Gönderen Konu: finasteride başlıyorum 18 yaş  (Okunma sayısı 939 defa)

orientis

• Hero Member
finasteride başlıyorum 18 yaş
« : 18 Temmuz 2021, 22:54:28 »
artık nolacaksa olsun erkenden başlayıp saçın kafada durma süresini ertelemek lazım

günde 1mg yerine 0,2mg alınırsa hem yan etkilerden kurtulurum hemde 1mg kadar yüksek bir etki alabileceğimi düşünüyorum

şuna bakın flaşı patlattık kafada resmen kelim

diğerleri de uzun hali

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: finasteride başlıyorum 18 yaş
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2021, 22:57:53 »
18 yaşında finasterid kullanılmaz saçlarında sorun yok hayatına bak
Global Moderator

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2021, 22:59:29 »
Biraz bekle o dökülüyor dediğin yer doğal bir oluşum dökülme belirtisi değil.çocuklara bak çoğunda vardır o oluşum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2021, 22:59:56 »
 gencler sokaktada boyle saçlarında bir sorun yok birbirine soruyorlar dokulmuşmu diye ışık acısı gunes şu bu aldatır.18 yasında ne finasteridi karaciğer beyin bibi için hayati hormon dht.erken tedavi tıpta hayat kurtarır ama saçlarında bişi yokkende kafaya takmak piskolojik yardım al bir dr yakından bakıp tehşiste koysun saça
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2021, 23:07:44 »
geçen yaz doktora gittim vitaminlerde bir sorun çıkmadı kadın geldi eliyle saçıma baktı sonra baba ve dayıların durumunu sordu dayımın biri kel diyince o zaman genetik olabilir diyip yolladı

özelde bi ton para bayıldık bi de bunun için
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2021, 23:08:50 »
 şimdilik bişi yok dayısı babası kel olupta orman gibi saçı olan arkadasımda var taka taka kafaya dokcen tedavi gerektircek bir durum olursa soleriz
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2021, 23:10:58 »
şimdilik bişi yok dayısı babası kel olupta orman gibi saçı olan arkadasımda var taka taka kafaya dokcen tedavi gerektircek bir durum olursa soleriz

emekli hocam saçımın hacmi yarıya yarıya düştü nerdeyse takıntı yapıyorum haliyle
  • Yaşınız 20

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2021, 23:16:32 »
  zaten cocukluğa gore yas gectikce cmkare basına saç sayısı yarı yarıya duser.sen en bastan zerre gram saçın zarar gormeden işi engellemek istiyorsun ama en basta ilacında işe yaramadığı genetik dokulme var şu an genetik dokulme alameti goremedim kafada tamam matlaşma cansızlaşma hafif bir incelme varda daha tam genetik diyemeyiz .bu yasta finasterid olmaz zaten mucize değil yüzde 40 yavaslatır işi sende açılma olmadan onlem almak istiyorsun ama daha emin değiliz.dr bile net konusamamış.zaten bu yasta fin olmaz genetikse yonelceğin uygulamalar igf mezoterapi tarzı veya bloker losyon tarzı uygulamalardır.her genetikte kel bırakmaz hiçte dokmeyebilir arkadasımın ufak kardeşi kel kendi saçları 15 senedir minaytur ama en ufak açılma yok 42 yasında.seyrelmede en ufak şekilde yok

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2021, 23:34:21 »
  zaten cocukluğa gore yas gectikce cmkare basına saç sayısı yarı yarıya duser.sen en bastan zerre gram saçın zarar gormeden işi engellemek istiyorsun ama en basta ilacında işe yaramadığı genetik dokulme var şu an genetik dokulme alameti goremedim kafada tamam matlaşma cansızlaşma hafif bir incelme varda daha tam genetik diyemeyiz .bu yasta finasterid olmaz zaten mucize değil yüzde 40 yavaslatır işi sende açılma olmadan onlem almak istiyorsun ama daha emin değiliz.dr bile net konusamamış.zaten bu yasta fin olmaz genetikse yonelceğin uygulamalar igf mezoterapi tarzı veya bloker losyon tarzı uygulamalardır.her genetikte kel bırakmaz hiçte dokmeyebilir arkadasımın ufak kardeşi kel kendi saçları 15 senedir minaytur ama en ufak açılma yok 42 yasında.seyrelmede en ufak şekilde yok

doğru diyorsun hocam

acaba bu kalite artışı için önce biotin veya xpecia mı kullansam

olumlu bi etki alır mıyım
  • Yaşınız 20

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Temmuz 2021, 23:48:05 »
 biotinden illaki alırsın xpeciadanda genetik olsada olmasada fayda alırsın ama asıl onemli olan genetikmi değilmi.genetikte genetikten etkilenmeyeni kalınlaştırır minyaturleri kalınlaştırsa bile minyaturizasyonun onune gecemez.anket aç istersen genetikmi değilmi diye

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 18 Temmuz 2021, 23:51:31 »
biotinden illaki alırsın xpeciadanda genetik olsada olmasada fayda alırsın ama asıl onemli olan genetikmi değilmi.genetikte genetikten etkilenmeyeni kalınlaştırır minyaturleri kalınlaştırsa bile minyaturizasyonun onune gecemez.anket aç istersen genetikmi değilmi diye

tamam hocam teşekkür ederim
  • Yaşınız 20

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 19 Temmuz 2021, 00:06:20 »
flaşsız yağlı görünüm
  • Yaşınız 20

oralminoxidil

• Hero Member