Gönderen Konu: şahin çelik Sizce ektirmelimiyim  (Okunma sayısı 1256 defa)

coperfield67

• Yeni üye
  • *
şahin çelik Sizce ektirmelimiyim
« : 10 Kasım 2021, 18:17:09 »
Merhaba 23 yaşındayım saçlarım uzun suredir dökülüyor artık üst kısım da kalmadı gibi bisey sizce artık zamanı gelmiş mi Ankara’da Şahin Çelik hocayla görüştüm normalde ben tavsiye etmem ama dedi senin alan baya genişlemiş baya dökülmüş dedi yaklaşık 8 9 ay önce ve kısa saç şapka  ile geziyorum artık kısa saç ile gezemezsin dedi yanı kötü olursa en kötü hali bile olsa eskisi gibi sıfıra vurarim saçları gezerim diyodum o yüzden biraz tereddüte düştüm ve genelde çoğu kişi de memnun değil gibi ben eskiden saclarim seyrekken olan haline bile razliyim suan öyle düşünüyorum ve tek seferde olmaz dedi 1 incide önler sonra arka kısım tavsiyesi olan yazarsa sevinirim ve yer olarak da öneri yaparsanız sevinirim saçlarımın yine uzun hali bu fotoğraf

HTK

• Full Member
Ynt: Sizce ektirmelimiyim
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2021, 19:10:15 »
Şahin hoca demiş zaten diyeceğini. Medikal tedavi ile düzelmez bu saç açıklık çok dolayısıyla 2 ekim gerekir. Artı medikal tedavi. Yeterli donör olduğunu düşünüyorum.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

coperfield67

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2021, 15:44:56 »
Kararsız kaldım yaşım erken mi pişman olurmuyum araştırmalarıma göre % olarak 50 den fazlasi memnun değil başkaları da görüşlerini yazarsa memnun olurum şimdiden teşekkürler

HTK

• Full Member
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2021, 16:37:10 »
Başkaları da yazacaktır ama bu konuda kararı sen vermelisin kendini kötü hissettiğin belli ektirmediğin zaman hep acaba sorusu olacak kafanda belki aynaya küseceksin saç dökülmesinin önüne geçilebiliyor o yüzden saç ektir + medikal tedavi ile olanı koru. Ne kadar geç kalırsan kafanın kapanma şansı o kadar azalır.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2021, 17:59:51 »
yaşın genç ve baya dökülmüş bence antiandrojen araştır biraz kullan sana uyarsa mevcutlar güçlensin sonra da ektir. bu dönemlerini yaşlarını saçlı geçir.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2021, 20:39:16 »
 olanı tutman desteklemen lazım finasteridi arastır donorde zenginleşir.bu yasta finasteridde kullanılırmı kullanılmazmı oda tartışılır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 13 Kasım 2021, 20:59:20 »
olanı tutman desteklemen lazım finasteridi arastır donorde zenginleşir.bu yasta finasteridde kullanılırmı kullanılmazmı oda tartışılır

Başkanım ben şahsen dht nin de yeterince zararlı olduğunu düşünüyorum motora sürekli nos sıkmak gibi bir tarafı mutlaka dağıtıyor en çok da saçla prostata zarar veriyor gördüğüm kadarıyla tabi bu araştırdığım ve gözlemlediğim kadarıyla şahsi yorumum tıbbi bir dayanağı yoktur
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Kasım 2021, 00:07:05 »
Saç ektirmelimisiniz bilemem bunun nedeni açık alanınız fazla olması ve saç alınacak donör bölgesini paylaşmamanız. Neye göre buna cevap verebiliriz ? Donör kalitesine göre dimi?

Eğer donör bölgen eklemedin bilmiyorum güçlü ise

2 ekim düşünmelisin ilk ekim planlaman bu şekilde olmalı
Ve iyi bir saç ekim merkezi seçmelisin

Üçün beşin uzaklığın hangi şehirde olduğunun önemi yok saç ekim merkezinin

Nerede adam gibi güzel saç ektirebilim tek amaç bu olmalı

O yüzden iyice merkezlerin konularını ve saç ekimi sonuçlarını araştırmalısınız

Planlama bu şekilde
Global Moderator

coperfield67

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Aralık 2021, 22:59:51 »
yorumlarınız için teşekkür ederim evet dönör bölgeyi paylaşmayı unutmusum ama doktor iyi demişti yani çok ıyı demedı ama dena degil dedi yaşımdan dolayı korkuyorum bıraz ve söyle bir durum var yaklaşık 1 2 senedır sapka kullanıyorum saç ektirdigimde kullanamıyorum sanırım sapka ve son bir sorum var saç ekımı yaptırdıgımda yaraların gıtmedı kabukların dokulmesı yanı kızarıkların gıtmesı falan ne kadar surer bıde sahiç çelik tavsıye edermısınız ben gittim biz reklam yapmıyoruz bızı forumlarda gormussunuzdur dedi dırek o benı  bıraz dusundurdu yorumlar ıcın sımdıden tesekkurler

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 10 Aralık 2021, 00:05:48 »
 şapkayı gevsek takarsın 1 2 aya deri kendine gelir rengi falan duzelir.şahin celik iyidir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Aralık 2021, 02:39:19 »
yorumlarınız için teşekkür ederim evet dönör bölgeyi paylaşmayı unutmusum ama doktor iyi demişti yani çok ıyı demedı ama dena degil dedi yaşımdan dolayı korkuyorum bıraz ve söyle bir durum var yaklaşık 1 2 senedır sapka kullanıyorum saç ektirdigimde kullanamıyorum sanırım sapka ve son bir sorum var saç ekımı yaptırdıgımda yaraların gıtmedı kabukların dokulmesı yanı kızarıkların gıtmesı falan ne kadar surer bıde sahiç çelik tavsıye edermısınız ben gittim biz reklam yapmıyoruz bızı forumlarda gormussunuzdur dedi dırek o benı  bıraz dusundurdu yorumlar ıcın sımdıden tesekkurler

Neden düşündürdü doğruyu söylemiş reklamla işim yok tüm gerçekliği ile sonuçlarımı görüp karar verebilirsin demiş:) bunun neresini düşündün:)

Evet şahin beye ekim yaptırabilirsin başarılı bir saç ekimci bence
Global Moderator

coperfield67

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 14 Aralık 2021, 12:27:19 »
Teşekkür ederim cevaplanırız icin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member