Gönderen Konu: hızlı sonuç almak için dutasterid ve finasterid beraber kullanılır mı  (Okunma sayısı 882 defa)

GaMe10

• Hero Member
2 ayda propecia'dan ne etki bekliyordun ki?

Yakında Fin+Dut+Saw Palmetto konusu da açılır :d

Siddhartha

• Hero Member
En az 6 ay kullanman gerekir bir fark gorebilmen icin. Iki ayda bir fark olmaz olsa da gozle gorulmez
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Trevor

• Hero Member
kullanılmaz her şey dht yi baskılamak demek değil ,dht baskılayarak hızlı sonuç almak diye bir şey olamaz .

rangel

• Sr. Member
kullanılmaz her şey dht yi baskılamak demek değil ,dht baskılayarak hızlı sonuç almak diye bir şey olamaz .

Başka ne yapılabilir

Kelbey

• Sr. Member
Kardeşim propecia + minoxil benim bildiğim en iyi sonuç veren ikilidir. Ben dutastreid pek sıcak bakanlardan değilim o yüzden dutas konusunda fikir belirtmiyorum. Yabancı forumlarda propecia ve ru58841 birlikte kullanım görmüştüm işine yarar mı bilmiyorum
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

rangel

• Sr. Member
Kardeşim propecia + minoxil benim bildiğim en iyi sonuç veren ikilidir. Ben dutastreid pek sıcak bakanlardan değilim o yüzden dutas konusunda fikir belirtmiyorum. Yabancı forumlarda propecia ve ru58841 birlikte kullanım görmüştüm işine yarar mı bilmiyorum

Propecia çok pahalı aynı işlev de proscar kullanırdım zaten artık ama dut önlerde daha etkiliymiş o yüzden dut kullanıyorum

Facebook Twitter Instagram