Gönderen Konu: Temple ve şakak saç ekim tavsiyesi  (Okunma sayısı 2166 defa)

slade23

• Hero Member
Temple ve şakak saç ekim tavsiyesi
« : 30 Ağustos 2021, 17:36:07 »
Bilenleriniz vardır saçıma medikal tedavi uyguluyorum ve uygulamaya da devam edeceğim ama şakak ve temple toparlamazsa kışa Hakan Doğanay’a ektirme fikrim var. Ekte attığım foto tarzında bir planlama düşünüyorum ama siz ne dersiniz ön çizgi şakak temple kaç greft lazım donörüm kurtarır mı kıymetli yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Mehmet64

• Full Member
Ynt: Temple ve şakak saç ekim tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2021, 20:53:10 »
2000 greft civarı Ekim yapılır yaşınız kaç
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2021, 20:54:30 »
2000 greft civarı Ekim yapılır yaşınız kaç
Yaş 34 aslında çizdiğim şekilde temple dolsa şakak bile umrumda değil
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2021, 23:58:57 »
Çizdiğiniz tarzda şakak ekimi yapılır yapılmasınada çoğu ekim merkezi bu tarz bir ekimi beceremez heralde ,riskli bir bölge sonuçta.
Doğal olmayan görünüm ve seyrek sonuç en büyük riskler arasında .Forumda gördüğüm kadarıyla asuman hair bu tarz ekimlerde başarılı onların dışında çok fazla iyi örnek varsada göremedim açıkçası .Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?varmı kafanızda düşündüğünüz bu tarz ekim yapabilecek merkezler.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 31 Ağustos 2021, 00:22:27 »
Çizdiğiniz tarzda şakak ekimi yapılır yapılmasınada çoğu ekim merkezi bu tarz bir ekimi beceremez heralde ,riskli bir bölge sonuçta.
Doğal olmayan görünüm ve seyrek sonuç en büyük riskler arasında .Forumda gördüğüm kadarıyla asuman hair bu tarz ekimlerde başarılı onların dışında çok fazla iyi örnek varsada göremedim açıkçası .Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?varmı kafanızda düşündüğünüz bu tarz ekim yapabilecek merkezler.
Ben Hakan doğanay I düşünüyorum açıkçası ama dediğiniz gibi temple bölgesini en iyi çalışan da Asuman hanım. Aslında tüylenmeler var ama saça dönüşüp dönüşmeyeceği muamma sırf temple ve şakak içinde 34 yaşında operasyon riski her merkezde alınmaz kafam karışık yani :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #5 : 31 Ağustos 2021, 00:37:37 »
2500gref Asuman hanım bu işi halleder  diye düşünüyorum çünkü forma bakarsan en iyi ön çizgiyi  o yapıyor bana göre

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 31 Ağustos 2021, 00:42:21 »
Ben Hakan doğanay I düşünüyorum açıkçası ama dediğiniz gibi temple bölgesini en iyi çalışan da Asuman hanım. Aslında tüylenmeler var ama saça dönüşüp dönüşmeyeceği muamma sırf temple ve şakak içinde 34 yaşında operasyon riski her merkezde alınmaz kafam karışık yani :)

Evet hakan doğanayında ön çizgi ve themple ekimleri güzel oluyor ,sanırım dhi saç yönlerini ayarlama konusunda biraz daha avantajlı bir teknik.themple ekimleriyle bende şahsen özellikle çok ilgileniyorum ,bir kaç yıl içerisinde sanırım benimde ihtiyacım olacak ama bir gerçek varki korkutmuyorda değil özellikle doğallık ve yön konusunda.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 31 Ağustos 2021, 00:44:21 »
Evet hakan doğanayında ön çizgi ve themple ekimleri güzel oluyor ,sanırım dhi saç yönlerini ayarlama konusunda biraz daha avantajlı bir teknik.themple ekimleriyle bende şahsen özellikle çok ilgileniyorum ,bir kaç yıl içerisinde sanırım benimde ihtiyacım olacak ama bir gerçek varki korkutmuyorda değil özellikle doğallık ve yön konusunda.
Beni daha çok nekroz ve donör doku küsmesi gibi durumlar korkutuyor. Dhi ve Hakan hocayı ondan istiyorum biraz daha az hasar veren bir teknik gibi geliyor bana ve dediğiniz gibi yönleri direkt folikülle açıyor ve yönlendiriyor. Temple benim için saçın en güzel noktası o yüzden en iyisini yaptırma araştırmasındayım. Bakalım tedaviye hala zaman tanıyorum ama işin sonu ekim olacak gibi benim de
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 31 Ağustos 2021, 00:45:54 »
2500gref Asuman hanım bu işi halleder  diye düşünüyorum çünkü forma bakarsan en iyi ön çizgiyi  o yapıyor bana göre
Evet Asuman hanım temple ve ön çizgi konusunda çok titiz ve başarılı
Temple bence saçı saç yapan yer o yüzden taktım bu kadar temple çizdiğim şekilde olsa şakağın mevcut haliyle içeride olması bile daha bir doğallık ve karizma katar
avodart&minox&xpecia

tedavim

Vio

• Full Member
« Yanıtla #9 : 31 Ağustos 2021, 10:14:19 »
Beni daha çok nekroz ve donör doku küsmesi gibi durumlar korkutuyor. Dhi ve Hakan hocayı ondan istiyorum biraz daha az hasar veren bir teknik gibi geliyor bana ve dediğiniz gibi yönleri direkt folikülle açıyor ve yönlendiriyor. Temple benim için saçın en güzel noktası o yüzden en iyisini yaptırma araştırmasındayım. Bakalım tedaviye hala zaman tanıyorum ama işin sonu ekim olacak gibi benim de
Temple bölgesini nekroz etmek için üst düzel bi çaba lazım insan yüzünün en damarlı en kanlı bölgesidir o yönden sorun olacağını düşünmüyorum. Asuman hanıma beklentinizi söylerseniz sevdiği ekimler bunlar hatta direkt kendisi de ekebilir bi konuşun bence
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 31 Ağustos 2021, 10:24:31 »
Temple bölgesini nekroz etmek için üst düzel bi çaba lazım insan yüzünün en damarlı en kanlı bölgesidir o yönden sorun olacağını düşünmüyorum. Asuman hanıma beklentinizi söylerseniz sevdiği ekimler bunlar hatta direkt kendisi de ekebilir bi konuşun bence
Bölgesel olarak değil de operasyonda ters gidecek durumlardan korkuyorum genel olarak zaten başlı başına sıkıntılı bir süreç bir de olumsuzluğu kaldıramam.
Asuman hanımın temple ekimleri çok güzel oluyor çok seviyorum ben de. kışa doğru onunla da yüzyüze görüşme planlayayım. Çok teşekkürler önerileriniz için. Ön çizgiyi 1 cm öne çekip temple ve şakaklar da doldurulursa kabaca ölçümlerim sonucu 35-40 cm2 bir alan çıkıyor ortaya sizce kaç greft gider dönorüm kurtarır mı?
Kabaca 35-40 cm2 arası
avodart&minox&xpecia

tedavim

Vio

• Full Member
« Yanıtla #11 : 31 Ağustos 2021, 10:38:19 »
Bölgesel olarak değil de operasyonda ters gidecek durumlardan korkuyorum genel olarak zaten başlı başına sıkıntılı bir süreç bir de olumsuzluğu kaldıramam.
Asuman hanımın temple ekimleri çok güzel oluyor çok seviyorum ben de. kışa doğru onunla da yüzyüze görüşme planlayayım. Çok teşekkürler önerileriniz için. Ön çizgiyi 1 cm öne çekip temple ve şakaklar da doldurulursa kabaca ölçümlerim sonucu 35-40 cm2 bir alan çıkıyor ortaya sizce kaç greft gider dönorüm kurtarır mı?
Kabaca 35-40 cm2 arası
2000-2500 greft işinizi görecektir ama ona orda karar veriyorlar Asuman hanımın donörü çok yıpratma durumu yok zaten idareli kullanıyor malzemeyi 😂 donör güzel
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 31 Ağustos 2021, 10:56:21 »
Beyler ben de orada ektirmiş birisi olarak şunu belirteyim. Asuman hanım’ın çoğu ekiminde ön çizgideki greft seçimlerini pek de beğenmiyorum. Çok daha iyi olabilir.

Çizgi güzel ama çoklu greftler öne veya öne çok yakın gelebiliyor. Çok bahseden olmuyor ekim konularında, bir de konu sahipleri tarafından fotoğraf paylaşımları da çok yetersiz, yeterince anlaşılmıyor. Bu gözle tekrar bi değerlendirin.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 31 Ağustos 2021, 11:18:08 »
 hakanda çıkmayanlar olabiliyor çıkıncada iyi çıkıyor ekimi ya çok iyi ya çok kotu oluyor.asumanın ekimleri guzel ama minoxidilinde kahramanlığı var ekimlerde daha yeni gelişen merkez bazı hataları var.sitede ön ekimleri arastır ornekleri incele sayıyı dr belirler
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 31 Ağustos 2021, 11:52:48 »
2000-2500 greft işinizi görecektir ama ona orda karar veriyorlar Asuman hanımın donörü çok yıpratma durumu yok zaten idareli kullanıyor malzemeyi 😂 donör güzel
çok teşekkür ederim kardeşim kıymetli yorumların ve tavsiyelerin için. seçenek ikiye çıktı :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram