Gönderen Konu: SEYREK SAÇA SAÇ EKİMİ SİZCE UYGUN OLURMU?  (Okunma sayısı 6268 defa)

THEBİLD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SEYREK SAÇA SAÇ EKİMİ SİZCE UYGUN OLURMU?
« : 20 Mayıs 2016, 18:40:27 »
MERHABALAR ARKADAŞLAR SAÇLARIM SEYRELDİ YAŞ 29 SAÇ DÖKÜLMEM GÜNLÜK 20-30 TEL ARASI ARTIK SAÇ EKTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM FAKAT BEKLEYİP BEKLEMEME KONUSUNDA KARARSIZIM DİĞER SAÇLARIM ZARAR GÖRÜRMÜ?
RESİM LİNKİ
http://hizliresim.com/r9d9z1

THEBİLD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SEYREK SAÇA SAÇ EKİMİ SİZCE UYGUN OLURMU?
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2016, 18:48:06 »
hocam tek biotin hapı kullanıyorum sence en iyisi kim ve maliyet tahminen ne olur ?

THEBİLD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2016, 18:52:16 »
teşekürler neyapsam bu seyrekliği düzeltemedim ektirmek istiyorum koray erdoğanı inceleyecğim.

THEBİLD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2016, 18:55:59 »
proscar kullanmıştım daha önce 6 ay düzenli hiç bi faydası olmadı bende aşırı cinsel istek ve testo artışına sebep oldu sol şakağımda açıldı resimde belki belli değil ama sol şakağım çok kötü ön saç çizgimi bozdu

THEBİLD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2016, 19:09:22 »
hmm hiç öle düşünmemiştim bilmiyorum göbek yaptı aşırı cinsel istek dökülme seviyem saç kalitem o 6 aylık dilimde aynı seviyede kaldı sol şakakta dökülünce bırakma zamanı geldi dedim bıraktım dht baskılayıcı maddeler bende cinsel istek artışı yapıyor çözemedim bir türlü dökülme işini :((

THEBİLD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2016, 19:16:11 »
hocam bu konuyu düşünecem haklıısn peki son sorum proscar propersia aynı etkiyi göstermiyomu properciamı almam gerekir?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2016, 18:16:39 »
hocam bu konuyu düşünecem haklıısn peki son sorum proscar propersia aynı etkiyi göstermiyomu properciamı almam gerekir?

ikisinde de etken madde aynı.

Pro-pecia 1 mg, proscar 5 mg

Kullanım tavsiyesi günlük 1 mg.

Proscar çok uygun, pro-pecia ise çok pahalı.

Bu yüzden 5 mg proscar alıp bir hapı beşe bölerek kullanabilirsin.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

THEBİLD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Mayıs 2016, 00:58:28 »
teşekkürler

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Mayıs 2016, 01:33:55 »
Bu saça ekim yaptırmanı tavsiye etmem çok fazla dökülmemiş saç var orda oraya ekim yapılması için o bölge epey bi kelmiş sayılarak ekim yapılıcak beklemeni
Öneririm

THEBİLD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Mayıs 2016, 18:03:21 »
aslında resimde öle gözüküyo halbuki baya seyrek o bölgeler birde babamla kendimi kıyasladğımda babamında aynı o şekil seyrek ama tam kel değil sanırım benimde öle kalacak çünkü 3 yıldır dökülüyor ama kel kalmıyor seyreklik seviyem hep aynı ne ilaç losyon kullandıysam proscarda dahil o bölgeleri sıklaştıramadım o yuzden ekimi düşünmüştüm

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 23 Mayıs 2016, 20:29:47 »
6 7 ay finasterid kullanirsa ekimden vazgecer zaten 7 ay finas kullanmadan ekime kalkisma sakin bu saci finas cok guzel toparlar   prope cia tavsiye ederim ama ayni olduna inanmiyorum cunki pros carin icindeki finasteridin homejen bir sekilde dagildina inanmiyorum  genelde prope cia kullanicalari daha cabuk etki aliyor   oyuzden genelde oneriler  prosca r icin 1/4 oluyor ...
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2016, 20:32:27 Gönderen: Onurd »

THEBİLD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Mayıs 2016, 21:31:08 »
tmm propercia kullanacam onur bey eczanelerde satılıyormu birde proscar kullandığım dönemde vucut kıllarım dökülüyordu bu normal bir durummuydu sizce??

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 24 Mayıs 2016, 00:08:03 »
tmm propercia kullanacam onur bey eczanelerde satılıyormu birde proscar kullandığım dönemde vucut kıllarım dökülüyordu bu normal bir durummuydu sizce??
evet normal bir durum  kılları besleyen kandakı saçınızın ihtiyacı olan vıtamınler saçı  besleyemedıgı ıcın vucut kıllarınız daha fazla kalınlastırıyor cunku onlar daha fala vıtamın alıyor saçınızı besleyen kılcal damarlar dht ıle tıkalı oldugu için  fınas kullanınca bu kanllar açılmaya baslıyor ve vucut kıllarınızda zayıflıyor  olması gereken kalınlıga ve sayıya dönüyor ..  tabı bu durum herkesde olmuyor bazılarında kalınlasa bılırde pros car ve prope cia için söyledıklerım tamamen kendi düşüncelerim herhangi bir kaynak tan degil daha pahalı  ama ben kullanıcı yorumlarına göre kafamdakı profılı anlattım bende kullanıyorum 7 cı aydayım suan saçlarım gayet toparlandı ...  prope cia daha homejen günlük doz sabıt ama pros carda bu dozu ayarlamak mumkun degil çünkü ılacın ıcınde homejen bır dagılım varmı bunu kımse bılemez oldugunuda sanmıyorum cunkı 2 ılaç da aynı fırmanın  yan etkı prscar kullanıcıları prpecia gore daha fazla .. fiyat avantajı malesef tek problem ben her ay 115 tl verırrım sıkıntı olmaz dıyosanız kullanın olur dıyosanız proskarı 4 bölün hemen hemen her eczanede var rahat bı sekılde bulabılırsın umarım yan etkı görmez rahat rahat kulanırsın  ama en az 6 ay bısı beklemeyın ılk ayda dokulmeyı keser ama saçdakı etkısını 6 aydan sonra fark edersınız
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2016, 00:13:48 Gönderen: Onurd »

Facebook Twitter Instagram