Gönderen Konu: Dr. Serkan Aygın Clinic / 4.400 Greft Saç Ekimi / 08.12.20 / Yaş:30  (Okunma sayısı 3212 defa)

HERMANOS

• Yeni üye
  • *
Selamlar,
Bikaç yıldır forumu takip ediyorum, saç ekimi konusunda ne kadar faydalı bir platform olduğunu söylemek ve emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum öncelikle. Bu forum sayesinde saç ekimi konusunda kararımı verdim ve nihayet 8 Aralık da saç ekimi işlemini Serkan Aygın Klinik de gerçekleştirdim.
Açıkcası çok fazla sosyal medya ve paylaşım adamı değilim ama süreci burdan paylaşmak da bir vefa borcu oldu adeta.
Özetle çok detaya girmeden fırsat buldukça da paylaşım yaparak saç ekim süreci ve sonrasını  sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

- il dışından gideceğimiz  için (bir arkadaşımla birlikte gittik) birkaç ay öncesinden 07.12.20 tarihi muayene 08.12.20 tarihi ekim olmak üzere Eda hanımla iletişime geçerek randuvu aldım.
- Havaalanından transfer, konaklama, klinikle otel arası transfer gibi bütün konularda sağolsun Eda Hanım çok yardımcı oldu gerçekten.
- 07 Aralık öğlen havaalanından bizi alıp bir otele yerleştirdiler, akşam saat 17:15 de muayene için otelden bizi alıp kliniğe getirdiler ve önce Eda hanımla sonrasında da Serkan beyle süreç ve planlama üzerine kısa bir sohbet ettik. Sonrasında tekrar bizi otele bıraktılar.
- 08 Aralık sabah 6.45 de otelden bizi alıp operasyon için Koç Üniversitesi hastahanesine getirdiler.
- Benim ekimimi gerçekleştiren Uğur beyin ekibiydi. İlk olarak sakinleştirici bir ilaç sonrasında saç tıraşı ve fotoğrafların çekimi yapıldıktan sonra operasyonun yapılacağı odaya geçtik.
- Serkan bey gelip ön çizgi ve ekim planını anlattı ve tahmin edeceğiniz gibi burdan sonrasında müdahil  olmadı.
- Salih bey anestezi ve sedasyonu yaptı ve sonrasında dönör bölgeden ve sakaldan greft toplama süreci başladı. Ağrı çok fazla hissetmedim açıkcası hissettiğim de söyleyince anestezi yapıldı zaten o yüzden bu kısım ve diğer kısımlar saatlerce sabit durmak dışında pek problem yaşamadım diyebilirim.
- 3300 donör bölge ve 1100 sakal olmak üzere 4400 greft toplandı. Sonrasında ekim yapılacak bölgede kanal işlemimi Uğur bey gerçekleştirdi.
- Sonrasında ekime geçildi ve totalde 8saat sürdü. Ara da bir iki mola verdik tabi. Ekim sırasında zaman zaman ağrı oldu ama dayanılmayacak bir ağrı değil.
- Tepe bölgesine kalem yöntemiyle ön bölgeye de fue yöntemiyle olmak üzere toplam 4400 greftlik bir ekim yapıldı.
- Nihayet ekim bitti ve sargılar, sonrasında da fotoğraf çekimi oldu. Sonra hastahanenin restoran bölümünde yemek ikramı ve daha sonra da otele bıraktılar bizi.
-  Bu arada, Dönör alımı, sayımı, ekimi gibi işin büyük kısmını gerçekleştiren, Elif hanım, Ayşe hanım, Ecem hanım ve Bektaş bey (isimleri yanlış hatırlıyorsam ve hatırlayamadığım kişiler varsa kusura bakmasınlar🙏)  hepsine gerçekten çok teşekkür ederim, güler yüzleri ve ilgileri için.
- Ertesi gün öğlen otelden çıkışımızı yaptık bizi bir araç aldı ve kliniğe getirdi. İlk pansuman, sargıların çıkarıması ve sonrasında da 15 dakika süren bir lazer tedavisi yapıldı. ( yaraların çabuk iyileşmesini sağlıyormuş sanırım)
Daha sonra operasyon sonrası işlemler hakkında bilgi vermek ve süreçle ilgili bilgilendirme yapmak için Burcu hanımın yanına geçtik. İlk yıkama, kullanılacak ilaçlar vs vs. gibi konular hakkında bilgilendirme yapıldı. Sonrasında da havaalanına bıraktılar bizi.
       Genel olarak bi değerlendirme yapacak olursam ilgi alaka, ekbin güler yüzlü olması ve neredeyse her adımda özel hissetmenizi sağlamaları gayet güzeldi. Olumsuz olarak söyleyebileceğim tek şey Serkan hocayla çok fazla iletişiminiz olmuyor insan bekliyor açıkcası ama bu durum da sanırım inanılmaz yoğunluktan kaynaklanıyor.

Foruma katkısı olan herkese de ayrıca teşekkür ederim. Kararsız olan herkesin bu forum sayesinde en azından karar verebilecek doğru bilgilere ulaşma imkanı oluyor. Buda takdir edilmesi gereken birşey bence.

Yorum ve önerilerinizi de bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim. 

HERMANOS

• Yeni üye
  • *
Ynt: 08.12.2020 Serkan Aygın Clinic / 4.400 Greft / Yaş:30
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2020, 16:00:45 »
Operasyon sonrası fotoğraflar.

HERMANOS

• Yeni üye
  • *
Ynt: 08.12.2020 Serkan Aygın Clinic / 4.400 Greft / Yaş:30
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2020, 16:03:34 »
Greft sayıları

SüLeyman

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun dostum, umarım istediğin sonuca en iyi şekilde ulaşırsın, senin saçlarda benimkine çok benziyor ince sanırım, tekrar geçmiş olsun
  • Ekim Tarihi: 17.11.2020
  • Ekim Merkezi ismi Serkan AYGIN
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Finansterid, Xpecia

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun planlama ekim ve ön çizgi ekim sıklığı güzel
Ama kendi saçların çok zayıf fin kullanman gerekiyor. Hayırlı olsun inşallah çok güzel sonuç alırsın
Global Moderator

Beyazbere

• Full Member
  • 😎👍
    • Serkan AYGIN 4200 Fue+DHI
Hayırlı olsun ekiminiz. 😎👍

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Hayırlı olsun :). Genel olarak Serkan Aygın Clinic böyle açıklıklarda başarılı sonuçları oluyor. Sizin de planlamanız gördüğüm kadarıyla güzel. Konunuzu takipteyim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

ABK

• Full Member
Hayırlı olsun umarım istediğin sonucu alırsın. Ön çizgi planlaması gayet güzel duruyor. Mikro Fue mi yapıldı ?

HERMANOS

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun dostum, umarım istediğin sonuca en iyi şekilde ulaşırsın, senin saçlarda benimkine çok benziyor ince sanırım, tekrar geçmiş olsun
Sağol dostum, umarım iyi olur sonuçlar hepimiz için. Saçlarım biraz zayıf evet, takviyeler le güçlendirmeye çalışcz artık

HERMANOS

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun planlama ekim ve ön çizgi ekim sıklığı güzel
Ama kendi saçların çok zayıf fin kullanman gerekiyor. Hayırlı olsun inşallah çok güzel sonuç alırsın
Sağol Hintell, ekimden bende memnunum ama takviye şart gibi hem mevcut saçlar için hemde ekilen bölge için. Finas kullanmak istemiyordum ama kullanıcm herhalde yan etki olmadığı sürece. Propecia önerdiler ek olarak xpecia yada perfectil düşünüyorum. Var mı öneriniz?

HERMANOS

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun ekiminiz. 😎👍
[/quote
Teşekkür ederim 👍]

HERMANOS

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun :). Genel olarak Serkan Aygın Clinic böyle açıklıklarda başarılı sonuçları oluyor. Sizin de planlamanız gördüğüm kadarıyla güzel. Konunuzu takipteyim.
Teşekkür ederim, şuan için herşey yolunda ama 1 yıllık bir süreç tabiki. Paylaşımlara devam edicm, önerilerinizi bekliyorum.

HERMANOS

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun umarım istediğin sonucu alırsın. Ön çizgi planlaması gayet güzel duruyor. Mikro Fue mi yapıldı ?
Teşekkür ederim, ön bölyeye fue tepeye kalem yöntemiyle yapıldı ama detayını bilmiyorum. Yanlış bişey söylemek de istemem. Klinikden bu konuda bligi alınca paylaşırım.

HERMANOS

• Yeni üye
  • *
Operasyon sonrası 3.gün İlk yıkama sonrası. Ekili alanı arındırmak biraz zor oldu gerçekten. Yüzümde ve ensemde ödem var baya bunun için yapılacak pek bişey yok sanırım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
arındıramadığın krem kalsın deri emer sorun olmaz

ödem için maalesef kendi kenine düzelecek malum herkes de olan durum
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram