Gönderen Konu: Sosyal hayatta Norwood kaç gibi gözüküyorum ?  (Okunma sayısı 656 defa)

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Sosyal hayatta Norwood kaç gibi gözüküyorum ?
« : 19 Aralık 2020, 04:52:16 »
Bugün günlerdir yıkamadığım saçımı salınca şekillendirmeyince sosyal hayatta açıklıkların belli olduğunu fark ettim ? Sosyal hayatta Norwood kaç gibi duruyorum ? Kellik yaşadığım belli mi ?
Edit: Minox ve dutas içeren tedavime finası da eklemeyi düşünüyorum

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Sosyal hayatta Norwood kaç gibi gözüküyorum ?
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2020, 04:59:15 »
Bora norwood 2 gibi duruyorsun saçların uzun olduğu için normal halinde 2.5 filan kellik yaşadığında belli filan olmuyor norwood 3 e kadar çoğu kişinin belli olmaz senden bir tık daha fazla açıklığım var norwood 3 sayılırdım ben bile gayet güzel kapatıp norwood 2 gibi geziyorum. Saç ile kafayı bozan biz hariç çoğu kişi bunu farketmez ve inan bana daha erkeksi duruyor. Norwood 3 erkeksi değil tabiki norwood 2 asıl olması gereken bence sendede iyi duruyor.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Sosyal hayatta Norwood kaç gibi gözüküyorum ?
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2020, 08:43:08 »
 noward 1.5 .  yok pek belli olmuyor biraz daha yol alsan kapanır. 3 ayda minox verceğini verir.ekliceksen yeni eklemen minoxu sıklaştırman olabilir.dermoller ekleyebilirsin.finasteridle avodartı beraber içme.ben 4 ay yaptım o işi.gencken bende çılgındım hatta sawpalmetto eklemiştim gerek yok oyle şelere.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram