Gönderen Konu: Ekime uygunmudur?  (Okunma sayısı 397 defa)

Sinanceliikk

• Yeni üye
  • *
Ekime uygunmudur?
« : 10 Eylül 2021, 18:41:06 »
Herkese merhaba,Son bir kaç yıldır saçımda çok dökülmeler oldu ve sonunda can sıkıcı bir duruma geldi.Yaşım 23.Şimdiye kadar ekim merkezleri arasında 2 yer ile görüştüm Esteworld ve arenamed.Sizin bana tavsiyeniz ne olur merak ediyorum.Yorum yapanlara şimdiden teşekkür ederim.

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
Ynt: Ekime uygunmudur?
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2021, 19:00:07 »
Merhabalar benim tavsiyem forumda ki medikal tedavileri araştırıp 1-2 sene sonrasında ekim yaptırmanız.Yaşınızın küçüklüğü sebebiyle dökülmenizin ne türlü olacağı öngörülemeyebilir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2021, 19:21:41 »
 şu 2sini çok iyi yapmadan ekim lafını unut.varolan saçlarda dokulmeyi frenleme ve ektiriceğin merkezi çok ii arastırmak.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sinanceliikk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2021, 20:04:41 »
Çok teşekkür ederim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2021, 22:17:49 »
 rica ederim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2021, 00:57:38 »
Serkan aygın ekimlerini bence öncelikle bir araştırın isterseniz.sizin açıklığınıza benzer kişiler özellikle orda ektiriyorlar  ve genelde çok iyi sonuç alıyorlar.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Eylül 2021, 01:29:11 »
Yaşınız çok genç. Ama bence medikal tedavileri kullanmak içinde çok gençsiniz. Saçlarınızı korumadan ekim yaptırmakta gerçekten riskli. Bana kalırsa forumu iyice araştırıp saç dökülmesi, saç ekimi ve medikal tedavileri iyice araştırın derim. Kendiniz bilgi sahibi olduktan sonra kafanızda netleşen durum için bir konu daha açıp insanların fikirlerini alabilirsiniz. Benim kişisel fikrim saç ekimi bu yaşlarda yaptırmamanız yönünde.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram