Anket

Ne dersiniz ?

Okullar kapalı kalmalı açılmamalı
5 (33.3%)
Çocuklar evde cahil kaldı okullar açılmalı
5 (33.3%)
Coronanın gidisatına göre karar verilmeli
5 (33.3%)

Toplam Oy Verenler: 15

Gönderen Konu: Sizce coronada okullar açılmalımı?  (Okunma sayısı 1034 defa)

emekli kel

• Hero Member
Sizce coronada okullar açılmalımı?
« : 09 Aralık 2020, 12:07:51 »
 Ben olsam hayatta açmam.Bakıyordum bir yerlerde üst düzey yöneticilik yapan arkadaslar bile çocuklarnı kreşe okula yolluyorlardı şaşırıyordum cesaretlerine.İğne şu bu derken bence gene okullar açılmamalı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce coronada okullar açılmalımı?
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2020, 12:20:02 »
Bence ya tam açılmalı ya tam kapanmalı

Böyle yarım yamalar gündüz çık akşam çıkma hafta sonları çıkma bir anlamı yok aksine esnafa zarar vermekte vaka sayılarıda artmaya devam etmekte.

Tüm restoranlar kan ağlıyor binlerce insan ekmek yiyor  balık restorantı paket servis mi yapacak ya da ocak başı e bunlara bir destek de söz konusu değil

Tam kapanırsa herkese destek vermek zorunda.

Kısaca şu anki önlemler herkese zarar veriyor. 
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2020, 15:07:09 »
 ama hem oyle hem boyle yapmak zorundalar.direk sağlam onlemler alsalar ekonomi elden gider diye korkuyorlar onlem almasalar eleştiri gelcek.dostlar alışverişte gorsun işte.10la 1 arası banklarda dedeler nineler iç içe.hafta sonu yasak millet işini hafta içi halletmek zorunda kalıyor insan kalabalığı ara sokaklar bile araba yığını oluyor.sandavic gibi yasaklar insanları araya sıkıştırdı.he he deyip gecme politikası arada sıradada goz boyama .ben bakarım kendime kim ne yaparsa yapsın bencilliği
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #3 : 09 Aralık 2020, 19:42:15 »
Devletin yetersizliğinin cezasını çekiyoruz, tam kapatamıyorlar çünkü halkı geçindiremezler ya da paralarına kıyamıyorlar bilemiyorum. Bu tarz yarı kısıtlamalarda insanlara zarar veriyor.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Aralık 2020, 19:48:25 »
 son günler ya tam yasak ya tam serbest olsun lafını sık duyar oldum.kasada para yok.corona olmak sıradan oldu cevremde o kadar varki.bakıyorum yollarda bekçiler bir çok evin kapısını calıp evdemi diye denetliyorlar.biri dra gitmiş gecmişte atlatmışın demiş biride oylesine nezleyim diye gitti corona çıktı gitmeyebilirdide.zaten bastan proflar solemedimi evde gardolap altına saklansan corona seni bulcak diye uzun zamana yayıp hastanelere yatısı dengeliyorlar.benim cocuğum yok ama yiğenimi anaokuluna zaten gondettirmemek adına tum ısrarları yapmıştım.deveye sormuşlar boynun neden eğri demiş nerem doğru.corona sınavında bence bu laf doğru
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Aralık 2020, 19:59:15 »
Acilmali. İngilizce ogretmeniyim ac kaldim 😂😂
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2020, 20:04:58 »
 yanlış varsa affola cevirinin hatasıdır

Health comes first, but health is not possible without money

beaocoup

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2020, 20:18:22 »
Bence kesin açmalılar artık online eğitim çok kalitesiz ,herkesin imkanı aynı değil ve bazen uzaktan eğitim sistemine ulaşılamayabiliyor.Eğer yüz yüze olmayacaksa da hibrit olmalı.İsteyen gitmeli istemeyen gitmemeli.

🤣Hair_Prof

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 11 Aralık 2020, 13:24:19 »
Bence aşıyla ilgili prosedürler oturduktan ve herkes aşı olduktan sonra 1 ay içinde açılmalı.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2020, 09:44:00 »
 ya aşı fiyasko çıkarsa oturması zaten şu bu.ee virusunde aşıya karsı en baslarda kendini yenilediği soyleniyor.bence eğitim sistemi coronadan çok kendi içinde çökük.oku oku 3 kurusa calıs.bazı yerlerde çok ufakken 5 yasında falan kişiyi test edip yeneteneklerini belirleyip o doğrultuda ilerlemesi sağlanıyor sahsi gorusumburdada oyle olmalı.yoksa uni okuyan asgari maaş az ustu yada issiz.yada kazma kurek sallıyor.tabi onlarda zeki değil ona gore okuyorda.onunda yeteneğği erken belirlenip ona gore ilerlemesi gerek

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #10 : 12 Aralık 2020, 19:52:03 »
Hocam, virüsü bir çok insan hafife alıyor,  yakınımdaki bir çok sevdiğim arkadaşlarımı koronadan kaybettim. Daha dün birisini toprağa verdik. 37 yaşında.. Kimse kendisini fazla güvenmesin ve virüsü hafife almasın, bence okulların şu anda kapanması doğru bir karar bu virüs gerçekten sanıldığı gibi değil, her bünyeyi farklı etkiliyor. Sapa sağlam adamlar gözümüzün önünde koronadan öldüler hemde 2 hafta içerisinde.....

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 13 Aralık 2020, 00:33:37 »
Virüs enteresan sekilde hiç bir temas da bulunmayan izole olan insanları da enfekte etmeye başladı bu durum biraz enteresan geliyor bana.

Enteresan bazı bilim adamları.

Yapay olduğunu vr 5g ile yayıldığına dair . Baz istasyonları

İdda ediyorlar.
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 13 Aralık 2020, 01:17:55 »
Hocam, virüsü bir çok insan hafife alıyor,  yakınımdaki bir çok sevdiğim arkadaşlarımı koronadan kaybettim. Daha dün birisini toprağa verdik. 37 yaşında.. Kimse kendisini fazla güvenmesin ve virüsü hafife almasın, bence okulların şu anda kapanması doğru bir karar bu virüs gerçekten sanıldığı gibi değil, her bünyeyi farklı etkiliyor. Sapa sağlam adamlar gözümüzün önünde koronadan öldüler hemde 2 hafta içerisinde.....

İnsan çok yakım tanıdığı sağlıklı bir arkadaşını kaybetmeden maalesef durumun ciddiyetini anlayamıyor.. dün 55 yasında çok sevdiğim bir dostumun vefat haberini aldım.
20 gün önce enfekte olduğunu öğrenip aradım . Karantinadayım hiç belirti yok sadece pozitif çıktım demişti.
7 gün önce aradım hala belirti yok 2 günüm kaldı işe başlayacağım pazartesi demişti.
Pazartesi biraz fenalaşmış carsamba entüme olmuş dün vefat etmiş.. çok ilginç.. çok sağlıklı sigara alkol bilmeyen birisi idi..
kafa karıştıran bir virüs..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Aralık 2020, 01:37:46 »
İnsan çok yakım tanıdığı sağlıklı bir arkadaşını kaybetmeden maalesef durumun ciddiyetini anlayamıyor.. dün 55 yasında çok sevdiğim bir dostumun vefat haberini aldım.
20 gün önce enfekte olduğunu öğrenip aradım . Karantinadayım hiç belirti yok sadece pozitif çıktım demişti.
7 gün önce aradım hala belirti yok 2 günüm kaldı işe başlayacağım pazartesi demişti.
Pazartesi biraz fenalaşmış carsamba entüme olmuş dün vefat etmiş.. çok ilginç.. çok sağlıklı sigara alkol bilmeyen birisi idi..
kafa karıştıran bir virüs..

Başın saolsun kardeşim çok üzüldüm bu duruma
Global Moderator

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 13 Aralık 2020, 01:42:30 »
Ben anlamadım arkadaşımın babası da hastanede atlatmıştı adam hem çok zayıflamış hemde gözleri dönmüş şaşı şuan evden çıkmayana bile bulaşır hale geldi beslenme, vücut direnci çok önemli sağlığınıza özen gösterin arkadaşlar.
Yakınlarını kaybedenlerede başsağlığı dilerim.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Facebook Twitter Instagram