Gönderen Konu: Kadınlar Erkekleri Boya Ve Saça Göre Yargılıyorlar!  (Okunma sayısı 2553 defa)

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Daha öncesindeki videolarda kadının uzun erkeklerden hoşlanmasının sebeplerini anlatmıştım. Gayet tabi her kadın uzun erkekten hoşlanma isteğine sahipti ve bu çok normaldi ancak kızların kendi aralarında arkadan konuşurken kısa boylu erkekler ve seyrek saçlı erkekler hakkında dalga geçen, hor gören bir tutum sergilediğine şahit oldum. Bu beni irrite etti ve bu videoyu hazırladım, siz ne düşünüyorsunuz? Video nasıl?

TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Snowly12

• Hero Member
Ynt: Kadınlar Erkekleri Boya Ve Saça Göre Yargılıyorlar!
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2020, 07:04:23 »
Bence ikisinede gore yargilamiyorlar.  Kadinlar erkekte cok cok farkli seylere bakiyorlar. Kadinlar bizim gibi dusunmuyor pek. Yakisiklilik 4. 5. Planda.

İs hayatima basladigimdan ve aktorluk ile ufak captada olsa ugrastigimdan beri, cok fazla kadindan teklif aliyorum. 2 sene oncesinde bu boyle degildi. Kendime bile bakamayan bir universite ogrencisiydim. Yine datelerim oluyordu ama boyle yogun degildi. Benle ilgili degisen pek birsey yok. Sadece hayat duzenim, davranislarim ve giyimim degisti.

Kendime ceki duzen verip giyimimi daha sade ve klasik yaptim. Diksiyonumu cok gelistirdim. Para kazanmaya basladim veee nerdeyse her hafta crush almaya basladim.

Boyum 1.75 ve kellesiyorum. 2 sene once kellesmiyordum oyle :) ama yoktu yani 2 ayda 1 anca bulabiliyordum birisini. 

Sonuc olarak kadinlar tipe bakiyor evet ve sac is hayatinda dahi fazlasiyla onemli fakat cok cok cok cirkin degilse kisi pek onemi kalmadigini dusunuyorum.

Gayet ozguveni yerinde 1.65 civari kel gobekli arkadaslarimda var ama hayatlari mukemmel durumda ve gayette kiz bulabiliyorlar.

Baya uzun yazdim 😂 sunu diyeyim bitireyim.

Kendi gorunusumuzu begenmiyor isek, elalemin kizi neden begensin?  O yuzden begenecegimiz sekilde kendimizi sekillendirmek bizim elimizde. Cok rahatsizsa kisi tabiki sac ektirmeli eger begenisini boyle saglayacaksa fakat buzz cut kesimi yapip kellige uygun gardrobunu dizerse gayette cekici olabilir.  Ve mumkunse fit bir vucut.

Kadinlar icgudusel olarak guvende hissetmek ister ve bunu saglayabilecek erkekle birlikte olurlar. Guclu erkek isterler  İcgudusel birsey zaten. Kas gucunden bahsetmiyorum. Tas devrinde yasamiyoruz. Guc=Para
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2020, 08:58:05 »
 saç vardı kaybettik ektirdik gene kazandık.saçlılığıda saçsızlığıda gorduk saçlar dokukken ilgi yoktu saçlar varken tipi geri kazanınca ilgi gene yoğun oldu.goren goz diyor bunları.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2020, 12:59:45 »
Bence ikisinede gore yargilamiyorlar.  Kadinlar erkekte cok cok farkli seylere bakiyorlar. Kadinlar bizim gibi dusunmuyor pek. Yakisiklilik 4. 5. Planda.

İs hayatima basladigimdan ve aktorluk ile ufak captada olsa ugrastigimdan beri, cok fazla kadindan teklif aliyorum. 2 sene oncesinde bu boyle degildi. Kendime bile bakamayan bir universite ogrencisiydim. Yine datelerim oluyordu ama boyle yogun degildi. Benle ilgili degisen pek birsey yok. Sadece hayat duzenim, davranislarim ve giyimim degisti.

Kendime ceki duzen verip giyimimi daha sade ve klasik yaptim. Diksiyonumu cok gelistirdim. Para kazanmaya basladim veee nerdeyse her hafta crush almaya basladim.

Boyum 1.75 ve kellesiyorum. 2 sene once kellesmiyordum oyle :) ama yoktu yani 2 ayda 1 anca bulabiliyordum birisini. 

Sonuc olarak kadinlar tipe bakiyor evet ve sac is hayatinda dahi fazlasiyla onemli fakat cok cok cok cirkin degilse kisi pek onemi kalmadigini dusunuyorum.

Gayet ozguveni yerinde 1.65 civari kel gobekli arkadaslarimda var ama hayatlari mukemmel durumda ve gayette kiz bulabiliyorlar.

Kendi gorunusumuzu begenmiyor isek, elalemin kizi neden begensin?  O yuzden begenecegimiz sekilde kendimizi sekillendirmek bizim elimizde. Cok rahatsizsa kisi tabiki sac ektirmeli eger begenisini boyle saglayacaksa fakat buzz cut kesimi yapip kellige uygun gardrobunu dizerse gayette cekici olabilir.  Ve mumkunse fit bir vucut.

Kadinlar icgudusel olarak guvende hissetmek ister ve bunu saglayabilecek erkekle birlikte olurlar. Guclu erkek isterler  İcgudusel birsey zaten. Kas gucunden bahsetmiyorum. Tas devrinde yasamiyoruz. Guc=Para

Para para paraaa. Bir de araba. Kızlar maalesef kendilerini prenses olarak gördükleri için o şartlarda yaşatabilecek erkekler istiyorlar. Ben yakışıklı olup yalnız olan çok erkek gördüm de, zengin olup yalnız olan erkek hiç görmedim.

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2020, 14:30:36 »

Hem katılıyorum hem katılmıyorum. Para 20'li yaşların sonuna doğru önem kazanıyor bence çünkü ben 18-25 yaş arasında olup hayatını geçindirecek kadar para kazanan öğrenci görmüyorum, öğrenciyken de dateleri oluyor bit tabii
Ve hocam ben de Ankara'da oyunculukla uğraştım, pandemiden sonra da devam edebilirim, neredeydiniz kimlerle çalıştınız ?
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2020, 14:42:15 »
Para para paraaa. Bir de araba. Kızlar maalesef kendilerini prenses olarak gördükleri için o şartlarda yaşatabilecek erkekler istiyorlar. Ben yakışıklı olup yalnız olan çok erkek gördüm de, zengin olup yalnız olan erkek hiç görmedim.
para zaten klasik standart artık.sade karı kız aleminde değil.paran varsa  aileninde bakıs açısı farklı oluyor bir mekana girdiğinde eşinin dostununda bakıs açısı farklı oluyor.70lik kafasında tek tel kalmayan dedi ol 25 lik manken gibi karı alırsın.karı kız aleminde değil para dedimmi her yerde sozu gecer.insanın en iyi dostu cuzdanıdır.hayatın gerceği
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2020, 16:36:16 »
Gayette normal bir şey.
Dış görünüş hepimiz için önemli. Kimseyi iç güzelliği için sevmiyoruz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 26 Aralık 2020, 16:57:23 »
  baskan ben proscar yeni nickim bu.ben her zaman dıs guzellik dedim ondan sonra dısı bayağı bayağı guzeller denk geldi 1 gidion yanlarına 2 gidion yanlarına 3.ye hiç bişi ifade etmiyor guzelliği.derken yasta kemale erince dıs guzelliğin genclikte sandığım kadar hersey olmadığını anladım.nedense dısı guzel değil içi guzel olanlara aşık oldum.he sorsan dısarda gelip ben sadece dıs guzelliğe bakarım derim gecmişte tecrube oldu bana.aşırı guzellerde denk geldi boş işti hepsi tenekeydi.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 26 Aralık 2020, 17:04:39 »
Hem katılıyorum hem katılmıyorum. Para 20'li yaşların sonuna doğru önem kazanıyor bence çünkü ben 18-25 yaş arasında olup hayatını geçindirecek kadar para kazanan öğrenci görmüyorum, öğrenciyken de dateleri oluyor bit tabii
Ve hocam ben de Ankara'da oyunculukla uğraştım, pandemiden sonra da devam edebilirim, neredeydiniz kimlerle çalıştınız ?

Universitenin ilk yillarinda tanistigim bir kiz arkadasim vardi. Yaklasik 2 sene surdu iliskimiz. Benden ayrilma sebebi bende bir gelecek gorememesiydi. Benden 1 hafta sonra kel(1 numara falanda degil he mudur tipi)  ve yuz hatlari hos olmayan biriyle cikti. biz o zamanlar 22 yasindayken o  28 falandi. Adamin altinda bmw vardi, babasi insaat isindeydi ve kiz eski kiz arkadasim suanda evli o kisiyle :(

Ben gayet hos gozuken bir adamim. Sorun neydi? Bos bos gezen, fukara bir adamdim.  Pek gelecek vaat etmiyordum. Simdi ogretmenlik yapiyorum duzenli bir maasim var, altimda da araba var. Kadinlar benimle direk gelecek planlamasi yapmaya basliyorlar.

Oyun Atölyesinde sahne aliyordum İstanbulda pandemi oncesinde. Onun disinda ufak rollerde figuranlik yapiyorum. Piyasada tutunmaya calisiyorum. Alican Yucesoyla sahne almistim. Adamin bildigin asiri seyrek saclari var. Ama varya ben hayatimda bu kadar seksi adam gormedim. O ses tonu, bakislar vs. Mukemmel.

Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Aralık 2020, 17:05:51 »
saç vardı kaybettik ektirdik gene kazandık.saçlılığıda saçsızlığıda gorduk saçlar dokukken ilgi yoktu saçlar varken tipi geri kazanınca ilgi gene yoğun oldu.goren goz diyor bunları.

Sacin hangi asamadaydi hocam ektirmeden once?
Ve kendinizi nasil hissediyordunuz? Sosyal hayatiniza tam olarak nasil yansidi?
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 26 Aralık 2020, 17:18:41 »
 19 yasında dokuldu 22 yasında orta bolgeye kadr şakaklar bosaldı tepe yeni yeni açılıyordu ilk ekime 2002de girdim.ortaya kadar keldim işte.tepe  2 delik olmuştu tepeden arkaya doğruda seyrelme baslıyordu.19dan 30 a kadar ekimler ilaçlar saç sorunu cektim ara ara ektirdim 30da hallettim şimdi 40 yasındayım.11 sene sorunlu saç olunca hatunların ilgisine alışmışız o ilgi gidince ne sen sor ne ben anlatayım ölsem daha iyidi saçlar toplanınca hatunlarda gene ilgi falan guzel bişi:)tuhaf olan saçsız zamanım yuzumde çok yaslı duruyordu saçlanınca hani 25 te 40 gibi duruyordum stresten uzuntuden 40ta 30 gibi duruom.bir dr dedi hatta ya dedi film var dedi adam yaslıyken gencliğe doğru gidiyormuş ilerleyen yıllar sende o oldu dedi falan.etkilemezmi.mecazi manada olan hani dunyalar kadar fark var lafının doğru olduğunu anladım.dusunuodum eski hayatımla bu hayatın arasında dunyalar kadar fark var diyordum manevi masefe normal mesafeden  gercekten daha uzak.bazen yururken dizim yere değcek gibi oluyordu çok takmıştım.11 sene saçsızmı gezdim hapismi yattım bende bilmiom.eskiden internet yok siteler yok bilmioz ilaç falan rastgele ekimci ilaç kocakarı ilaçları falan çok surunduk.şimdi herse ayağınızın altında kıymet bilin.tek gercek guclu ilaçlar ve ekim.faso fisoyla olmuyor.

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2020, 17:28:48 »
19 yasında dokuldu 22 yasında orta bolgeye kadr şakaklar bosaldı tepe yeni yeni açılıyordu ilk ekime 2002de girdim.ortaya kadar keldim işte.tepe  2 delik olmuştu tepeden arkaya doğruda seyrelme baslıyordu.19dan 30 a kadar ekimler ilaçlar saç sorunu cektim ara ara ektirdim 30da hallettim şimdi 40 yasındayım.11 sene sorunlu saç olunca hatunların ilgisine alışmışız o ilgi gidince ne sen sor ne ben anlatayım ölsem daha iyidi saçlar toplanınca hatunlarda gene ilgi falan guzel bişi:)tuhaf olan saçsız zamanım yuzumde çok yaslı duruyordu saçlanınca hani 25 te 40 gibi duruyordum stresten uzuntuden 40ta 30 gibi duruom.bir dr dedi hatta ya dedi film var dedi adam yaslıyken gencliğe doğru gidiyormuş ilerleyen yıllar sende o oldu dedi falan.etkilemezmi.mecazi manada olan hani dunyalar kadar fark var lafının doğru olduğunu anladım.dusunuodum eski hayatımla bu hayatın arasında dunyalar kadar fark var diyordum manevi masefe normal mesafeden  gercekten daha uzak.bazen yururken dizim yere değcek gibi oluyordu çok takmıştım.11 sene saçsızmı gezdim hapismi yattım bende bilmiom.eskiden internet yok siteler yok bilmioz ilaç falan rastgele ekimci ilaç kocakarı ilaçları falan çok surunduk.şimdi herse ayağınızın altında kıymet bilin.tek gercek guclu ilaçlar ve ekim.faso fisoyla olmuyor.

Filmin ismi Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi başrollerde  Brad Pitt ve Cate Blanchett oynuyor Oscar ödüllü güzel bir film  tavsiye ederim .: )

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 26 Aralık 2020, 17:48:35 »
Gözlemlediğim ve yaşadığım kadarıyla,
Lise çağlarında farklı ve cool olanlar
Ünide ise en çok çevreye sahip olup insanlar tarafından onay görenler
25-50 yaş aralığında ise parası ve statüsü olanlar prim yapıyor.

Ama bunların bir önemi yok çünkü burası Türkiye ve türk kızları ortalama-vasat kızlar.
Bunu 3 kez avrupaya 1 kez ukraynaya gitmiş 21 yaşında biri olarak söylüyorum.Gerçekten slav kadını diye bir şey var.Hem çok güzeller hemde sıcak kanlılar Türk kızları ise malum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 26 Aralık 2020, 18:08:47 »
  beysev saol hayatımı anlatıo galiba:)
 slaw karılar varya burdakilere bin basar.bizimkiler faso fiso.suriyeli yerine şu slawlar gelse şurda suratına 2 kg boya surup mankenim diye gezen kezbanların halini o zaman gorurdum.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2020, 18:27:04 Gönderen: emekli kel »

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 26 Aralık 2020, 19:02:23 »
Toplumsal statü ve bunun sağladığı para ve sosyal ortam etkili.Ve tabii ki fiziksel görünüş yani tip.Çevrenizdeki karşı cinsin de beklentileri ve kriterli önemli oluyor.Çok güzel bir kadın veya kızdır, bunun farkındadır, statü ve paranız var ama tipiniz iyi değildir, sizi tercih etmeyebilir, çoğu zman ilk etapta oluşan hoşlanma duygusunu tipten dolayı hissetmeyebilir.sadece para ve statüye önem veren kadınlar da vardır.Bir de tüm bu saydıklarımın yanında ahlaklı erkek olmasını isteyen karşı cins de vardır.Gazinoda bodyguardlık yapan, hasbelkader üniversite kazanıp sonrasında yine torpil ile memur olan bir kişinin üniversitede çalışan bir hoca ile evlendiğini biliyorum.Normal hayatta o kişi üniversite okuyup memur olmasa üniversitede hoca olan bir kadınla evlenmesi ancak Türk filmlerinde olabilecek bir olay.Özetle çok boyutlu bir durum bu işler.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2020, 19:20:36 Gönderen: Highlife »

Facebook Twitter Instagram