Gönderen Konu: Tedavime yeniden başlıyorum Finasteride Rogaine Xpecia  (Okunma sayısı 656 defa)

Atibbaba

• Full Member
2 Aydır bıraktığım Propeciaya yeniden başlama kararı aldım(1 sene kullandım)YAŞ 20 saç durumum hakkında yorum yaparsanız sevinirim.
Düşündüğüm Tedavi
Propecia(Günde 1)
Rogaine (Sabah akşam Şakaklara)
Xpecia Sabah Akşam
Dermaroller(Haftada 3 Şakaklara

Tedavim hakkında yorum yaparsanız sevirim yarın başlıyorum.Önerilerinizi bekliyorum

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Tedavime yeniden başlıyorum Finasteride Rogaine Xpecia
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2022, 00:13:02 »
  değerler tam değilse ilaçlarda işe yaramaz.dr net tehşis koydumu?minoxidil kullanılcak saç değil basla bırak daha kotu yapabilir uzun donem kullanamıyabilirsin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Atibbaba

• Full Member
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2022, 00:15:57 »
  değerler tam değilse ilaçlarda işe yaramaz.dr net tehşis koydumu?minoxidil kullanılcak saç değil basla bırak daha kotu yapabilir uzun donem kullanamıyabilirsin.
Abi uzun dönemde kullandım 1 sene. Doktora gittim değerlerim normal.Erkek tipi gibi gözükmüyor mu? Ben abartıyor olabilir miyim.Yakında doktora tekrardan gidicem.Şuanki halim ilk gittiğimden daha kötü.
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Xpecia, Dermaroller
Mevlam bir çok dert vermiş beraber derman vermiş,bu öldürücü saç dökülmesine neden ilaç vermemiş? Psikolojim aşırı bozuldu bittim saygılar…

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2022, 00:20:19 »
 baslangıcıda olabilir olgunluk çizgiside.her genetikte dokucek diye bişi yok agresifliğine bağlı ama saçının çoğu yeri şimdilik yakın zamanda gidici gozukmuyor.aslında genetikse ilaç kullanmadan ilerde açılırsa şakaklar açılır oraya ektirebilirsin.yakın zamanda sağlam bir dokulme olucak gibi surmuyor.erkeğin zaten şakakları geride olur diye ekimci demişti.saçında matlaşma yok.genetiği olmayan bir arkadas saçının en onlerinin onunde saç vardı onları doktu diğer saçları oyle kaldı olgunlukta gitti o saçları.kendide taramaya engel oluyordu iyi kurtuldum onlardan dedi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Atibbaba

• Full Member
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2022, 00:22:45 »
baslangıcıda olabilir olgunluk çizgiside.her genetikte dokucek diye bişi yok agresifliğine bağlı ama saçının çoğu yeri şimdilik yakın zamanda gidici gozukmuyor.aslında genetikse ilaç kullanmadan ilerde açılırsa şakaklar açılır oraya ektirebilirsin.yakın zamanda sağlam bir dokulme olucak gibi surmuyor.erkeğin zaten şakakları geride olur diye ekimci demişti.saçında matlaşma yok.genetiği olmayan bir arkadas saçının en onlerinin onunde saç vardı onları doktu diğer saçları oyle kaldı olgunlukta gitti o saçları.kendide taramaya engel oluyordu iyi kurtuldum onlardan dedi.
Abi 1. fotoğaftada saçlarımın yanlarda döküldüğü belli olmaya başladı.Matlaşma yok saç tellerim çok kalın ama anlayamıyorum inşallah böyle kalır.Beni endişelendiren daha yaşım 20 otuz yaşıma kadar belkide 25e kadar neler olur bilemeiyorum
  • Yaşınız 22
Mevlam bir çok dert vermiş beraber derman vermiş,bu öldürücü saç dökülmesine neden ilaç vermemiş? Psikolojim aşırı bozuldu bittim saygılar…

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2022, 00:27:04 »
 ortaokulda bir tutam saçı olupta 30 sene gecmiş dokmemiş olanda var saçlarda yakın zamanda sorun gozukmuyor olmasında insallah.

Atibbaba

• Full Member
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2022, 00:27:37 »
ortaokulda bir tutam saçı olupta 30 sene gecmiş dokmemiş olanda var saçlarda yakın zamanda sorun gozukmuyor olmasında insallah.
İnşallah abi yorumun için çok teşekkür ederim
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram