Gönderen Konu: Kepek ve kasintiya karsi sampuan  (Okunma sayısı 609 defa)

Dionx

• Full Member
Kepek ve kasintiya karsi sampuan
« : 11 Aralık 2020, 23:06:36 »
Arkadaslar son 3-4 haftadir asiri kepek var kafamda. Tesadüfmüdür bilmiyorum ama alpecin sampuan ve finasteride baslayinca bu kepek belasi basladi. Ondan önce Hic bir sorunum yoktu. Doktor asagdaki sampuani yazdi. Bu sampuani ile tecrübesi olan varmi?

BeRan

• Sr. Member
Ynt: Kepek ve kasintiya karsi sampuan
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2023, 12:22:57 »
Arkadaslar son 3-4 haftadir asiri kepek var kafamda. Tesadüfmüdür bilmiyorum ama alpecin sampuan ve finasteride baslayinca bu kepek belasi basladi. Ondan önce Hic bir sorunum yoktu. Doktor asagdaki sampuani yazdi. Bu sampuani ile tecrübesi olan varmi?

ALPECİN KEPEK YAPIYOR HER YERE YAZACAĞIM nefret ettim bu şampuandan ilk 2ay sorun yoktu 3. ay saçımı kepek belasına bulaştırdı, alpecin kesin başka bir şey kullanın anlayacaksınız.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kepek ve kasintiya karsi sampuan
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2023, 13:37:40 »
head and shoulders clinical strenght güzel şampuandır biraz pahalı sadece. kepek sorununu çözer

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram