamanında 10 tel sakalım vardı 3 ayda full sakalım çıktı 2 sene geçti üzerinden biraz daha sertleşsin istiyorum şuan bazı bölgeler tüy gibi.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: İnternette Satılan Barkodlu Ucuz Minoxiller.....
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2021, 14:51:53 »
 ben barkotsuz bile aldım sorun çıkmadı bastan soluyordu barkotsuz diye.guvenilir sitelerden al ben hepsinden aldım adı duyulmuuş duyulmamış sorun çıkmadı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2021, 15:04:12 »
Ben alopexy geçmeyi düşünüyorum. Daha önce de düşünüyordum ama minoxil devam etmiştim. Bu sefer güvenilir bir satıcıdan alabilirim.

Minoxil 170 lira olmuş...
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2021, 17:00:45 »
Ben alopexy geçmeyi düşünüyorum. Daha önce de düşünüyordum ama minoxil devam etmiştim. Bu sefer güvenilir bir satıcıdan alabilirim.

Minoxil 170 lira olmuş...
hocam alopexy hem pgg açısından en kalitelisi ve fiyat olarak en ucuzu. internetten 60-80 arası bulabilirsiniz ve güvenilir oluyor.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2021, 17:24:36 »
hocam alopexy hem pgg açısından en kalitelisi ve fiyat olarak en ucuzu. internetten 60-80 arası bulabilirsiniz ve güvenilir oluyor.

Sağol hocam 3 tanesi 227 tl olan puanı yüksek bir satıcıdan alacam. Yalnız ilaç takip sisteminden barkod sorgulatmam gerekiyor. Sizin aldıklarınız barkodlu muydu? Zahmet olmazsa ilaç takip sisteminden sorgulatıp bilgileri atabilir misin?
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2021, 17:50:11 »
Sağol hocam 3 tanesi 227 tl olan puanı yüksek bir satıcıdan alacam. Yalnız ilaç takip sisteminden barkod sorgulatmam gerekiyor. Sizin aldıklarınız barkodlu muydu? Zahmet olmazsa ilaç takip sisteminden sorgulatıp bilgileri atabilir misin?
hocam elimde kutu yok kafat "farmadan" ve "pharmafarmadan" adlı satıcıdan tekli alıyorum orjinallik konusunda sorun yaşamadım. satıcı ruhsatı mevcut. 1 hafta içinde yeni sipariş vereceğim kutusunu atmadan kodu okuturum atarım buraya.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Nisan 2021, 18:00:36 »
 xeth  malesef minoxidilde sonuç alınan markada değişim yasanınca sonucta bozuluyor hani yeni dongu 4 ay sonra duzelir diyorlar ama düzelmeyebiliyorda.arka değiştirceksen elindekini bitirmeden değiştir yenisini al bir ondan bir bundan sür oyle alıştırarak değiştir derim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2021, 18:16:06 »
xeth  malesef minoxidilde sonuç alınan markada değişim yasanınca sonucta bozuluyor hani yeni dongu 4 ay sonra duzelir diyorlar ama düzelmeyebiliyorda.arka değiştirceksen elindekini bitirmeden değiştir yenisini al bir ondan bir bundan sür oyle alıştırarak değiştir derim

Abi şuan iki markayı kullanıyorum. Bioxinin ve minoxil. Zaten şakakta bioxinin kullanmaya devam edecem. O hâlâ ucuz. Tepede ve önde minoxil kullanıyorum. Kafamı oynatınca İki marka da birbirine karışıyor. bir sorun olmadı. Elimde halen bir kutu minoxil ve bioxinin var. Değişimli kullanabilirim. Dediğim gibi değişiklik yapacağım şey minoxil -> alopexyT

Böylece aynı anda her üç markayı da kullanan ilk kişi olabilirim  :)

hocam elimde kutu yok kafat "farmadan" ve "pharmafarmadan" adlı satıcıdan tekli alıyorum orjinallik konusunda sorun yaşamadım. satıcı ruhsatı mevcut. 1 hafta içinde yeni sipariş vereceğim kutusunu atmadan kodu okuturum atarım buraya.

Sağol hocam ben de satıcıya soru sor bölümünden sordum. Cevaplarını bekliyorum. Bir sorun olursa iade ederim
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

baslepa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 11 Nisan 2021, 20:42:31 »
merhabalar hocam satıcı ruhsatı mevcut derken sanırım iletişim kurup satıcıdan gördünüz hangisiydi ?  bende iki satıcıya baktım bugün ona göre sipariş geçicem 6 kutu

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 11 Nisan 2021, 21:27:35 »
merhabalar hocam satıcı ruhsatı mevcut derken sanırım iletişim kurup satıcıdan gördünüz hangisiydi ?  bende iki satıcıya baktım bugün ona göre sipariş geçicem 6 kutu
ben farmadan adlı satıcıdan kullanıyorum gayet memnunum.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 12 Nisan 2021, 21:47:22 »
Minoxili sürerken pek dağılmıyor sac derisinin her kısmına bi yerde okumuştum sol sakaga sıksak bile sağ sakagada etki ettigi dogrumu

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 12 Nisan 2021, 21:50:59 »
 yan bölgelere etki eder ama fazla değil

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Nisan 2021, 22:09:54 »
yan bölgelere etki eder ama fazla değil
Iyi ozaman ya bide ben kullandıktan sonra 10 dk ya kuruyor hemen normal mi alopexy kullaniom

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 12 Nisan 2021, 23:41:02 »
  bazı markalar cabuk kurur bazıları gec bu markayı bilmiom onemli değil suresi

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 13 Nisan 2021, 02:42:13 »
Iyi ozaman ya bide ben kullandıktan sonra 10 dk ya kuruyor hemen normal mi alopexy kullaniom

Alopexy tamamen kuruması 2 saati buluyor. Nereden alıyorsun?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram