Gönderen Konu: Saç Ekimi Sonrasında Kafa Derisinde Katlanma  (Okunma sayısı 766 defa)

Boldy

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi Sonrasında Kafa Derisinde Katlanma
« : 27 Aralık 2022, 20:58:33 »
Arkadaşlar ekim yapılalı 1 ayı doldurdum, kafamın sağ tarafında daha önce olmayan bir deri katlanması oluştu ve geçmedi hala. Bugün doktorla görüştüğümde bana bunun bir sendrom olduğunu ve saç ekimiyle alakalı olmadığını söyledi. Hatta daha da çıkar kafanın bazı yerlerinde dedi. Şaka yapıyor sandım odasına gittim tekrar sordum ciddiyim dedi dalga geçer gibi. Bu durumu yaşayan var mı? Böyle bir saçmalık olabilir mi?

kel piero

• Full Member
Ynt: Saç Ekimi Sonrasında Kafa Derisinde Katlanma
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2022, 21:28:42 »
fotoğrafını çekip atar mısınız hocam. daha sağlıklı yorumlama adına
  • Ekim Tarihi: 17.10.22
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

Boldy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2022, 22:17:09 »
fotoğrafını çekip atar mısınız hocam. daha sağlıklı yorumlama adına

Hocam biraz masaj şeklinde bastırdığım için fotoğrafta pek belli olmuyor aynada belli oluyor. Yine de atayım.

Şu linkteki arkadaşla benzer sorun: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29852.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2022, 22:40:18 »
 drlar kendi hatalarını ortpas etmek için sorunu manipile ediyorlar.saçlar çıksın krem surup masaj yaparsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Boldy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2022, 22:57:41 »
drlar kendi hatalarını ortpas etmek için sorunu manipile ediyorlar.saçlar çıksın krem surup masaj yaparsın

Geçer mi hocam? Bir de hangi krem mesela?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2022, 23:22:22 »
 zamanı gelince bakarsın.geçer düzelir.bir dr ölü deri ayıklanmadan ekilince oyle olur derdi.ölü deri soyucularla sorun halloluyordu.biraz kalıntı kalıyor onuda kremle falan deriyi yumuşatırsın.once saçlar çıksın daha var hocam
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Boldy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2022, 23:46:52 »
zamanı gelince bakarsın.geçer düzelir.bir dr ölü deri ayıklanmadan ekilince oyle olur derdi.ölü deri soyucularla sorun halloluyordu.biraz kalıntı kalıyor onuda kremle falan deriyi yumuşatırsın.once saçlar çıksın daha var hocam

Moralim bozuktu tüm gün. Bir de doktor dalga geçer gibi daha da çıkar kafanda, sende bilmem ne sendromu var demiyor mu tepem attı iyice. Umarım geçer hocam dediğin gibi.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2022, 23:51:03 »
masaj falan yapma bence bırak kendi kendine düzelsin ,sana düzelmeyecek gibi geliyordur belki ama vücut neleri tamir etmiyorki bunu etmesin sadace zamana bırak emin ol iyileşir.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2023, 11:09:20 »
Arkadaşlar ekim yapılalı 1 ayı doldurdum, kafamın sağ tarafında daha önce olmayan bir deri katlanması oluştu ve geçmedi hala. Bugün doktorla görüştüğümde bana bunun bir sendrom olduğunu ve saç ekimiyle alakalı olmadığını söyledi. Hatta daha da çıkar kafanın bazı yerlerinde dedi. Şaka yapıyor sandım odasına gittim tekrar sordum ciddiyim dedi dalga geçer gibi. Bu durumu yaşayan var mı? Böyle bir saçmalık olabilir mi?
   Saç traşı yapıldıktan sonra elinizde fotoğraf varsa bakın . Aynı çizgilerin daha azı mutlaka vardır . Bu çizgiler sizin saçlı derinizin kalın olmasından kaynaklı . Saç ekiminden sonra biraz daha artar sonra yavaş yavaş toplayacak . Ama asla geçmez . Yaşlandıkça artacak olan çizgiler onlar

Boldy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2023, 13:51:24 »
   Saç traşı yapıldıktan sonra elinizde fotoğraf varsa bakın . Aynı çizgilerin daha azı mutlaka vardır . Bu çizgiler sizin saçlı derinizin kalın olmasından kaynaklı . Saç ekiminden sonra biraz daha artar sonra yavaş yavaş toplayacak . Ama asla geçmez . Yaşlandıkça artacak olan çizgiler onlar

Fotoğrafım var o çizgi ilk defa ortaya çıktı.

Facebook Twitter Instagram