Gönderen Konu: Minox kullanımı sonrasında göğüste ağrı  (Okunma sayısı 617 defa)

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
Minox kullanımı sonrasında göğüste ağrı
« : 16 Aralık 2020, 11:26:01 »
Selamlar, dün akşam minox kullandıktan 1 saat sonra nefes akırken göğsümde ağrı oluştu. Geçer dedim fakat derin nefes alırken göğüsümün alt kısmı ağrıyor.. Daha önce başına gelen oldumu... merkeze sordum 2 gün bırakın kullanmayın dediler. İlacın yan etkilerinde göğüs ağrısı ilk sırada ciddi yan etkiler arasında yer alıyor..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Minox kullanımı sonrasında göğüste ağrı
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2020, 14:00:57 »
İçinde tansiyon ilacı olduğu için kalp çarpıntısı yapar bunu hissettiysen kullanma.
Global Moderator

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2020, 14:27:32 »
İçinde tansiyon ilacı olduğu için kalp çarpıntısı yapar bunu hissettiysen kullanma.

çarpıntı yapmadı hintell hocam  akşam 6 fıs kafama sıktım. 1 saat sonra göğüs kafesim ağrımaya başladı.  şu an hala geçmedi.. ne yapsam bilmiyorum.. :-\                                     

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2020, 15:20:43 »
Selamlar, dün akşam minox kullandıktan 1 saat sonra nefes akırken göğsümde ağrı oluştu. Geçer dedim fakat derin nefes alırken göğüsümün alt kısmı ağrıyor.. Daha önce başına gelen oldumu... merkeze sordum 2 gün bırakın kullanmayın dediler. İlacın yan etkilerinde göğüs ağrısı ilk sırada ciddi yan etkiler arasında yer alıyor..

3 yıl kullandım öyle bir yan etki görmedim . Sadece ilk başlarda baş agrısı yapıyordu . Bence kullanma yan etki gördüysen
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2020, 15:44:17 »
3 yıl kullandım öyle bir yan etki görmedim . Sadece ilk başlarda baş agrısı yapıyordu . Bence kullanma yan etki gördüysen

Bıraktım zaten hocam kulanmayacağım, ilk defa böyle birşey yaşadım. Şu an hala derin nefes alırken göğüs kafesim ağrıyor. Zaten ciddi yan etkilerinde ilk sırada göğüste ağrısı yazıyor... şu şekilde;

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, hemen doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:
Göğüs ağrısı (Angina),
Kalp atışınızda değişiklikler (Hızlanma veya yavaşlama),
Nefes almada zorluk (Özellikle yatar pozisyona geçildiğinde),
* Açıklanamayan hızlı kilo alma,

Öncesine göre daha az idrara çıkma
Bunların hepsi ciddi yan etkilerdir. Acil tıbbi müdahale gerekebilir. Ciddi yan etkiler çok seyrek görülür.

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, doktorunuza söyleyiniz:
,

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2020, 15:52:01 »
Bırakın kesinlikle hocam şakaya gelmez bu.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2020, 16:19:36 »
Tansiyon ilacı etken maddesine sahip. Bırakmanız iyi olmuş. Geçmiş olsun.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2020, 20:18:51 »
Gerçekten arkadaşlar bu ilaçlar şakaya gelmiyor, minoksidilden sonra finastared bile kullanmayı düşündüm, her şeyde bir hayır vardır.  Başıma gelen bu olaydan sonra kimyasal hiçbirşey kullanmayacağım, kullarnırsam sadece biotin kullanırım..Yorumlarınız için teşekkür edeirm.

Facebook Twitter Instagram