Gönderen Konu: Nekroz  (Okunma sayısı 3922 defa)

Maverr

• Yeni üye
  • *
Nekroz
« : 02 Aralık 2020, 17:20:35 »
Merhaba arkadaşlar 23 kasım pazartesi günü saç ektirdim sonra ki süreçte kabuk dökümünde ön bölgede koyu  bir görüntü vardı nekrozdan şüphe ettim korktuğum başıma geldi ekim yaptırdığım yere gittim nekroz olduğunu bir kaç gün sabah ve akşam Thiocilline kremi kullanmamı söylediler sonrasındaki yıkamada siyahlık gidince daha net belli oldu moralim altüs oldu ama hoca korktuğumdan daha kötü değil yüzeysel nekroz dedi bölgede saç çıkışı olur mu yara izi kalır mı?

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Nekroz
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2020, 18:10:33 »
Gecmis olsun, orda kismi olarak sac cikisi olmayacaktir ama kucuk bir bolge halledilir cok canini sikma
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Maverr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2020, 19:31:31 »
Anladım kardeşim teşekkür ederim süreç ilerledikçe görecez

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Aralık 2020, 19:23:01 »
nekrozun en cok oldugu bbolge malesef benımde basıma gelıyordu ekımımı ıncelersen ucuz atlattm endıse etme ufak bır alan halledılır
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

BAD BOY

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2022, 00:18:59 »
Üstadım tıpa tıp aynı sorundan müzdaripim son gelişmeler son durum nedir bahseder misin ?

hellrise

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2022, 19:35:22 »
bu tip nekrozlar dolaşım sistemi bozukluğundan olur yüzeyseldir kırmızı alanlarda saç çıkışları gözlenir kabukları kim temizlemişse onun ellerine sağlık. iyi ki o kabukları oradan almışta kurtarmış seni. işi bilmeyen o kabukları dökmeyip eve gönderseydi seni şimdi orda kocaman bir boşluk olurdu deri toparlar yara izi kalmaz, bu nekrozlarda korkulacak bir durum yoktur estetik kaygı oluşturmayın ilerde bir revize ile halledilir. şimdi bu adamın fırça gibi saçı vardır

Facebook Twitter Instagram