Gönderen Konu: Bu saça hangi tedavi uygulanır. Yeniden minoxile ve finasteride başlanmalı mı ?  (Okunma sayısı 970 defa)

Atibbaba

• Full Member
Saçlarımın önleri geriledi. Bunun için ne uygulamalıyım önceden minoxil kullandım bıraktım.

Atibbaba

• Full Member
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Xpecia, Dermaroller
Mevlam bir çok dert vermiş beraber derman vermiş,bu öldürücü saç dökülmesine neden ilaç vermemiş? Psikolojim aşırı bozuldu bittim saygılar…

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Atibbaba

• Full Member
önlerde etkili mi ve yanında minoxil gerekli mi?
  • Yaşınız 22
Mevlam bir çok dert vermiş beraber derman vermiş,bu öldürücü saç dökülmesine neden ilaç vermemiş? Psikolojim aşırı bozuldu bittim saygılar…

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
sen finasteride ile olanı korusan yeterlidir. minox başlamana gerek yok bu durumda.

Atibbaba

• Full Member
sen finasteride ile olanı korusan yeterlidir. minox başlamana gerek yok bu durumda.
finasteride konusunda biraz kararsızım ama kullanacağım galiba
  • Yaşınız 22

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
acele etme iyice araştır, durumun aşırı kötü değil. ancak şöyle bir durum var finasteride dışında hiçbir şey saçının dökülmesini durdurmayacak, saç masajı zart zurt yağı falan hepsi tırışkadan işler

ben senin yerinde olsam haftada 3 gün şeklinde başlar yan etki görmezsem ve sonuç alırsam gittiği yere kadar devam ederim. ama kısa süre kullanıp bırakırım gibi bakış açın varsa hiç başlama derim.

Atibbaba

• Full Member
acele etme iyice araştır, durumun aşırı kötü değil. ancak şöyle bir durum var finasteride dışında hiçbir şey saçının dökülmesini durdurmayacak, saç masajı zart zurt yağı falan hepsi tırışkadan işler

ben senin yerinde olsam haftada 3 gün şeklinde başlar yan etki görmezsem ve sonuç alırsam gittiği yere kadar devam ederim. ama kısa süre kullanıp bırakırım gibi bakış açın varsa hiç başlama derim.
doktor saçlarında sorun yok bir tedavi uygulamana gerek yok dedi ama ben emin olamıyorum
  • Yaşınız 22

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum onu sen bileceksin, yani dökülme seyrelme var mı yok mu.

zaten gözle görülür bir değişiklik olduysa baya dökülme olmuş demek oluyor. bir de doktorlar çok sallamıyor bu işi, saç dökülmesi ile özel ilgilenen bir dermatologa gitmek lazım.

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
azelaik ve finasterid kombine kesin👍

Atibbaba

• Full Member
azelaik ve finasterid kombine kesin👍
azealik ne ilk defa duyuyorum.
  • Yaşınız 22

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
bi zahmet arastir oku...bende cerrahpasa nur eczanesinden ogrendim kullanildigini sac icin..

Hakan Hakkn

• Full Member
Abi daşşak mo geçiyon

Facebook Twitter Instagram