Gönderen Konu: Saçım saç ekimine uygunmudur  (Okunma sayısı 2091 defa)

soylular

• Yeni üye
  • *
Saçım saç ekimine uygunmudur
« : 18 Aralık 2020, 14:01:09 »
Merhabalar arkadaşlar Serkan aygın hocadan 25/12/2020 tarihine muayene ve ekim için gün aldım. Telefonda bana 3500 greft edilebileceği söylendi. Ben saçımı güçlendirici hiçbir ilaç kullanmıyorum, Serkan hocayıda bu forum sayesinde tanıdım😊şimdi asıl sorum şu çevremde bazıları sürecin çok zahmetli olduğunu ve benim saçımın ekime ihtiyacının bulunmadığını söylüyor sizce ne yapmalıyım

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Saçım saç ekimine uygunmudur
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2020, 14:08:24 »
Size ekime ihtiyacınız olmadığını söyleyen kişi ya sizi çok seviyor ya da hiç sevmiyor :D objektif gözle gayette ihtiyacınız var ön bölgeye ekim yapılır arkasında fotoğrafta seyrelmiş duruyor Serkan hoca medikal tedavi önermiş olabilir tahminim. Bellir bir süre idare eder sizi yinede arka taraf ama on tarafa ekim olmalı

soylular

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2020, 14:13:54 »
Evet hocam yakın arkadaşım kendisinin başarısız ekim sonucu var ondan belkşde bu şekil tavsiye verdi. Aslında aynı konuya 4 tane daha fotoğraf ekliyecektim hocaya gönderdiklerimi başaramadım😊
  • Ekim Tarihi: 25/12/2020
  • Ekim Merkezi ismi serkan aygın
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi -

soylular

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2020, 14:24:16 »
Hocam son eklediğim kısa saçlı fotolar hocaya attığım fotolardır
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi -

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2020, 19:33:58 »
 saçını güçlendirip ektir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

soylular

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2020, 23:23:07 »
Kaç gün önceden başlamalıyım güçlendirmeye haftaya cuma nasipse Ekim olacak erkenci davranmış oldum acaba.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi -

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #6 : 18 Aralık 2020, 23:37:57 »
Tam ekimlik bir açıklık, yaş da ekime gider, saçlar çok zayıfmış gibi gelmedi bana, Ama bu açıklık için 3.500 değilde neden 4.000-4.500 değil, Planlama nasıl yapıldı, 2 ekimmi Ön ortamı Vertex'e kadarmı, Eğer iki Ekim' se tamam, tekse Bu donörden 4.000 üzeri çok rahat çıkar, ve saçlı alanada girilerek uzun vadede Ekim garantiye alınıp sık bir Ekim olurdu Aslında, sayıyı en azından 4.000 e çekmeye çalışın.. Bol şans.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

soylular

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 18 Aralık 2020, 23:49:19 »
Hocam watsap fotoğraflarından yola çıkarak bu sayıyı verdi 25/12 de hem muayene hem Ekim olacak belki orda dediğiniz gibi Grefti arttırır🙂kafamı karıştıran şey hiç ilaç takviyesi almadım ekimden önce eski saçlarım zayıflayıp dökülürmü yada takviye ilaçları Ekim’den sonra alsamda olurmu?birde çok yoğunlar galiba dönüşleri geç oluyor
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi -

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #8 : 18 Aralık 2020, 23:54:58 »
Hocam watsap fotoğraflarından yola çıkarak bu sayıyı verdi 25/12 de hem muayene hem Ekim olacak belki orda dediğiniz gibi Grefti arttırır🙂kafamı karıştıran şey hiç ilaç takviyesi almadım ekimden önce eski saçlarım zayıflayıp dökülürmü yada takviye ilaçları Ekim’den sonra alsamda olurmu?birde çok yoğunlar galiba dönüşleri geç oluyor

Zaten 1 hafta var, Xpecia kullan desem Ekim anında kanamayı artırma ihtimaline karşı 1 hafta önceden bırakmak gerekiyor zaten, finasterid desek oda haftalar sonra etki gösterir, bence hiç bir şey kullanma ekimle beraber merkez tavsiye verir zaten duruma göre başlarsın.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 19 Aralık 2020, 00:04:12 »
Ne zaman dökülmeye başladı kardeşim

soylular

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 19 Aralık 2020, 00:06:14 »
Zaten 1 hafta var, Xpecia kullan desem Ekim anında kanamayı artırma ihtimaline karşı 1 hafta önceden bırakmak gerekiyor zaten, finasterid desek oda haftalar sonra etki gösterir, bence hiç bir şey kullanma ekimle beraber merkez tavsiye verir zaten duruma göre başlarsın.. |-onayisareti-|
teşekkürler hocam çok sağol
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi -

soylular

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2020, 00:09:37 »
Ne zaman dökülmeye başladı kardeşim
hocam 33 yaşındayım hayatım  boyunca gür saçım olmadı lise sonda bile kafamı 3 numaraya vururdum dökülmesin diye çünkü hep seyrekti işin aksi tarafı sülalemde ne anne ne baba tarafında kel yok bırak keli seyrek saçlı bile yok. Ama ön kısmın bukadar belirgin açılması son 5 yılda oldu 🙂
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi -

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 19 Aralık 2020, 00:20:28 »
Saç ekimi gerekiyor mu? Sen istiyorsan gerekiyor kardeşim.
Bana sorarsan gerekiyor.
Ektirmeyeceksen de saçları kısa tut. Daha güzel duruyor.

soylular

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 19 Aralık 2020, 01:29:32 »
Saç ekimi gerekiyor mu? Sen istiyorsan gerekiyor kardeşim.
Bana sorarsan gerekiyor.
Ektirmeyeceksen de saçları kısa tut. Daha güzel duruyor.
ben daha ektirmek istiyorum.ektirme konusunda çok kararlıyım ancak şimdi mi? yoksa 35 yaşından sonramı diye düşünüyorum.şuan mantıklı gelmesinin nedeni pandemiden dolayı homoffice im ve en zor süreç olan ilk 3 ay hep evde olucam bununda bir aceleciliği oluştu böyle fırsat zor gelir diyorum bilemedim yani😀
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi -

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 19 Aralık 2020, 21:05:03 »
ben daha ektirmek istiyorum.ektirme konusunda çok kararlıyım ancak şimdi mi? yoksa 35 yaşından sonramı diye düşünüyorum.şuan mantıklı gelmesinin nedeni pandemiden dolayı homoffice im ve en zor süreç olan ilk 3 ay hep evde olucam bununda bir aceleciliği oluştu böyle fırsat zor gelir diyorum bilemedim yani😀

Bende aynı tereddütü yaşıyorum. Yaşım 33. Üç senedir dökülmem var ve halen de agresif dökülmem var. Bir çocuğum var bu yaz 1 çocuk daha düşünüyorum. Belki çocuk düşünmesem agresif dökülmem olmasına karşı yine ektirirdim ancak genel kanı, çocuk öncesi ilaçları kullanmamak daha iyi. 1 sene daha beklemek agresif dökülmenin belki yavaşlaması için de uygun olur.
Sende bu çerçevede belki değerlendirirsin.

Facebook Twitter Instagram