Gönderen Konu: Kadınlar neden kötü muameleden hoşlanır ?  (Okunma sayısı 5963 defa)

emekli kel

• Hero Member
Kadınlar neden kötü muameleden hoşlanır ?
« : 22 Ocak 2021, 19:04:06 »
 Erkek değer verdikçe sallanmaz oluyor karsı taraf umursamıyor ama erkek ters yaparsa kötü davranırsa bakıyorum karsı taraf ona kopek oluyor.Bu saçmalık neden bu yasa kadar bunu bir çok kere gördüm

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Ynt: Kadınlar neden kötü muameleden hoşlanır ?
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2021, 19:33:02 »
Ben buna biraz bilimsel gözle bakıyorum. Misal iğrenç gelebilir ama erkek terinin içindeki testesteronla yayılan koku kadınları cezbeder. Çünkü kadındaki testeron seviyesi belli. Ama bundan banyo olmamayı çıkarmayın normal banyo olduktan sonra bile terlemiş olursunuz yani pis olmaktan bahsetmiyorum burdada olay bu kadın kendinde olmayanı erkekte buluyor . Kadınlar yumuşak, kibar olduğu için karşı tarafın sert olması tamamlayıcı özellik katıyo. Kadında olmayanı biz tamamlıyoruz. Tabi onlarda bizde olmayan şeyleri tamamlıyo.Yani tencere kapak misali. Ama burda kadına kötü davranmaktan bahsetmiyorum. Dışarıya karşı ciddi olmaktan bahsediyorum. Kadınlara kötü davranılmaz, dışarıya ciddi olunur diyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2021, 19:44:04 »
 yani herkes kendinde olmayanı arar dion.benimde kotu muameleden kastım iyi davranmamak kotude davranmamak ama değer vermemek.seytanlar diyemi  hani bu hakkımı verio seytan azapta gerek diyemi.seytani zekaları var.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2021, 19:47:16 »
Eski sevgilime cok kotu davrandim hani kotuden kastim sevmedigimi soyledim, sadece boslukta oldugumu ve cinsellik icin birlikte oldugumu soyledim. Sanirim bir onceki asik derecesinde sevdigim kizin hayatimi biplemesinden kaynakli intikam gibi birseydi bu yaptigim. Ama gel gor ki, bu kotu davrandigim kiz hala pesimde. 3 gun once beni evine cagirdi, sevgili olmasak bile seninle birlikte olmak istiyorum, seni istiyorum falan.  Kadinlar herhalde submissive olmayi seviyor.

Biraz alfa erkek gibi takilmak gerekiyor kadinlari pesinde kosturabilmek icin.

Ama dogru duzgun sevgimizi gosteremeyeceksek sirf bu yuzden, ne anladim ben o sevgiden, iliskiden?
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2021, 19:52:54 »
Değersiz hissettiren silinir, fazla ilgide bunaltır. Sert muameleden ziyade baskın erkek ister kadınlar yanında her anlamda güçlü birini ister. Fikirleri, düşünceleri olan birini, masaya yumruğunu vuranı, herşeyine he denmemesini ister. Bunları asla dile getirmezler ama böyle bir profil çizerler kafalarında. Onlar av bizler avcı buda doğanın kanunu denklem basit aslında.

Ne olursa olsun kimse için kendinizden ödün vermeyin. Gelişin ama değişmeyin.
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2021, 12:01:50 Gönderen: Kıvanç Saçlıtuğ »
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2021, 20:00:21 »
Eski sevgilime cok kotu davrandim hani kotuden kastim sevmedigimi soyledim, sadece boslukta oldugumu ve cinsellik icin birlikte oldugumu soyledim. Sanirim bir onceki asik derecesinde sevdigim kizin hayatimi biplemesinden kaynakli intikam gibi birseydi bu yaptigim. Ama gel gor ki, bu kotu davrandigim kiz hala pesimde. 3 gun once beni evine cagirdi, sevgili olmasak bile seninle birlikte olmak istiyorum, seni istiyorum falan.  Kadinlar herhalde submissive olmayi seviyor.

Biraz alfa erkek gibi takilmak gerekiyor kadinlari pesinde kosturabilmek icin.

Ama dogru duzgun sevgimizi gosteremeyeceksek sirf bu yuzden, ne anladim ben o sevgiden, iliskiden?
aynı şeleri yasamışık ve aynı şeyleri dusunuyoruz
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Ocak 2021, 20:05:37 »
Değersiz hissettiren silinir, fazla ilgide bunaltır. Sert muameleden ziyade baskın erkek ister kadınlar yanında her anlamda güçlü birini ister. Fikirleri, düşünceleri olan birini, masaya yumruğunu vuranı, herşeyine he denmemesini ister. Bunları asla dile getirmezler ama böyle bir profil çizerler kafalarında. Onlar av bizler avcı buda doğanın kanunu denklem basit aslında.
ilgi ister ama bunaltılmadan.güçlü ister bedava güç olmuyor paralı ister.gecinmek için hep sensin dicen.ezik adamı sevmezler .açsan alemi ciahanın filintası yol verirler hayatta karılar aç adam istemez.
 bazı insanlar sevgilim ters yaptı der evlenmek istio seninle derim ne alaka der 1 gün sonra derler o ters hareketleri evlenmek istediği için yapmış.bazısına sevgilisi seviom ölüom der derim inanma yalanmı atcak der 1 haftaya baskasınla gorur bazısına defol der seni seviyor derim seven kovmaz der sonra kız buna telefon açar sevgimden niye anlamıom der bir çoğunun ne yapacağını onceden seziom .bazı konularda biz erkeklerden daha temizler bizim yüzde 80 imiz boş ev rus falan dusursun hemen aldatır.albert einstayn atomu buldum parcacıklarına ayırdım ama kadınları anlamadım der.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Ocak 2021, 20:47:27 »
Ben buna biraz bilimsel gözle bakıyorum. Misal iğrenç gelebilir ama erkek terinin içindeki testesteronla yayılan koku kadınları cezbeder. Çünkü kadındaki testeron seviyesi belli. Ama bundan banyo olmamayı çıkarmayın normal banyo olduktan sonra bile terlemiş olursunuz yani pis olmaktan bahsetmiyorum burdada olay bu kadın kendinde olmayanı erkekte buluyor . Kadınlar yumuşak, kibar olduğu için karşı tarafın sert olması tamamlayıcı özellik katıyo. Kadında olmayanı biz tamamlıyoruz. Tabi onlarda bizde olmayan şeyleri tamamlıyo.Yani tencere kapak misali. Ama burda kadına kötü davranmaktan bahsetmiyorum. Dışarıya karşı ciddi olmaktan bahsediyorum. Kadınlara kötü davranılmaz, dışarıya ciddi olunur diyorum.

Testesteron artınca erkekler daha çok koku yayıyor aynı oranda daha kötü kaba bir adam halinemi geliyor ?
Ben mesajınızdan hiç birsey anlamadım. 

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 22 Ocak 2021, 20:56:11 »
The red pill okuyun

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 22 Ocak 2021, 21:09:50 »
Testesteron artınca erkekler daha çok koku yayıyor aynı oranda daha kötü kaba bir adam halinemi geliyor ?
Ben mesajınızdan hiç birsey anlamadım.
Afrodizyak etkisi gibi tam aciklayamamis olabilirim suraya bakım
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2021, 23:29:49 Gönderen: Hintell »

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 22 Ocak 2021, 21:12:41 »
Afrodizyak etkisi gibi tam aciklayamamis olabilirim suraya bakım

Nette araştırırsanız bir çok yazı var bu konuyla ilgili
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2021, 23:29:36 Gönderen: Hintell »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 22 Ocak 2021, 21:13:29 »
 şunu demek istio hikaye şuki millet camide af istio falan imamda çıkıo şarap istio cemaat onu dovup dısarı atıo imamda dio şarapçısınız gelmişsiniz affa bende günaha girmedim şarap istedim herkes kendimde olmayanı ister dio.kentsel bunu dio .karılar kendinde olmayan duyguları hareketleri erkekte istiyorlar.onlar nazik ya teraziye sertlik koyarsan eşitleniyor ondan istiyorlar mantıklı dio

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 22 Ocak 2021, 21:37:20 »
Akıllı kadınlar bulursanız bu tip sorunlar yaşamazsınız arkadaşlar.Dost hayatı yaşıyorsanız da tek günde birlikte olmayacaksaniz katlanmayin.Sacma sapan tavırlardan hoşlanan insanlarla.Sonrasinda normal biriyle karşılaştığınızda bocalarsiniz bu sefer siz o normale baglanirsiniz ama anormal olduğunuz için itici gozukursunuz.Kisiliginizi bozmayacak yapınıza uygun insanları sevin ya da sevişin size kalmış
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 22 Ocak 2021, 21:58:02 »
 oda geldi aklıma karsı tarafın akıllı olması dengeleri değiştirirmi diye yüz verirsen hepsi aynı oluyor.kapris cekiceğine kahır cektirmek kalıo geriye oda bize gore deil o zaman hiç olmuo

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 22 Ocak 2021, 22:00:47 »
The red pill okuyun
Çöp.
Tek hakikat siyah hap.
Boyum 183 yinede sadece çirkin kızların dikkatini çekiyorum  çünkü tipsizim yada yetersizim daha fazlasını istiyor kızlar.
Yakışıklı ve uzun boylu olmadıktan sonra kırmızı hapın hiçbir faydası yok

Facebook Twitter Instagram