Gönderen Konu: Dokulme.bariz sekilde belli olur muydu ?  (Okunma sayısı 723 defa)

Hair_Master

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dokulme.bariz sekilde belli olur muydu ?
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2020, 01:52:16 »
fin 6 ayda dökülmeyi keser. o dökülenler çıkmamış olsa belli olurdu demekki saçlarınız dökülüyo yerine yenisi çıkıyor.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2020, 03:22:38 »
Dökülme kesilecek diye birşey yok , dökülme sayiniza çok fazla takılmayın önemli olan minyatürlesme varmı yokmu buna bakın. Dökülen saçlarda sağlıklı saçlara göre ince saçlar çok mu az mı. Yabancı forumda saçlarını 10 yıldır finasterid ile koruduğunu söyleyen bir eleman vardı hala saçının döküldüğünü söylüyordu ama dökülenlerin yerine hep yenisi çıkmış yoğunluğunu büyük oranda korumuş

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2020, 03:41:35 »
7 yıldır günde 200den fazla dökülüyor. Öyle açılma hemen belli olmaz

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2020, 10:28:35 »
7 yıldır günde 200den fazla dökülüyor. Öyle açılma hemen belli olmaz

Ama dokulen cikmayacak sekilde

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2020, 11:47:20 »
Ama dokulen cikmayacak sekilde

Bu nasıl bir soru böyle.Kendine sor bakım bidaha cikmicak ve hergun 200 tel dokulecek .Ama sonra kendine bir daha sor DOKULEN BİR DAHA CİKMİCAK sonra yine sor kendine bidaha çıkmazsa sonra yine sor  böyle devam et.Hatta farklı örnekler ver kendine önüne sınırlı olan bir şeyler koy tek tek al veya ikişer ikişer her aldığında yerine bir yenisi gelmicek sonra farkı bul  cevabı bulduğunda buradan yaz .

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2020, 14:09:03 »
 dediğin 4000 greftlik falan eksilme olcak tabi belli olurdu.genetikte dokulme sorun değil yerine aynı kalınlıkta uzunlukta buuyklukte saç geliyormu ona bak.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2020, 14:47:43 »
Bak hocam. Saç dökülür. Bir sonrakinde birazcik daha güçsüzü çıkar. O da dökülür sonra biraz da incesi böyle böyle devam eder ta ki ufacik tüy şeklinde kalana kadar. Yerine yenisi çıkar ama zamana yayınca kelleşirsin

descript

• Sr. Member
    • Kilo Aldırıcı
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2020, 14:55:43 »
Bak hocam. Saç dökülür. Bir sonrakinde birazcik daha güçsüzü çıkar. O da dökülür sonra biraz da incesi böyle böyle devam eder ta ki ufacik tüy şeklinde kalana kadar. Yerine yenisi çıkar ama zamana yayınca kelleşirsin

Genetik dokulmemin nasıl ilerlediğini biliyorum fakat benim bu soruyu sormamdaki amaç farklı.

Doktor bir tanı koydu ama o tanıya uygun belirtilerim yok, buna karşın soruyorum boyle.bir sey

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2020, 16:05:31 »

Bir arkadaş 7 yıldır örneğini verirken seninde hiç cikmasaydi demen zaten boş yapanın kim olduğunu net bir şekilde acikliyor.Adam sana 20 yıldır deseydi aynı şeyi soylicektin sana yazdığımı bir daha oku sürekli anlayana kadar boş yapanin kim olduğunu anlarsın.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2020, 17:45:48 Gönderen: Beysev »

Facebook Twitter Instagram