Gönderen Konu: 30da dökülme paternin belli olur diyenler bakabilir mi?  (Okunma sayısı 663 defa)

Halfbald

• Yeni üye
  • *
Evet arkadaşlar 31 yaşımdan gün alıyorum. Genç arkadaşlara 30 yaşını bekle dökülme paternin belli olsun diyenler paterni mi yorumlayabilir mi? Sizce bu saç nw kaç olur? Şu anda ekim yaptırmak mantıklı mıdır? Dökülme 19 yaşında önlerden başladı. Ailede sırma saçlı olanlarda var nw6 larda var.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 30da dökülme paternin belli olur diyenler bakabilir mi?
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2021, 23:08:58 »
Şuan yapmanız gereken ön tarafa 2500 - 3000 civarı bir ekim . Tepedeki seyrelme için şuan ya tedaviye başlayın yada 5-6 sene sonra ufak bir revizyon yptirirsiiniz . Kuvvetle muhtemel ileride sadece tepede biraz seyrelme olabilir . Kel gezmenizin şuan için bir anlamı yok bence .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2021, 16:37:51 »
Uzun vadede Norwood 4A Norwood 5A arası olacaksınız. NW6 ya da NW7 olma ihtimalinizi düşük görüyorum.

Donör alan yaşa göre gayet güçlü, açıklık da fena sayılmaz.

Ekim için son derece uygun bir adaysınız.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2021, 17:49:55 »
Şuan yapmanız gereken ön tarafa 2500 - 3000 civarı bir ekim . Tepedeki seyrelme için şuan ya tedaviye başlayın yada 5-6 sene sonra ufak bir revizyon yptirirsiiniz . Kuvvetle muhtemel ileride sadece tepede biraz seyrelme olabilir . Kel gezmenizin şuan için bir anlamı yok bence .
[/quote

Medikal tedavi dışında katılıyorum.( gerek yok 5-6 sene sonra tepe için ekim yapar geçersin.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2021, 18:01:23 »
 ekimci demişti genetik 28 ile 28de zıplama yapar ama benim 32de dokuldu demişti.tedavi artı ekim yapardım ben olsam.ön dısında tepe tepe orta arasıda ilerde seyrelebilir.finasterid artık ekim veya igf artı ekim yada tepeleri ekebilen aralara girebilen bir yerde tum seyrek alanlara ekim yaptır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Halfbald

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2021, 20:24:22 »
Nw5te kalacaksa güzel. İyi ellerde nw5 ekim için çok uygun bir aday olabiliyor. Ne zamanki nw6ya geçiş olur o zaman sıkıntı
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram