Gönderen Konu: Kafa derisinde yanma uyuşukluk gitti  (Okunma sayısı 3442 defa)

Kant

• Sr. Member
Kafa derisinde yanma uyuşukluk gitti
« : 14 Şubat 2021, 16:47:00 »
Arkadaslar kafamın üst bolgesinde yanma oluyordu 2 3  ay finansterid kullanmama rağmen gitmemişti ve masaj 1 2 saatliğine bu yanmayı gideriyordu siteden bir arkadaş magnezyum demir omega 3 falan önermişti bunları karışık bir şekilde gün gün içiyorum kafa derisindeki yanma uyuşukluk gitti saç diplerim kaşınıyor tepe ve ön noktada saç artisi ve saçlarda aşırı  kalınlaşma oldu baya dolgun duruyor acaba finansın mı etkisi var bu ek takviyelerin mi bilmiyorum  ..  Saçin on ve ust tarafları kaliteli simdi de yan ve arkada seyreklik var genetik mi ne çözemedim:D

masterhairexperience

• Jr. Member
  • **
Ynt: Kafa derisinde yanma uyuşukluk gitti
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2021, 21:25:41 »
Takviyeyi kullandıktan sonra geçtiyse takviye işe yaramış demektir. geçmiş olsun
  • Yaşınız 29
günde bir 5 fıs minox + haftada 1 iğneleme

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2021, 22:14:41 »
Evet geçti tesekurler ailede kel olanlar var olmayanlar var genetik dökülmede yan faktör olabilir belki

Dionx2

• Full Member
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2021, 02:22:39 »
Hocam tam olarak Hangi takviyeleri aldiniz?
  • Yaşınız 30
Finasterid 1mg (7/7)
Magnezyum ve Multivit. (7/7)
D3/K2 Vit. (5 günde bir)
Dermastamp 1,5mm (10 günde bir)
Karadut ve Keciboynuzu özü (7/7)
5ml oral hint yagi (7/7)
Konazol şampuan (2/7)
Revita şampuan (2/7)

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2021, 18:35:57 »
Hocam Venatura magnezyum sitrat aldım + vonkaa d3 kapsül ve omega 3  aldım kafa uzerinde yanma varsa yanma yok oluyor bende yok oldu gitti saçlarım uzuyor demekki vitamin eksikliği vardi.. Genetik dökülmede olabilir ama bende uyuşukluk olmadığı zaman saç hiç dökülmüyor

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Şubat 2021, 01:00:00 »
Hocam Venatura magnezyum sitrat aldım + vonkaa d3 kapsül ve omega 3  aldım kafa uzerinde yanma varsa yanma yok oluyor bende yok oldu gitti saçlarım uzuyor demekki vitamin eksikliği vardi.. Genetik dökülmede olabilir ama bende uyuşukluk olmadığı zaman saç hiç dökülmüyor

Magnezyumla kalsifikasyonu omega 3 le inflamasyonu halletmişsiniz. Yani kafanızdaki o yanma uyuşukluğu gideren şey omega 3
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2021, 04:46:03 »
Yani ne oldu bilmiyorum dermstampt kafa üst bölgeye sertçe bastırdiğımda kansız ölü gibiydi hic kanamazdı dün dermastamp yaparken fazla da bastırmadım kanadı üst bölge kanamaya başladı besleniyor sanki saç dipi hissediyorum

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2021, 04:50:03 »
Yani ne oldu bilmiyorum dermstampt kafa üst bölgeye sertçe bastırdiğımda kansız ölü gibiydi hic kanamazdı dün dermastamp yaparken fazla da bastırmadım kanadı üst bölge kanamaya başladı besleniyor sanki saç dipi hissediyorum
1.5mm mi kullanıyorsun? Acısı nasıl dayanılacak kadar mı?

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2021, 05:40:59 »
1mm kullanıyorum acı eşiğim biraz yüksek etkilenmiyorum dermaroller dermastampt 1mm ikiside, dermastampt daha fazla acıtıyor gözünden yaş getiriyor tabi 10 15 dk uyguluyorsunuz haftada 1 bisey olmaz zararını görmedim

Dionx2

• Full Member
« Yanıtla #9 : 16 Şubat 2021, 10:49:17 »
1mm kullanıyorum acı eşiğim biraz yüksek etkilenmiyorum dermaroller dermastampt 1mm ikiside, dermastampt daha fazla acıtıyor gözünden yaş getiriyor tabi 10 15 dk uyguluyorsunuz haftada 1 bisey olmaz zararını görmedim

Reis bende de Gecende ilk defa kanadi ve daha fazla acimaya basladi (4. ineglememdi) iyi bisey mi bu?  ;D Bende 25 dk sürüyor, Insallah abartmiyorumdur
  • Yaşınız 30
Finasterid 1mg (7/7)
Magnezyum ve Multivit. (7/7)
D3/K2 Vit. (5 günde bir)
Dermastamp 1,5mm (10 günde bir)
Karadut ve Keciboynuzu özü (7/7)
5ml oral hint yagi (7/7)
Konazol şampuan (2/7)
Revita şampuan (2/7)

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2021, 21:53:55 »
Evet bende ilk yaptığımda acı azdı 2 aydır yapıyorum acımaya başladı

beaocoup

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 19 Şubat 2021, 13:41:15 »
Arkadaslar kafamın üst bolgesinde yanma oluyordu 2 3  ay finansterid kullanmama rağmen gitmemişti ve masaj 1 2 saatliğine bu yanmayı gideriyordu siteden bir arkadaş magnezyum demir omega 3 falan önermişti bunları karışık bir şekilde gün gün içiyorum kafa derisindeki yanma uyuşukluk gitti saç diplerim kaşınıyor tepe ve ön noktada saç artisi ve saçlarda aşırı  kalınlaşma oldu baya dolgun duruyor acaba finansın mı etkisi var bu ek takviyelerin mi bilmiyorum  ..  Saçin on ve ust tarafları kaliteli simdi de yan ve arkada seyreklik var genetik mi ne çözemedim:D

Hangi marka magnezyum kullanıyorsunuz?

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 21 Şubat 2021, 19:59:47 »
Venatura magnezyum

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 26 Şubat 2021, 21:31:51 »
Hocam son günlerde saçlı deride ve yüzümdeki inflamasyon arttı. Ensemde bile sivilce var tepede de var. Zaten normalde de vardı tepede. Birkaç gündür ekstra bir durum var. Omega 3 anti-inflamatuvar olduğu için onu almayı düşünüyorum konuyu da görünce alayım dedim. Senin durum nasıl şuan inflamasyon konusunda?
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Armaan

• Hero Member