Gönderen Konu: Bu saça nasıl bir tedavi uygulanır  (Okunma sayısı 913 defa)

TON618

• Yeni üye
  • *
Bu saça nasıl bir tedavi uygulanır
« : 04 Nisan 2021, 05:13:08 »
Herkese iyi günler. Saçlarımı kazıttım ve çok fazla döküldüğünü fark ettim. Tedavi olarak saw Palmetto içeren ilaç, haftada bir roller , günde 2 kez prozinc plus losyonu ve 2-3 günde bir prozinc plus şampuanı kullanıyorum. Başka neler uygulayabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Bu saça nasıl bir tedavi uygulanır
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2021, 11:00:14 »
bunlar işe yaramaz dökülmen agresif finasterid minoksil başlaman lazım

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

TON618

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2021, 15:18:08 »
Finasterid bu yaşta sıkıntı yaratır mı yoksa biraz daha beklemeli miyim? O zamanda saç kalmaz gerçi.
  • Yaşınız 21

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2021, 15:36:27 »
dermaroller ile beraber en güzel yanıt veren tedavi procapil sprey dostum mavi serum gibi düşün aynı şey O yüzden prozinc sprey bırak bence onun yerine herhangi bir procapil sprey kullan.

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2021, 15:46:19 »
dermaroller ile beraber en güzel yanıt veren tedavi procapil sprey dostum mavi serum gibi düşün aynı şey O yüzden prozinc sprey bırak bence onun yerine herhangi bir procapil sprey kullan.
yalan söylüyor,bu mesaj baştan itibaren yalan kokuyor,o kadar ki procapil spreyin türkiyede başı çeken ilacı hairforte spreyin sahibi atilla kaya dahi dermaroller uygulaması ve sprey sıkılmasını doğru bulmuyor,bu elemanın söylediğine inanıp procapile filan başlamanızı önermem peki nasıl bu kadar kesin konuşuyorum?   ÇÜNKÜ BEN 2 3 AY KADAR DERMASTAMP ARDINDAN PROCAPİLLİ AVESİN SPREY KULLANDIM VE SONUÇ OLMADIĞI GİBİ SAÇLAR DAHA KÖTÜYE GİTTİ

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2021, 16:04:26 »
Finasterid bu yaşta sıkıntı yaratır mı yoksa biraz daha beklemeli miyim? O zamanda saç kalmaz gerçi.

hayır kesinlikle kullanabilirsin, kullanma diyecekler olacak ama kullanmazsan garanti kel kalacaksın yaşın da uygun merak etme.

procapile bulaşma. dermaroller minoksil kullan

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

TON618

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Nisan 2021, 17:56:29 »
Teşekkürler minoxil alıp kullanmaya başlayacağım. Doktora gidip de bir kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Finasteridi de öyle kullanmayı düşünüyorum. Birde minoxil ile prozinc losyon aynı anda kullanılır mı?
  • Yaşınız 21

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #7 : 04 Nisan 2021, 18:38:44 »
Herkese iyi günler. Saçlarımı kazıttım ve çok fazla döküldüğünü fark ettim. Tedavi olarak saw Palmetto içeren ilaç, haftada bir roller , günde 2 kez prozinc plus losyonu ve 2-3 günde bir prozinc plus şampuanı kullanıyorum. Başka neler uygulayabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bu saçın istediği finasterid ve minoxil başka hiçbirşeye gerek yok bunlari kullan memnun kalırsın.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

TON618

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 05 Nisan 2021, 02:34:03 »
Sağolun hocam
  • Yaşınız 21

Facebook Twitter Instagram