Gönderen Konu: Saç ekimine uygun muyum ? Yaşım 21 görüşlerinizi bekliyorum.  (Okunma sayısı 882 defa)

mrt34

• Yeni üye
  • *
18 yaşımın başlarında başladı saç dökülmem şuan 21 yaşındayım ve hala devam ediyor.
Dayım kel babamsa kel sayılır ben şuan ektirmeye düşünüyorum sizin görüşleriniz nelerdir acaba ?

chamis

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimine uygun muyum ? Yaşım 21 görüşlerinizi bekliyorum.
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2020, 20:54:08 »
Uygun

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2020, 22:45:16 »
Saçında aşırı kepek var galiba derhal konozal şampuan başlasan iyi olur bence.
Öncelikle saç derini ekime hazırlamalısın.
Ayrıca sıklaştırma ekimine bulaşmasan iyi edersin aksi takdirde bu yaşta saçımda katliam olur.
Belki sadece ön çizgi ekimi yaptırabilirsin.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2020, 22:49:20 »
Şuan ekime uygun değilsiniz . Tepe seyrelmis ve tam dokulmemis . Genç yaşta dökülme kendini göstermiş . Agresif bir ilerleme olacak gibi . Bir kaç sene bekleyip dökülme haritasını görmelisiniz .  Donordeki saçların da bir kısmı dökülebilir . Bu ayrı bir risk bu sebeple bekleyin
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

nemli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2020, 21:32:46 »
hocam konuma bakarsan yaş 22 lise 4 ten beri dökülüyo bu sene komple döküldü ilerisi yok artık bu dökülmenin bence benim gibi olana kadar bekle bu konularda bilgi sahibi değilim ama bence bekle acele etme

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2020, 09:44:10 »
sen bu kafaya suan ekım yaptırırsan ust kısımdakı sacların yuzde 25 30unu  ekımle beraber kaybedersın alacagın ve verecegın sonuc suandakı kafandakı saca yakın olacak beklemelisin  guzel kardesım sakın acele ile bu  ıse bulasma senın yaslarında  foruma konu acmıstım saclar hemen hemen aynıydı beklememı soledıler ustler gıdecek dedıler mecburen bekledım yas 27 ekım yaptırdım ekım yaptırdıgımde n7 n6  ıdım ustte sacım kalmamıstı. 5 ay oluor konuma bkaabılırsın.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Facebook Twitter Instagram