Anket

Yan etki görmedim devam ediyorum
26 (59.1%)
Yan etki görüp bıraktım bırakınca yan etki gecti
9 (20.5%)
Yan etki gordum bıraktım bırakınca yan etki gecmedi
9 (20.5%)

Toplam Oy Verenler: 44

Gönderen Konu: En az 2 yıl finasterid kullananlar  (Okunma sayısı 3584 defa)

emekli kel

• Hero Member
En az 2 yıl finasterid kullananlar
« : 23 Aralık 2020, 11:01:09 »
 Uzun donem kullanıcıları yazarsa kaç sene kullandı yan etki varmı yokmu yan etki varsa ne yazarlarsa iyi olur.Tşkler.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: En az 2 yıl finasterid kullananlar
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2020, 12:08:38 »
hemen hemen 1 sene olacak  yan etkısı olmadıgı gıbı etkısıde olmadı saclarıma fınastan once saclarım kalınlıgı dokulmesı rengı nasılsa fınanasla beraber halen aynı 1 senelık surecım bu yonde
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2020, 12:58:21 »
finans 2 sene degil ama 10 ay düzenli kullanimdan sonra yan etkiden dolay birakmistim,

3-4 senedir düzenli olarak günde 1 adet 10000 lik biotin kullaniyorum , bu dönemde 2 kere yaklasik 1 ay biraktigim süre oldu , bu sürelerde saclarimda hafif incelme oldugunu fark ettim ve tekrar biotin devam ettim .
konu fin icin ama kendi tecrübem biotininde bende saclarda fayda ettigini söyleyebilirim.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2020, 13:08:41 »
hemen hemen 1 sene olacak  yan etkısı olmadıgı gıbı etkısıde olmadı saclarıma fınastan once saclarım kalınlıgı dokulmesı rengı nasılsa fınanasla beraber halen aynı 1 senelık surecım bu yonde
Senin üst bolgendeki saçların çok cılız zaten toplam 2 sene ver finasteride o zaman toparlar belki ama amaç zaten korumak ekim sonucunu korumanada yardımcı olacaktır. Donöru güçlendiriyor, sonucun çok iyi senin şu anda ben kesinlikle finasterid etkisi olduğunu düşünüyorum sen yanılıyorsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2020, 13:53:46 »

Etkisi olmadı ?? Saçların nasıl güzel çıkıyor bu destek olması etki değil mi:)
Global Moderator

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Aralık 2020, 17:29:04 »
abı bunu bılemeyız kı belkı hıc bsey kullanmasamda cıkacaktı o yuzden suan yorum ypaamıyorum :)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Aralık 2020, 17:43:03 »
abı bunu bılemeyız kı belkı hıc bsey kullanmasamda cıkacaktı o yuzden suan yorum ypaamıyorum :)

Bence gayet ekimini destekliyor tabi bilemeyiz ama süreç desteklet nitelikte tabi ekimde kaliteli
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Aralık 2020, 17:49:27 »
3 yıldır kullanıyorum düzensiz olarak ve gördüğüm yan etkiler bıraktığımda tamamen geçtiler. Şu sıralar kilo aldığım için jinekomastiyi tetikler diye çekindiğimden ve corona da verdikleri ilaçlarında yan etkilerini göze alarak bir süre kullanmamayı tercih ediyorum. Saç diplerimde yanmalar hissedersem yine kullanırım ama.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Aralık 2020, 19:03:59 »
 yan etki gorup bırakan arkadaslarda surecini yazabilir az bir surec kullansalarda ve gorduğu yan etkilerin ne olduğunuda yazarlarsa daha memnun kalırız
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2020, 01:27:02 »
3 yıldır finans kullanıyorum fakat düzenli olarak kullanımım 1 yıl 8 ay oluyor.vucutta hafif kıllanma,sağ meme sola göre sanki biraz daha büyük,menide biraz sıvılaşma oldu onun haricinde bir problem yaşamadım.

MFÇ

• Yeni üye
  • *
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2020, 11:19:29 »
Propecıa yerine proscarı 4 veya 5’e bölüp kullansak olur mu? yoksa propecıa daha kaliteli olduğu için mi doktor propecıayı önerdi proscardan bahsetmedi
  • Ekim Tarihi: 23.10.2020
  • Ekim Merkezi ismi Doku Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 26

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 24 Aralık 2020, 11:45:19 »
Propecıa yerine proscarı 4 veya 5’e bölüp kullansak olur mu? yoksa propecıa daha kaliteli olduğu için mi doktor propecıayı önerdi proscardan bahsetmedi

olur ama ben daha düzgün bi şekilde bölebilen delikanlı görmedim dozlar her gün farklı oluyor. ama propecia proscardan 30 kat pahalı olduğu için zengin değilsen yapmak zorundasın :)

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

xlennonx

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 25 Aralık 2020, 17:37:20 »
Temmuz 2008 'den beri yaklaşık 12.5 yıldır kullanıyorum. Ciddi bir yan etki görmedim ve arka tepe bölgelerde saç çıkışlarım oldu. Mevcut dökülmem de durdu.Yaşım 35 ve 1 ay önce öndeki seyrek bölgelerime sıklaştırma ekimi gerçekleştirdim.

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2020, 17:42:09 »
Uzun donem kullanıcıları yazarsa kaç sene kullandı yan etki varmı yokmu yan etki varsa ne yazarlarsa iyi olur.Tşkler.

Bende ekimden sonra kullanacaktım hatta 1 kutu hap aldım fakat 2 3 tane bu hapı kullanıp 9 ay içinde memeleri büyüyüp Jinekomasti ameliyatı olan biriyle konuştum çocuk 1.80 boyunda 70 kilo imiş ve kocaman memeleri oluşmuş anlamsız yere doktorlar yapılan tahliller sonucu kullandığı bu ilaçtan dolayı demişler . . Onu da geçtim ilacı Aldıgım eczane sahibi de kullanmış bunu onda da 6. Ay memelerinin kafası şişmiş ve büyümüş öyle de kalmış . . Bunları duyduktan sonra kullanmamaya karar verdim
  • Ekim Tarihi: 10.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Yetkin bayer
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

xlennonx

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2020, 17:49:02 »
Eski fotoları bulamadım lakin ekim öncesi son halini eke koyuyorum. 13 14 yıl öncesi arka kısım yuzde 30 40 oranında seyrekti.

Facebook Twitter Instagram