Gönderen Konu: TEMPLE DÖKÜLME  (Okunma sayısı 1209 defa)

Today

• Jr. Member
  • **
TEMPLE DÖKÜLME
« : 03 Aralık 2020, 16:49:23 »
Yaklaşık 1 yıl önce sevdiğim birini kaybettim ve çok yoğun psikolojik sorunlar yaşadım. Önceden de seyrek olan temple bölgesi bu süreçten sonra bu hale geldi. Böyle bi dökülme normalmi? Ensemde veya diğer saçlı alanlarda böyle bi dökülme yok. Bu alanda böyle. Hafif çekince kopuyor, kaşlarımda öyle. Neden olabilir? Yaşadığım psikolojik sorunların etkisimi acaba? Yoksa genetik bir dökülmemi?

Today

• Jr. Member
  • **
Ynt: TEMPLE DÖKÜLME
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2020, 16:56:36 »
Bu bölgeye saç ekimi yaptırabilirmiyim? Başarılı bir sonuç alınırmı?

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2020, 18:03:20 »
Bu bölgeye saç ekimi yaptırabilirmiyim? Başarılı bir sonuç alınırmı?

Dr koray erdogan dan baskasına yaptırma o yapmazsa dr muttalip keser

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2020, 18:08:59 »
Dr koray erdogan dan baskasına yaptırma o yapmazsa dr muttalip keser

O bütçelere çıkma imkanım yok malesef. Sanırım tercihimi Serkan Aygın dan yana kullanacağım
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2020, 05:50:56 Gönderen: Dublin »

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2020, 18:10:35 »
Peki böyle bir dökülme normal mi? Böyle birşeyle karşılaşan varmı? Sadece faul kısmı böyle. Ense ve kulak üstü kısımları gayet gür. Genetik dökülme faulleri de etkilermi?

splenter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2020, 22:38:15 »
aynı durum bende de var. hatta daaha kötü. geriye doğru gidiyor. dupa veya retrograde alopecia olabilir. bir araştır.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2020, 23:15:57 »
O bütçelere çıkma imkanım yok malesef. Çıkabilsem bile Zekeriya Kul'u tercih etmem. Son zamanlarda ki ekimleri çok amatörce geliyor. Sanırım tercihimi Serkan Aygın dan yana kullanacağım

Sana zekeriya kul diyen olmadı ki ? Oraya cok para harcamazsın dogal olmasını istiyorsan bu doktorlara gir

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2020, 23:32:35 »
Strese yönelik dökülme değildir zaten temple alan, yanlardaki saçlarınız zamanla incelebilir. Tedaviler ile belki güçlendirebilirsiniz (tedaviden kastım topikal spreyler). Antiandrojenler çok etkili olmuyor bu bölgeler için kendimde tecrübe ettim. Zayıflayan temple bölgeye ekim yaptırmakta risktir varolan saç köklerine zarar verilebilir. Bu nedenle belki de bu bölgelere ekim yaptırmamanız daha sağlıklı bir karar olabilir. Ama eğer karar verdiyseniz temple ekimlerinde Asmed çok başarılıdır, ancak bütçeniz yetmiyorsa naçizane fikrim Hakan Doğanay'ı da bu konuda başarılı buluyorum. İsterseniz bir araştırın derim. Belki ufak bir alan olduğu için daha uygun bir fiyat verebilirler.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 05 Aralık 2020, 05:50:09 »
aynı durum bende de var. hatta daaha kötü. geriye doğru gidiyor. dupa veya retrograde alopecia olabilir. bir araştır.

Dupa olması için ensede komple seyreklik olması gerekmiyormu? Öyle bir sorunum yok. Retrograde olabilir diye düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram