Gönderen Konu: Ekim sonrasi takviyelere ne zaman baslanmali?  (Okunma sayısı 892 defa)

Beerader

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrasi takviyelere ne zaman baslanmali?
« : 29 Ekim 2022, 00:50:09 »
Merhaba,

Malum bu ekim isinin en onemli konularindan birisi de, kullanilacak olan tavsiyeler. Ben bu dogrultuda size bir konu danismak isterim.

Ozellikle finasterid bu isin en temel yapi tasi, sonrasinda da biotion, vitaminler geliyor. Fakat burada ucu acik bir konu var. Dr. Serkan Aygin, ekimden sonra hastalarina ilettigi dokumanda, takviyeleri 18. Gun sonrasina birakiyor. Ama okuduklarimdan yanlis anlamadiysam, Asmed Koray hoca ise, finas’a direkt baslatiyor. Bu konuda sizin gorusunuz nedir? Sizce Serkan hoca neden boyle bir kural koymus, mantigi nedir?

Bir de, malum piyasada propecia yok. Daha da bulmak zorlasir diye, finhair ile proscardan, ikiser kutu aldiydim. Ekimden once 2 hafta da finhair kullandim. Malum proscar’i bolup, denklemek zor. O yuzden finhair kullandim. Digerinde surekli dozaj degisiyor, daha etkisi az olur diye dusundum, ama finhair de yeni sayilir. Siz olsaniz napardiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonrasi takviyelere ne zaman baslanmali?
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2022, 13:36:56 »
Finasterid in kullandığın hiç bir ilaçla etkileşimi yok
Hemen başlaman en doğrusu onu kullanacaksan
Vitaminler ise gene ekimden sonra hemen başlayabilirsin
Çok fazla ilaç almıyorsan o sürede vucuda ağır gelmesin o açıdan
Global Moderator

Asicocuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonrasi takviyelere ne zaman baslanmali?
« Yanıtla #2 : Bugün, 13:54:53 »
Antibiyotiklerden dün bitti bugün de başlayacağım. ekimden 3 gün sonra başlamak en doğrusu

Facebook Twitter Instagram