Gönderen Konu: Bu kadar hızlı saç dökülür mü?  (Okunma sayısı 1034 defa)

amedi memed

• Yeni üye
  • *
Bu kadar hızlı saç dökülür mü?
« : 26 Aralık 2020, 23:32:33 »
O kreatin kullanan kişi benım sadece bu konu hakkında bilgisizim ve bütün yorumlarınıza açığım.Sadece 1 ayda bu kadar dökülme normalmi sadece kreatin kullanmıştım.Önceki halleri yok çünkü llk defa yaşıyorum ve çok hızlı olduğu için hemen farkedemedim.Devlette cildiyeye gitsem ilgilenirlermi cidden ne yapacağım bilmiyorum.

amedi memed

• Yeni üye
  • *
Ynt: Bu kadar hızlı saç dökülür mü?
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2020, 23:55:26 »
En ufak bilgi verebilecek birisi varsa çok memnun olurum çünkü taktım ve internette kaynak bırakmadım okunmadık.Görüpde yazmıyosunuz 😔
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2020, 00:02:14 Gönderen: amedi memed »
  • Ekim Tarihi: ---
  • Ekim Merkezi ismi ---
  • Greft Miktarı ---
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi ---

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2020, 00:11:30 »
Su kullanimin nasildi? Tiroidlere ve karacigere bir baktir derim. 1 ayda bu kadar dokulmez steroid kullansan bile. Normal degil kanka

Alinda bolca sivilcede gor
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2020, 00:13:38 »
Kardesim icini ferah tut bol vitamince beslen mutivitamin al 3 ay fazla degil sacın eski kıvamına gelecek cunku sac koklerin kalın vitamiin alırsan dahaiyi bir sonuc alırsın
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

amedi memed

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2020, 00:19:35 »
Su kullanimin nasildi? Tiroidlere ve karacigere bir baktir derim. 1 ayda bu kadar dokulmez steroid kullansan bile. Normal degil kanka

Alinda bolca sivilcede gor
Yasim 21 sivilceler yoktu sivilce problemi ceken biri olmadimda.Spor yaptigim icin beslenmem cok duzgundur su tuketimim yazin 4 lt ddlen assagi inmiyordu.Ama merak ettigim bir sey var evet bir ayda dokuldu ama internette diyet falan veya uzucu bir olay yasarsaniz 3,4 ay sonra dokulur diyor bende 3,4 ay once diyet yaptim ama 4kg verdim 1 ay oncede dedem vefat etti o ara cenaze isleri stres ve cok kotu beslenme oldu.Bunlarin hepsi birlesmismidir?
  • Ekim Merkezi ismi ---
  • Greft Miktarı ---
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi ---

amedi memed

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2020, 00:21:50 »
Kardesim icini ferah tut bol vitamince beslen mutivitamin al 3 ay fazla degil sacın eski kıvamına gelecek cunku sac koklerin kalın vitamiin alırsan dahaiyi bir sonuc alırsın
Dökülenlerin bazilarinda beyaz uç var bazilarinda yok.mMultivitamine bakacagim sadece d vitamini aliyorum şuan.Yani siz kreatini biraktim o dokulme geri gelir mi diyosunuz?Ama babam kel ve somucta kreatin dhtyi arttirdi genetik kalici olarak dökülmedi mi kafamdaki bilgiler çok karıştı
  • Ekim Merkezi ismi ---
  • Greft Miktarı ---
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi ---

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2020, 00:23:59 »
Yasim 21 sivilceler yoktu sivilce problemi ceken biri olmadimda.Spor yaptigim icin beslenmem cok duzgundur su tuketimim yazin 4 lt ddlen assagi inmiyordu.Ama merak ettigim bir sey var evet bir ayda dokuldu ama internette diyet falan veya uzucu bir olay yasarsaniz 3,4 ay sonra dokulur diyor bende 3,4 ay once diyet yaptim ama 4kg verdim 1 ay oncede dedem vefat etti o ara cenaze isleri stres ve cok kotu beslenme oldu.Bunlarin hepsi birlesmismidir?

Haaa. Soyle bir olay var kanka.

Mesela senin o kotu beslendigin donemler zaten aninda tepki vermez. Gecikmeli olarak tepki verir. Muhtemelen onu yasiyorsun suanda.

Tependeki aciklikmi cowlickmi anlamadim tam. Son zamanlardami boyle oldu tepe? Hepmi boyleydi?
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2020, 00:27:35 »
Dökülenlerin bazilarinda beyaz uç var bazilarinda yok.mMultivitamine bakacagim sadece d vitamini aliyorum şuan.Yani siz kreatini biraktim o dokulme geri gelir mi diyosunuz?Ama babam kel ve somucta kreatin dhtyi arttirdi genetik kalici olarak dökülmedi mi kafamdaki bilgiler çok karıştı
Korkma stres ve kesinlikle diyet kotu beslenme sacı 3 ay onceden etkilenen sac simdi dokulmeye baslamıs korkma stresten dokulen sac geri geliyor multıvitamin kullan sadece dvitamini yetmez  kullandıgın ilacların 3 ay sonradan etki vermeye baslar sabret .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

amedi memed

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 27 Aralık 2020, 00:42:17 »
Haaa. Soyle bir olay var kanka.

Mesela senin o kotu beslendigin donemler zaten aninda tepki vermez. Gecikmeli olarak tepki verir. Muhtemelen onu yasiyorsun suanda.

Tependeki aciklikmi cowlickmi anlamadim tam. Son zamanlardami boyle oldu tepe? Hepmi boyleydi?
Ya o kadar şok yaşadım kı ben saçım dokulebilcegi falan hayatimda yoktu yani.40 ımda falan diye dusunurdum konu acilirsa.Yani saçımın tepesinden haberim bile yok zaten tarakla tararken bile mal gibi anlamadim döküldugunu.Yani son zamanlarda olmuştur ve babamında tepesi böyle.
  • Ekim Merkezi ismi ---
  • Greft Miktarı ---
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi ---

amedi memed

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 27 Aralık 2020, 00:44:10 »
Korkma stres ve kesinlikle diyet kotu beslenme sacı 3 ay onceden etkilenen sac simdi dokulmeye baslamıs korkma stresten dokulen sac geri geliyor multıvitamin kullan sadece dvitamini yetmez  kullandıgın ilacların 3 ay sonradan etki vermeye baslar sabret .
İlgilendiğiniz için oncelikle tesekuur ederim.
Önerdiğiniz bir multivitamin varmıdır?İnsallah geri geliyodur ama şakak ve tepeden acildigi için ben genetik olan dokulme oldu ve geri gelmez diye dusundum.
  • Ekim Merkezi ismi ---
  • Greft Miktarı ---
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi ---

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 27 Aralık 2020, 00:55:59 »
ben sana xpecia yı  oneririm hem biyotin cinko genetik dokulmeyi durduran saw palmetto 1 tasta 3 kus vurursun  sabret korkma bu platformda cok oyalanma bir tedavi bulll sıkı bir sekilde devam ett kafaya kesinlikle takma o zaman kardesim anlayacaksınki iyilesme var insan oglu birseyi guzel dusunurse o mutluluk hormonu salgılayıp stres duser takıntı yapmaz  umrunda olmasın ama tedaviyi hic kacırma...
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

amedi memed

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 27 Aralık 2020, 01:00:41 »
ben sana xpecia yı  oneririm hem biyotin cinko genetik dokulmeyi durduran saw palmetto 1 tasta 3 kus vurursun  sabret korkma bu platformda cok oyalanma bir tedavi bulll sıkı bir sekilde devam ett kafaya kesinlikle takma o zaman kardesim anlayacaksınki iyilesme var insan oglu birseyi guzel dusunurse o mutluluk hormonu salgılayıp stres duser takıntı yapmaz  umrunda olmasın ama tedaviyi hic kacırma...
İste sende zamaninda kafaya takmissin demek ki neler hissettigimi anliyosun.Bu platformdakilerin bence yarisi da benim gibi hele benim gibi sizidne yasiniz 21 ise yani kafaya takmamak cidden cok zor.Resmen baska dunyadaymisim simdi sizin bu platformlar,sac ekimleri,ilaclar yeni bir gezegene gecmis hibi hissettim.Hicbiseyden haberim yokmus
  • Ekim Merkezi ismi ---
  • Greft Miktarı ---
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi ---

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Aralık 2020, 01:06:10 »
İste sende zamaninda kafaya takmissin demek ki neler hissettigimi anliyosun.Bu platformdakilerin bence yarisi da benim gibi hele benim gibi sizidne yasiniz 21 ise yani kafaya takmamak cidden cok zor.Resmen baska dunyadaymisim simdi sizin bu platformlar,sac ekimleri,ilaclar yeni bir gezegene gecmis hibi hissettim.Hicbiseyden haberim yokmus
Kardesim ben kafaya takmamısım benim isim buu benim butun yorumlarımı oku ben bu dalda  calısıyorum  daha fazla insan analiz ediyorum farklı sitelerde forumlar dolduruyorum evet  bu sekmelerde oyalanmaya devam edersen korkarımkı sac takıntın baslayacak sana bir suru tedavi onerdim kullan bana dua edeceksin diyorum  burada paylasılan her tedavi insanlarda ise yaramaz bazılarına iyi geliyor bazılarındaise yanetki yapıyor ama sana onerdigim ilacın yan etkisi cok dusuk olsa bile hissetmezsin rahat ol multivitaminlerin fazlası idrarla atılıyor diger ilaclar bazı insanların anasını aglatıyor ne erkeklik kalıyor ne karaciger ama tabiki zamanla oluyor buuu sen yanetkisiz bbir tedavi uygulan olmadı fin kullan ama bol bol su ic sinidirsin diye  oz abin sana bu receteyi yazmaz dua et bana iste.....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

amedi memed

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 27 Aralık 2020, 01:17:21 »
Kardesim ben kafaya takmamısım benim isim buu benim butun yorumlarımı oku ben bu dalda  calısıyorum  daha fazla insan analiz ediyorum farklı sitelerde forumlar dolduruyorum evet  bu sekmelerde oyalanmaya devam edersen korkarımkı sac takıntın baslayacak sana bir suru tedavi onerdim kullan bana dua edeceksin diyorum  burada paylasılan her tedavi insanlarda ise yaramaz bazılarına iyi geliyor bazılarındaise yanetki yapıyor ama sana onerdigim ilacın yan etkisi cok dusuk olsa bile hissetmezsin rahat ol multivitaminlerin fazlası idrarla atılıyor diger ilaclar bazı insanların anasını aglatıyor ne erkeklik kalıyor ne karaciger ama tabiki zamanla oluyor buuu sen yanetkisiz bbir tedavi uygulan olmadı fin kullan ama bol bol su ic sinidirsin diye  oz abin sana bu receteyi yazmaz dua et bana iste.....
Sagolasin uygulayacağım
  • Ekim Merkezi ismi ---
  • Greft Miktarı ---
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi ---

Facebook Twitter Instagram