Gönderen Konu: Serkan Aygın Saç Ekimi ve Sorular  (Okunma sayısı 1592 defa)

Neverlasting

• Yeni üye
  • *
Serkan Aygın Saç Ekimi ve Sorular
« : 25 Aralık 2020, 21:33:44 »
Merhaba, 26 yaşında 2 arkadaş olarak saç ektirmeyi düşünüyoruz. Fotoğrafları aşağıda iletiyorum. İlk koyduğum ve 5 fotoğraf bana ait, sonraki 5 fotoğraf arkadaşıma ait. 30 aralık için Serkan Aygın’dan muayene randevusu aldık. Sormak istediğim birkaç sorum var konuya çok hakim olmadığımdan cevaplarsanız çok sevinirim.

1)   İlk ve en önemli sorum, ekim yaptırdıktan sonra varolan saçlarım dökülmeye devam eder mi? Dökülmeyi durdurmak için ne yapmalı? Ya da ekim yaptırmadan biraz daha beklemeli miyim?
2)   DHI tekniği ile ekim yaptırmayı düşünüyorum, saçların arasındaki açıklıklar aslında en büyük problemim, o açıklıklara ekim yapılabilir mi? Bir klinik ile görüştüğümde o boşluklara ekim yapmanın riskli olduğunu eğer ekim yapılırsa mevcut saçlarımı kaybedebileceğimi söyledi.
3)   1. Sorumla bağlantılı olarak, yaptığım araştırmalar sonucu lazer tedavisi ile saçların güçlenebileceğini ve korunabileceğini öğrendim. Ekimden sonra lazer tedavisi önerir misiniz? Yaptıran ve faydasını gören arkadaşlar var mı?

Neverlasting

• Yeni üye
  • *
Ynt: Serkan Aygın Saç Ekimi ve Sorular
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2020, 21:35:32 »
Diğer fotoğraflar

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2020, 21:43:30 »
Dhi işlemi ile saçların arasına girilebilir bence risk çok olmaz usta ellerde Serkan hocada bu konuda başarılı. Var olan saçlarınız için ise finasterid kullanmanızı öneririm arada incelmiş saçlarınızda vardır ekimden 6 ay önce finasterid kullanmaya başlayın ya da en az 3 ay önce başlamanızı tavsiye ederim ekim travmasıni saçlarınız sağlıklı atlatsin. Var olan saçlarınız için ise finasterid kullanılabilir uzun vadeli kullanan bir sürü kullanan var. %3 yan etki ihtimali var bilimsel olarak forumda ise %20 gördüm diyen insan vardır. Ben çoğunun psikolojik olduğuna inanıyorum. Elbette yan etki görenler var ama birçoğu psikolojik emin ol. İyice araştır kararını ver ilacı kullanmak istersen ekimden önce kullanmaya başla Serkan hocada tavsiye edecektir size zaten.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2020, 21:51:01 »
Bu saçlarının arasına girilmesi dökülmeni hızlandırır ekim düşünüyorsan finasterid ile 1 sene desteklemelisin öncesi en az 3 ay. Saçlarında ince telli görünüyor zaten

Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2020, 10:02:18 »
Merhaba , saçların güçlenmesi konusunda minoxil veya finans dışında bir yöntem yok . Lazer güçlendirme vs hepsi tras . Para isteniyorsa ek olarak yaptırmayın . Ilaçların yan etkileri mevcut . Doktora danışmadan kullanmayınız.

Fotolara gelince ilk fotolardaki kişiye ekim önermem kesinlikle . Mevcut saçları büyük ölçüde zarar görür . Çok yaptırmak istersen sadece ön çizgi için yapılabilir. Dahi ile aralara girilir ve mevcut saç dökülmesi olmaz diye bir durum söz konusu değildir.

2. Arkadaş ön bölgeye ekim yaptırabilir . Onunda orta bölgeye çok girilmemesi tavsiyemdir.  Saçları güçlü gözüküyor
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Neverlasting

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2021, 20:50:47 »
Herkese tekrar merhaba,

Muayenemizi olduk, ilk fotoğraf bana ait, son 2 fotoğraf arkadaşıma ait.

Serkan hoca benim saçımın önü için 2400 greft, ortalara DHI tekniğiyle çizdiği bölgelerle 1000 greft ekileceğini söyledi. Ortaya ekilecek 1000 greft canımı sıktı açıkçası sizce ekim yaptırırsam diğer saçlarımı kaybeder miyim? Jel şeklinde finasterid kullanmayı düşünüyorum bu arada.

Arkadaşımın saçı için ön bölgeye 3300 greft, ortadaki çizdiği bölgelere 800 greft ekileceğini söyledi. Aynı şekilde finasterid kullanıcak arkadaşım da. Ocak sonunda ekim işlemini yaptırmayı düşünüyoruz.

Arkadaşlar fikirleriniz bizim için çok değerli, sizce ortadaki ekimler finasterid kullanımı gerçekleştirsek bile halihazırda varolan saçlarımızı kaybetmemize yol açar mı? Teşekkürler şimdiden.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2021, 21:25:08 »
Bu saçlarının arasına girilmesi dökülmeni hızlandırır ekim düşünüyorsan finasterid ile 1 sene desteklemelisin öncesi en az 3 ay. Saçlarında ince telli görünüyor zaten

Merhaba , saçların güçlenmesi konusunda minoxil veya finans dışında bir yöntem yok . Lazer güçlendirme vs hepsi tras . Para isteniyorsa ek olarak yaptırmayın . Ilaçların yan etkileri mevcut . Doktora danışmadan kullanmayınız.

Fotolara gelince ilk fotolardaki kişiye ekim önermem kesinlikle . Mevcut saçları büyük ölçüde zarar görür . Çok yaptırmak istersen sadece ön çizgi için yapılabilir. Dahi ile aralara girilir ve mevcut saç dökülmesi olmaz diye bir durum söz konusu değildir.

2. Arkadaş ön bölgeye ekim yaptırabilir . Onunda orta bölgeye çok girilmemesi tavsiyemdir.  Saçları güçlü gözüküyor

Dhi işlemi ile saçların arasına girilebilir bence risk çok olmaz usta ellerde Serkan hocada bu konuda başarılı. Var olan saçlarınız için ise finasterid kullanmanızı öneririm arada incelmiş saçlarınızda vardır ekimden 6 ay önce finasterid kullanmaya başlayın ya da en az 3 ay önce başlamanızı tavsiye ederim ekim travmasıni saçlarınız sağlıklı atlatsin. Var olan saçlarınız için ise finasterid kullanılabilir uzun vadeli kullanan bir sürü kullanan var. %3 yan etki ihtimali var bilimsel olarak forumda ise %20 gördüm diyen insan vardır. Ben çoğunun psikolojik olduğuna inanıyorum. Elbette yan etki görenler var ama birçoğu psikolojik emin ol. İyice araştır kararını ver ilacı kullanmak istersen ekimden önce kullanmaya başla Serkan hocada tavsiye edecektir size zaten.

arkadasinla sen bir an önce ekim yaptirmak istiyorsunuz , sanirim o yüzden yukaradki önerileri pek ciddiye almadiniz .

en az 3 ay önceden finasterin baslayinki saclariniz güclensin

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2021, 22:37:24 »
Daha önceki yorumuma ilave olarak 1. Fotodaki arkadaşın sadece ön çizgi yaptırıp saclarinikorumaya almasını öneririm . Dökülme durumuna göre 2. bir Ekim ileride düşünmek daha mantıklı olur .

2.arkadasin saçı son fotolarda ciddi seyrek duruyor . Bence ona ekim çizilen sınırlarda yapılabilir . Onun avantajı saçları bence güçlü duruyor .

Bakın tekrar söylüyorum dhi yöntemiyle aralara girilir ve mevcut saç zarar görmez diye bir durum yok .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Neverlasting

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2021, 12:45:17 »
Tekrar merhaba, Asuman Hair ile görüştük. İkimiz de ön bölgeye ekim yaptırmaya karar verdik. Bu süreç içerisinde finasterid de kullanacağız. Asuman hanım fue yöntemi ile ekim yapacağını, saçların ortalarına da az da olsa gireceğini, kanalları bizzat kendisi açtığı için varolan saçlara minimum zarar vereceğini söyledi. Düşünceleriniz nelerdir?  Biz dhi yöntemi istiyorduk fakat asuman hn fue ile çalıştığı için biraz kaygı duruyoruz. Yöntrmin farklarını internetten okuduk ama gerçekten yaptıran ve farkları bilrn biri yorum yaparsa çok seviniriz

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2021, 23:09:42 »
Dhi ile ekim yaptırdım aralara girildi ve mevcut sacımda seyrelme oldugunu farkedebiliyorum dileğim toplaması toplamazsa pişmanlıkla sonuclanabilirim önerilenlere kulak ver bence , jel seklinde finas etkisi oluyormu ki?
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

Facebook Twitter Instagram