Gönderen Konu: Bu internet sitesinin reklamı yapılmalı  (Okunma sayısı 820 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Bu internet sitesinin reklamı yapılmalı
« : 05 Nisan 2022, 23:41:11 »
Arkadaşlar biliyorsunuz ki ülkemizde birçok ekim merkezi var. Bu ekim merkezleri en az günde toplam 300 ekim yapıyordur. E bunların paylaşımı nerede? Buraya günde 1 tane geliyor ya da gelmiyor.

Bence her kişi kendisine yapılan ekime yorum almak ve değerlendirilmek ister. Fakat insanların bu siteden haberi yok maalesef.

Önerim şudur: Gidip televizyonda falan reklam verilmesi saçma zaten. Genelde orta yaş ve gence hitap eden bir Youtuber'e ucuz şekilde etkili reklam yapılır. Ben eminim ki bir kıvılcım bile bu siteyi uçurur, user coşkusu yaşar.

Mesela Donanım Haber, Shift delete, Mynet gibi internet sitelerinin hedef kitlesi istediğimiz şekilde.

Hintel abi belki önceden düşünmüştür. Veya gerek duymamıştır. Çünkü site yoğunluğu onu da daha fazla meşgul edecek. Fakat güvendiği birini veya birkaçını siteye Moderatör olarak yetkilendirebilir.

Velhasıl kelam bu site bir altın hükmünde ama araştırmayan bulamaz. Kolaylaştırmak gerek.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Ynt: Bu internet sitesinin reklamı yapılmalı
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2022, 23:56:04 »
Arkadaşlar biliyorsunuz ki ülkemizde birçok ekim merkezi var. Bu ekim merkezleri en az günde toplam 300 ekim yapıyordur. E bunların paylaşımı nerede? Buraya günde 1 tane geliyor ya da gelmiyor.

Bence her kişi kendisine yapılan ekime yorum almak ve değerlendirilmek ister. Fakat insanların bu siteden haberi yok maalesef.

Önerim şudur: Gidip televizyonda falan reklam verilmesi saçma zaten. Genelde orta yaş ve gence hitap eden bir Youtuber'e ucuz şekilde etkili reklam yapılır. Ben eminim ki bir kıvılcım bile bu siteyi uçurur, user coşkusu yaşar.

Mesela Donanım Haber, Shift delete, Mynet gibi internet sitelerinin hedef kitlesi istediğimiz şekilde.

Hintel abi belki önceden düşünmüştür. Veya gerek duymamıştır. Çünkü site yoğunluğu onu da daha fazla meşgul edecek. Fakat güvendiği birini veya birkaçını siteye Moderatör olarak yetkilendirebilir.

Velhasıl kelam bu site bir altın hükmünde ama araştırmayan bulamaz. Kolaylaştırmak gerek.
İnstegramda olabilir
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2022, 23:58:20 »
İnstegramda olabilir
Kanka tek vuruşla etkili hamle hem maliyet olarak az olur hem de prestij sarsılmaz.

Anlatan Adamlar, Benzin TV gibi YouTube kanalları da hedef kitleye uygun olabilir.

Hintel abi açmış bu sitenin IG'sini ama bence yetersiz.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Nisan 2022, 00:53:44 »
Biz zaten forumda kaliteli kontrollü kaybetmeden düzgün iş yapan kaliteli merkezlerin konusunun açılmasını istiyoruz

Bahsettiğin yabancı forumların hiç birinde bizim kadar açılmış saç ekim konusu yok çoğu merkez paylaşımı biz bunu yapmayız.

Online kişi sayısıda ortalama dakikada 200 kişiye yakın anlık forum da bu kadar güçlü başka bir forumda yok emin ol
 50 kişi nedir ki :)

Yabancıların çoğuda Türkiye ye ekime gelecekse bizim forumu takip ediyor merak etme :)
Bu kadar dikkatli kontrol altında olan sitede yok:)

Bizim konularımız kaliteli kişiler tarafından açılsın doğru reklamsız olsun
Bizim için önemli olan o

Zaten günde açılan 100 konunun biz 60 nı siliyoruz :)
Fayda sağlamayacağı için

Kurallara uygun olmadığı için siz fark etmiyorsunuz:)

Bu forum başlı başına zaten çok detay isteyen bir yer başka mecralara vakit kalmıyor
Bunun için siz değerli üyeler foruma destek olursa katkısı olursa
Tabiki hayır demeyiz :)

Ya da forumla ilgili bir görev edinmek isterse bize sunması yeter

Donanım ve maynet forumları içeriğinde her konuyu barındırır tek bir konu üzerinden yürümez
Misket hakkında çamaşır makinesi hakkında bile konuşulan bölümler var misal

Ama sadece Tek bir işlem konu üzerine öyle olamaz biz bu konuda çok üst düzey bir durumdayız
Reklamsız insanların hata yapmadam doğruyu seçebileceği kadar temiz steril güven veren ve her konuyla ilgilenen her sorunla ilgilenen her kişi ile iletişim halimde olan başka bir yer olmaz kimsede bu kadar uğraşamaz diye düşünüyorum:)

Forumun instagramı da var ayrıca ve orada ciddi bir takipçi kitleside mevcut.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2022, 01:10:17 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 06 Nisan 2022, 01:05:36 »
aklı başında birisinin netten saç ekimi araştırırken bu siteye denk gelmemesi imkansız gibi bir şey salla gitsin bırak akıllı adamlar gelsin foruma.
yoksa 3,5 bin liraya saç ekimi yaptıran köylü facebook tayfası burayı bassa dahamı iyi  ;D
birisi bir resim atıyor çok iyi reis maşallah maşallah copy paste 50 tane mesaj atıyorlar nerede ektirdin diye soran bile olmuyor.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Nisan 2022, 01:12:05 »
Biz zaten forumda kaliteli kontrollü kaybetmeden düzgün iş yapan kaliteli merkezlerin konusunun açılmasını istiyoruz

Bahsettiğin yabancı forumların hiç birinde bizim kadar açılmış saç ekim konusu yok çoğu merkez paylaşımı biz bunu yapmayız.

Online kişi sayısıda ortalama dakikada 200 kişiye yakın anlık forum da bu kadar güçlü başka bir forumda yok emin ol
 50 kişi nedir ki :)

Yabancıların çoğuda Türkiye ye ekime gelecekse bizim forumu takip ediyor merak etme :)
Bu kadar dikkatli kontrol altında olan sitede yok:)

Bizim konularımız kaliteli kişiler tarafından açılsın doğru reklamsız olsun
Bizim için önemli olan o

Zaten günde açılan 100 konunun biz 60 nı siliyoruz :)
Fayda sağlamayacağı için

Kurallara uygun olmadığı için siz fark etmiyorsunuz:)

Bu forum başlı başına zaten çok detay isteyen bir yer başka mecralara vakit kalmıyor
Bunun için siz değerli üyeler foruma destek olursa katkısı olursa
Tabiki hayır demeyiz :)

Ya da forumla ilgili bir görev edinmek isterse bize sunması yeter
Forumun kalitesi eşsiz hocam, sayenizde.
Potansiyel reklamı bile hissedebiliyorsunuz ve güzel yönetiyorsunuz.

Online sayısı da yeterli ve sizi bir hayli meşgul edebiliyor. Katılıyorum.

Yazma amacım her şeyden habersiz olan geniş kitleye ulaşma fikriydi aslında. Saç ile ilgili batıl inançlar çok mesela ülkemizde. Yoksa elbette sitenin online sayısı epey var.

Yok sarımsaklı zeytinyağı sürülecekmiş, yok 5 kullanımda bıttım sabununun mucizevi saç çıkarma etkisi, mavi serumu sürünce saç coşuyormuş falan. Insanlar bunlarla umutlarını tüketiyor.

Fakat dediğiniz gibi, biz userlar da en azından insanları bilgilendirmek amacıyla bu forumu tanıtabiliriz.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Nisan 2022, 01:15:18 »
Demek istediğini anladım ve konu hoşuma gitti bunları düşünüp yazman insanlara yardım amacı taşıdığının farkındayım akıllı insanlar bizi bulur bir şekilde ama farklı fikirler varsa ben yaparım diyorsan sana kapım her zaman açık ve söylediklerine değer vereceğimi öneseyip destek olacağımıda bilmemi isterim diğer arkadaşlar içinde.
Global Moderator

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2022, 01:19:36 »
Demek istediğini anladım ve konu hoşuma gitti bunları düşünüp yazman insanlara yardım amacı taşıdığının farkındayım akıllı insanlar bizi bulur bir şekilde ama farklı fikirler varsa ben yaparım diyorsan sana kapım her zaman açık ve söylediklerine değer vereceğimi öneseyip destek olacağımıda bilmemi isterim diğer arkadaşlar içinde.
Teşekkürler başkan. Küçük bir adım atarak bundan sonra saç ile alakalı karşılaştığım postlara bu siteden bahsedip içeriğini anlatırım.

Aklımda başka fikirler de var. Fakat hazır değilim. Zamanı gelince size beyan ederim.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Haziran 2022, 13:00:29 »
Forumda son zamanlarda fena troller çıkmaya başladı

Mesela birisi şu an Finasterid bölümünde milleti trollüyor ve hakaretler savuruyor canı istediği gibi

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 03 Haziran 2022, 13:06:02 »
Forum olmasa kim bilir kimlere ekim yaptırıcaktık.. Finasteridmiş tedaviymiş saç neden dökülürmüş nasıl ekim yapılırmış haberimiz bile olmayacaktı.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2022, 13:13:44 »
Hintell'e toplu şikayet diye bir metin yazmıştım.
O mesajı gören herkes lütfen o metni kopyalayıp o konu linkini ekleyip Hintell'e mesaj atsın.

Kimsenin kimseyi rahatsız etme hakkı yok.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Haziran 2022, 17:48:01 »
Hintell'e hakaret etmeye başladı.

Abi neredesin ya.

Gerçi Hintell büyük ihtimalle dava açmak için bekliyordur. Daha yazsın ki delil çoğalsın diye belki.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 03 Haziran 2022, 18:27:30 »
Hintell'e hakaret etmeye başladı.

Abi neredesin ya.

Gerçi Hintell büyük ihtimalle dava açmak için bekliyordur. Daha yazsın ki delil çoğalsın diye belki.

Forum iyice dingonun ahırına döndü.Hadi davye bir şekilde katlanıyordukta ikiden fazla troll kaliteyi düşürüyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 04 Haziran 2022, 11:53:28 »
Abi bu forumun reklama ihtiyacı yok. Zaten ben her yere yaydım benim gibi bir çok kişide daha önce yaymıştır..
Dalga veya troller konusuna gelince.dalga geçse  ne olacak ama hakaret iyi degil.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 04 Haziran 2022, 12:27:22 »
Abi bu forumun reklama ihtiyacı yok. Zaten ben her yere yaydım benim gibi bir çok kişide daha önce yaymıştır..
Dalga veya troller konusuna gelince.dalga geçse  ne olacak ama hakaret iyi degil.
"Dalga geçse ne olacak?" diye bir şey yok kardeşim.

Herkesin gururu var. Kimsenin hakkı yok dalga geçmeye.

Facebook Twitter Instagram