Gönderen Konu: Takviyelere ne zaman başlanmalı ?  (Okunma sayısı 648 defa)

dusk

• Jr. Member
  • **
Takviyelere ne zaman başlanmalı ?
« : 04 Şubat 2021, 19:59:16 »
Serkan aygin klinik 18. Günden sonra diyor ama forumdan gördüğüm kadarıyla daha erken başlanmış.

Antibiyotikler vs de bittiği için 7. Günde başliyim diyorum ?

mahlas

• Sr. Member
Ynt: Takviyelere ne zaman başlanmalı ?
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2021, 20:43:46 »
Kliniğin talimatına uymanızı tavsiye ederim.

Erken başlamaya neden sıcak bakmıyorlar bilmiyorum. Acaba alerjik bir reaksiyon olması ihtimaline karşı ekilen saçları riske atmamak için mi diye düşünüyorum?

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2021, 20:48:00 »
bence ideali ekimden bir ay önce başlamak ve konu finasterid ise devam edilmeli diye biliyorum.

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2021, 21:19:58 »
Bende neden olduğunu merak ediyorum aslında, diğer ilaçlarla yorulan böbrekleri daha fazla yormamak diye düşünmüştüm. 2 hafta bekliyim en iyisi
  • Ekim Tarihi: 28.01.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın Klinik
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Propecia, zma, omega 3

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2021, 21:54:23 »
Bende neden olduğunu merak ediyorum aslında, diğer ilaçlarla yorulan böbrekleri daha fazla yormamak diye düşünmüştüm. 2 hafta bekliyim en iyisi

ilk defa alacağın için öyle demişlerdir finasterid ilk kes kullananlarda ters etki yapabiliyor bir iki hafta kadar tam olarak ekim zamanına denk gelmesin diye düşünmüş olabilirler.

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2021, 22:34:23 »
ilk defa alacağın için öyle demişlerdir finasterid ilk kes kullananlarda ters etki yapabiliyor bir iki hafta kadar tam olarak ekim zamanına denk gelmesin diye düşünmüş olabilirler.

Bu konuda bir görüşmemiz olmadı ekim sonrası herkese verilen standart broşürde böyle yazıyordu. Belki dediğiniz gibidir ancak verilen şampuanda da dht baskılayıcı saw palmetto varmış. Ne kadar etkili şüpheli tabi.

Finas harici takviyeleri soriyim yarın biotin, magnezyum vs gibi. Kerozan aldım onu kullanmak istiyorum, ekim önceside biotin kullanıyordum zaten
  • Ekim Tarihi: 28.01.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın Klinik
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Propecia, zma, omega 3

Facebook Twitter Instagram