Gönderen Konu: sizce saç ektirmelimiyim  (Okunma sayısı 736 defa)

Saçcık

• Yeni üye
  • *
sizce saç ektirmelimiyim
« : 11 Aralık 2020, 11:19:29 »
Merhabalar yaş 31 saçların durumu bu tepe gitti yanlar gitti ortada var azıcık saç ekimi yaptırmalımıyım sizce yoksa beklemelimiyim biraz daha

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: sizce saç ektirmelimiyim
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2020, 11:34:02 »
Ektirebilirsin ama öncelik olarak kendi saçlarını güçlendirmelisin daha sonra ön ve orta ekimi ilk ekim olarak kafayı tamamen kapatmaya kalkarsan greftlet boşa gider ve kapanmaz
Global Moderator

Saçcık

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2020, 11:48:45 »
ekim için çoğu yer tek seferde işlemin biter tepe kısmı hafif seyrek kalır dedi
benim içinde tepenin hafif seyrek kalmasının sorunu yok kalabilir
2 seferlik süreç istemiyorum açıkçası
güçlendirmeyi saç ektirip yapabilirmiyim

Saçcık

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2020, 11:49:39 »

Ektirebilirsin ama öncelik olarak kendi saçlarını güçlendirmelisin daha sonra ön ve orta ekimi ilk ekim olarak kafayı tamamen kapatmaya kalkarsan greftlet boşa gider ve kapanmaz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Aralık 2020, 11:50:59 »
 saçlarını ve donorunu guclendir oyle ektir.ekimde ortanın saçlı olması avantajdır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Saçcık

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Aralık 2020, 11:58:06 »
Güçlendirme nasıl olacak ne yapmam lazım ne kadar beklemem lazım ?

saçlarını ve donorunu guclendir oyle ektir.ekimde ortanın saçlı olması avantajdır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Aralık 2020, 11:59:06 »

Senin ne istediğin değil nasıl başarılı alırsın o önemli

Açıklığının farkında değilsin sanırım tek ekimle doğru bir adım olmaz ben sana doğru öneride bulundum benim tecrübelerime güvenmeni tavsiye ederim gerisi sana kalmış.
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Aralık 2020, 13:32:41 »
Kimse uğraşmak istemez, herkes tek seferde başarıya ulaşmak ister. Ama mevcut durumda arkadaşların önerileri en mantıklı olanı. Çünkü çok başarılı merkezlerin bile başarısız sonuçları bile olabiliyor. Ayrıca yüklü ekimde fire ortalaması da dolaşımdan kaynaklı yüksek olma riski de fazla. Açıkcası empati kurduğumda bende böyle bir açıklığa sahip olsam üşengeç yapım itibariyle risk alıp başarılı gördüğüm bir merkezde tek seferde ekim yaptırırdım herhalde. Siz öncelikli olarak saçlarınızı nasıl güçlendirebilirsiniz forum da onu araştırın derim. Daha sonra eğer tek seferde ekim düşünüyorsanız, sizin gibi benzer açıklığı olan üyelerin konularını inceleyip o şekilde karar verin lütfen. 
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Aralık 2020, 22:01:29 »
 ekimden 6 ay once finasteride baslayabilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Aralık 2020, 22:11:54 »
Kimse uğraşmak istemez, herkes tek seferde başarıya ulaşmak ister. Ama mevcut durumda arkadaşların önerileri en mantıklı olanı. Çünkü çok başarılı merkezlerin bile başarısız sonuçları bile olabiliyor. Ayrıca yüklü ekimde fire ortalaması da dolaşımdan kaynaklı yüksek olma riski de fazla. Açıkcası empati kurduğumda bende böyle bir açıklığa sahip olsam üşengeç yapım itibariyle risk alıp başarılı gördüğüm bir merkezde tek seferde ekim yaptırırdım herhalde. Siz öncelikli olarak saçlarınızı nasıl güçlendirebilirsiniz forum da onu araştırın derim. Daha sonra eğer tek seferde ekim düşünüyorsanız, sizin gibi benzer açıklığı olan üyelerin konularını inceleyip o şekilde karar verin lütfen.

+1 oni sen yorum yap bol bol çok taktir ediyorum harika yorumların var.
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #10 : 11 Aralık 2020, 22:49:25 »
ekim süreci burada paylasilan resimlere bakip woow güzel olmus degil maalesef .
sürec uzun , ekim günü hersey cok güzel sonrasindaki 2-3 hafta cok dikkat istiyor , kafayi yikamadan tutun yatarken dikkatli olmasina kadar.

ALLAH korusun ekimle alakali bir sorun yasanirsa ozaman hersey keske yaptirmasaydim oluyor, ben örnegim acikligim fazla yoktu maalesef ilk ekimde sorun yasadim , ikinci ekimle düzeltildi ama asil istedigimi ücüncü ekimle alacagim,insallah.

bunlarin sizde olacagi diye degil ama göz önünde olmasi lazim , ve bu amacla bu güzel forum var .

iyi arastirin , acele karar vermeyin.

Facebook Twitter Instagram