Gönderen Konu: Asuman hanımmı sibel ulusanmı çok aradayız  (Okunma sayısı 1166 defa)

mahlas

• Sr. Member
Ynt: Asuman hanımmı sibel ulusanmı çok aradayız
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2020, 15:30:54 »
İki merkez de ektikleri genelde çıkan merkezler.

Forumda kimse size şu merkezi seç demez. Zaten dememeli de. Siz her detayıyla araştırıp öyle seçmelisiniz.

Eğer ben iki merkez arasında kalsaydım tercihimi Sibel Ulusan’dan yana kullanırdım. Buradaki en önemli faktör ise Sibel Ulusan ekimlerinde saç çizgisinin benim nazarımda daha doğru olması. Asuman hair’in saç çizgisi tasarımlarını forumun genel kanısının aksine ben beğenmiyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2020, 17:54:35 »
Böyle kıyas konuları açmayın forumda arkadaşlar
2 merkez de saç ekiyor iyi konumda ne diyelim sen bak yada tek tek konu aç
Global Moderator

Hommer Hom

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2020, 12:11:39 »
İki merkez de ektikleri genelde çıkan merkezler.

Forumda kimse size şu merkezi seç demez. Zaten dememeli de. Siz her detayıyla araştırıp öyle seçmelisiniz.

Eğer ben iki merkez arasında kalsaydım tercihimi Sibel Ulusan’dan yana kullanırdım. Buradaki en önemli faktör ise Sibel Ulusan ekimlerinde saç çizgisinin benim nazarımda daha doğru olması. Asuman hair’in saç çizgisi tasarımlarını forumun genel kanısının aksine ben beğenmiyorum.

1)Ruhsatlı mı?
2)Doktor önemli basamakları yapıyormu?

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2020, 12:47:14 »
1)Ruhsatlı mı?
2)Doktor önemli basamakları yapıyormu?

İki merkez de ruhsatlı diye biliyorum. Asuman Hanım hemşire, Sibel Hanım ise doktor.

Şahsen hangisi ekim işleminin hangi aşamasında bulunuyor, net bir bilgim yok. İki merkez de normalde insanlara tavsiye ettiğim merkezler değil. Kıyaslamayı konuya özel olarak yapmıştım. Ben saç ekiminin ciddi bir operasyon olduğunu ve bu operasyonu yapan ekipte muhakkak bir ‘cerrah’ bulunması gerektiğini düşünüyorum.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2020, 19:57:08 »
Fiyat  ve Performans müşteri  Memnuniyeti  bak

Facebook Twitter Instagram