Gönderen Konu: Alpecin Coffein Black şampuana ekimden kaç gün sonra başlanmalı  (Okunma sayısı 1300 defa)

marlon

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba, ekimin 3. haftasındayım yavaştan bir şampuana başlamak istiyorum. Hintell'in de önerdiği Alpecin Coffein Black şampuanı kullanmak istiyorum. Ekim yaptıralı 3 hafta dolmuşken bu aşamada başlamak doğru olur mu? Biraz daha mı beklemeliyim, eğer bekleyeceksem onun yerine bu aşamada ne önerirsiniz?
Sevgiler, selamlar...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç ekiminden 1 ay sonra farklı bir şampuana geçiş yapabilirsin.

Cafein barındıran şampuan tercih etmen güzel olmuş saç derisinde kanlanma yapar
Global Moderator

marlon

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler Hintel. Geçen aklıma geldi sen bu konunun üstadısın, bunca zaman ayırıp emek veriyorsun, YouTube kanalı açıp deneyim ve birikimlerini bizim gibi saçtan muzdarip olmuş yüzbinlere (hatta milyonlara) seslenmeyi düşünmelisin. Bunca bilgi kirliliğinin yanında toplum olarak buna baya bir ihtiyacımız var.
Emeklerin için ayrıca teşekkürler…

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkürler Hintel. Geçen aklıma geldi sen bu konunun üstadısın, bunca zaman ayırıp emek veriyorsun, YouTube kanalı açıp deneyim ve birikimlerini bizim gibi saçtan muzdarip olmuş yüzbinlere (hatta milyonlara) seslenmeyi düşünmelisin. Bunca bilgi kirliliğinin yanında toplum olarak buna baya bir ihtiyacımız var.
Emeklerin için ayrıca teşekkürler…

valla dostum ben ve diğer arkadaşlar bu forumda binlerce insaana yardımcı oluyoruz Aklı olan bu foruma ulaşır :)

bahsettiğin durum için hiç vaktim yok çok yoğun bir iş temposunun yanında ancak bu foruma yazıyorum
Global Moderator

mdalmis

• Jr. Member
  • **
Alpecin Coffein Black şampuan günlük kullanıma uygunmudur ? yani haftanın 7 günüde bu şampuanı kullanmamız uygunmudur ?
  • Ekim Tarihi: 12.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Solgar Biotin 5000mg

Facebook Twitter Instagram