Gönderen Konu: Sizce nasıl bir tedavi uygulamalıyım?  (Okunma sayısı 1196 defa)

K4R4K4Y4

• Yeni üye
  • *
Sizce nasıl bir tedavi uygulamalıyım?
« : 01 Ocak 2021, 19:42:26 »
Saç dökülmem 16 yaşında başladı çok saçlarım çok yoğundu ama 20 yaşına kadar çoğunu kaybettim.  Ve şuan 26 yaşındayım.

Acaba nasıl bir tedavi uygulamalıyım? Sizce finasteride başlamalı mıyım?

Eklediğim fotoğraflar 5 yıl öncesine ait.

K4R4K4Y4

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sizce nasıl bir tedavi uygulamalıyım?
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2021, 19:43:43 »
Bu da geçen hafta çektiğim fotoğraflar.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2021, 20:01:53 »
5 yılda o kadar az kaybetmişsin ki hiç bir şey yapmasan bile götürür bence yine de xpecia kullanabilirsin, finlik saçın yok gibi

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

K4R4K4Y4

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2021, 02:47:02 »
5 yılda o kadar az kaybetmişsin ki hiç bir şey yapmasan bile götürür bence yine de xpecia kullanabilirsin, finlik saçın yok gibi

Artık yoğunluk azaldığı için saçlara şekil hile veremiyorum şaşktaki açıklıklar be ön bölgedeki açıklıklar çok belli oluyor. Xpecia tablete baktım sanırım sadece Türkiye’de var şuan başka bir ülkede yaşıyorum. Bu forumda birisi norwod 1 de fin kullanıyordu sanırım 18 yaşından beri. Benim şuan norwood 2-3 sanırım. Acaba kullansam güzel sonuç alabilir miyim? Çünkü saçlar sadece minyatürleri. Fotoğrafları yakınlaştırıp bakarsanız bir sürü ince saç teli var acaba ne yapmalıyım? Çünkü burada dediğiniz tablet yok.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2021, 12:11:50 »
Artık yoğunluk azaldığı için saçlara şekil hile veremiyorum şaşktaki açıklıklar be ön bölgedeki açıklıklar çok belli oluyor. Xpecia tablete baktım sanırım sadece Türkiye’de var şuan başka bir ülkede yaşıyorum. Bu forumda birisi norwod 1 de fin kullanıyordu sanırım 18 yaşından beri. Benim şuan norwood 2-3 sanırım. Acaba kullansam güzel sonuç alabilir miyim? Çünkü saçlar sadece minyatürleri. Fotoğrafları yakınlaştırıp bakarsanız bir sürü ince saç teli var acaba ne yapmalıyım? Çünkü burada dediğiniz tablet yok.

fin kullanabilirsin yani 26 yaş çok uygun. güzel sonuç alıp alamayacağını kimse bilemez kimisinde mükemmel etki ediyor kimisine 0 senin denemen lazım . bir de kan değerlerin nasıl?

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2021, 17:11:32 »
 fin dermoller biotin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

K4R4K4Y4

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Ocak 2021, 22:08:41 »
fin kullanabilirsin yani 26 yaş çok uygun. güzel sonuç alıp alamayacağını kimse bilemez kimisinde mükemmel etki ediyor kimisine 0 senin denemen lazım . bir de kan değerlerin nasıl?

Finans kullanmada metabolizmanın etkisi ne acaba. Çünkü hızlı bit metabolizmam var. En son 5 yıl önce kan testi yaptırmıştım doktor normal olduğunu söyledi. Finansa başlamadan önce bir hormon testi ve kan testi yaptıracağım. Ona göre başlayacağım var hormonları düzenli olarak takip edeceğim. Bir de finansın saç dökme gibi bir etkisi var mı acaba? Olanlarıda kaybetmeyelim koruyalım derken? 🙂 Bir de dermatollerı hangi bölgede kullanmanı önerirsiniz? Genelde sol şakağımda hep bir kaşıntı ve batma var. Saçlar seyrelmiş ama küçük küçük bir sürü saç var o bölgede sağ şakağa göre daha iyi.

K4R4K4Y4

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 02 Ocak 2021, 22:09:16 »
fin dermoller biotin

Dermarollerı nereye kullanmam gerek?

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 02 Ocak 2021, 22:19:48 »
Finans kullanmada metabolizmanın etkisi ne acaba. Çünkü hızlı bit metabolizmam var. En son 5 yıl önce kan testi yaptırmıştım doktor normal olduğunu söyledi. Finansa başlamadan önce bir hormon testi ve kan testi yaptıracağım. Ona göre başlayacağım var hormonları düzenli olarak takip edeceğim. Bir de finansın saç dökme gibi bir etkisi var mı acaba? Olanlarıda kaybetmeyelim koruyalım derken? 🙂 Bir de dermatollerı hangi bölgede kullanmanı önerirsiniz? Genelde sol şakağımda hep bir kaşıntı ve batma var. Saçlar seyrelmiş ama küçük küçük bir sürü saç var o bölgede sağ şakağa göre daha iyi.

testlerini yaptır.  saç dökmez olanı korur ve kalınlaştırır. çok az saç çıkışı da olabilir kişiden kişiye değişir. dermastamp al bütün üst bölgeye uygula roller alma. metabolizma olayına takılma aynı saatte almaya önem ver.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 02 Ocak 2021, 23:04:01 »
testlerini yaptır.  saç dökmez olanı korur ve kalınlaştırır. çok az saç çıkışı da olabilir kişiden kişiye değişir. dermastamp al bütün üst bölgeye uygula roller alma. metabolizma olayına takılma aynı saatte almaya önem ver.

Arkadaşa ilave, yapabiliyorsan masaj da ekle, üşenmezsen. Forumda irdelendiği konular, videolar paylaşılmıştı.

Bol su içmek, ve spor da dahil olsun yaşamında. Finasteridin olası yanetkileri (eğer olursa tabi) tolere etmek in iyi gelecektir.

Facebook Twitter Instagram