Gönderen Konu: Finasteride artık yeniden başlama vaktim geldi mi ?  (Okunma sayısı 781 defa)

Atibbaba

• Full Member
Merhaba abiler ve kardeşler.Saçlarım 3 senedir avuç avuç dökülüyor bu aşamada 1 sene finasteride kullandım ve yan etki yaşamama rağmen yan etki olma ihtimalinden korktuğum için bıraktım. 2 seneden fazladır düzenli olarak minoxil ve xpecia kullanıyorum. Dökülmelerden çok sıkıldım ön çizgim geriliyor gibi geliyor bana. Doktora gittiğimde genetik dökülme olmadığını söyledi ve şampuan verip yolladı.Vitaminlerimdede bir sorun yok ama dökülme agrasif şekilde devam ediyor artık saç görmekten kusasım geliyor evin her yeri saç ve artık psikolojimi ciddi derecede rahatsız ediyor.

Atibbaba

• Full Member
Ynt: Finasteride artık yeniden başlama vaktim geldi mi ?
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2022, 19:48:12 »
+
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Xpecia, Dermaroller
Mevlam bir çok dert vermiş beraber derman vermiş,bu öldürücü saç dökülmesine neden ilaç vermemiş? Psikolojim aşırı bozuldu bittim saygılar…

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2022, 20:02:53 »
Aynen dostum gec bile kalmissin!
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2022, 20:05:26 »
Saçlar gidici hocam başlamalısın hemen

Atibbaba

• Full Member
« Yanıtla #4 : 06 Kasım 2022, 20:07:14 »
Saçlar gidici hocam başlamalısın hemen
şakaklardan değil mi ?
  • Yaşınız 22
Mevlam bir çok dert vermiş beraber derman vermiş,bu öldürücü saç dökülmesine neden ilaç vermemiş? Psikolojim aşırı bozuldu bittim saygılar…

Atibbaba

• Full Member
« Yanıtla #5 : 06 Kasım 2022, 20:12:09 »
Aynen dostum gec bile kalmissin!
yaşım nedeniyle başlayıp bıraktım
  • Yaşınız 22

Atibbaba

• Full Member
« Yanıtla #6 : 06 Kasım 2022, 20:35:41 »
bu da yakından daha yüksek çözünürlüklü hali
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2022, 20:48:12 Gönderen: Atibbaba »
  • Yaşınız 22

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #7 : 06 Kasım 2022, 21:56:10 »
Alın başlangıcı ile kaslarin birleşmesi için başla fin hatta her gün dut at daha garanti olur...

Levent Yılmaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 07 Kasım 2022, 00:38:39 »
Kardeşim saçların emin ol bunları kullan veya kullanma dökülmez kel olmazsın alın çizgisi kimsenin doğduğu gün gibi olmuyor bir miktar gerilemesi olgunluk katar yüzüne ki saçların gayet iyi bence finasteridi bırak minoxil ve xpecia bile gereksiz bu saça

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 07 Kasım 2022, 06:22:24 »
Senin yaşında saçları ne hale gelmiş insanlar , psikolojileri alt üst olmuş insanlar var ve senin açtığın konuya paylaştığın fotolara bak, yaşadığımız şeyi kimse yaşasın istemem ama sizin gibileri bazen hak edebiliyo yine de beddua etmem Allah'ından bul
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Atibbaba

• Full Member
« Yanıtla #10 : 07 Kasım 2022, 08:26:17 »
Senin yaşında saçları ne hale gelmiş insanlar , psikolojileri alt üst olmuş insanlar var ve senin açtığın konuya paylaştığın fotolara bak, yaşadığımız şeyi kimse yaşasın istemem ama sizin gibileri bazen hak edebiliyo yine de beddua etmem Allah'ından bul
Yaşadığım stresi bilmediğiniz için böyle konuşuyorsunuz. Bazı insanlar saçları tamamen dökülse bile umursamazlık yapabilir bazı insanları ise ufak dökülmeler rahatsız edebilir. Her gün avuç avuç saç gördüğüm için endişelenmem normal değil mi?
  • Yaşınız 22

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #11 : 07 Kasım 2022, 10:56:36 »
Saçlar dökülür, önemli olan minyatürleserek mi dökülüyor zayifliyor mu ve en önemlisi yerine yenisi geliyor mu ? Senin bunu bilmen lazım önce.Ayrica bu yasta ve su saçla finasterid başlamak delilik onu demek istiyoruz.

Atibbaba

• Full Member
« Yanıtla #12 : 07 Kasım 2022, 12:26:35 »
Saçlar dökülür, önemli olan minyatürleserek mi dökülüyor zayifliyor mu ve en önemlisi yerine yenisi geliyor mu ? Senin bunu bilmen lazım önce.Ayrica bu yasta ve su saçla finasterid başlamak delilik onu demek istiyoruz.
anladım teşekkür ederim
  • Yaşınız 22

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #13 : 07 Kasım 2022, 14:23:03 »
Rica ederim.

Facebook Twitter Instagram