Gönderen Konu: Yaş 28/ Artık zamanı geldi sanırım/İzmir  (Okunma sayısı 1519 defa)

kasparhauser93

• Yeni üye
  • *
Yaş 28/ Artık zamanı geldi sanırım/İzmir
« : 21 Şubat 2021, 16:35:11 »
Herkese merhabalar,

Yaşım 28. İzmir'de yaşıyorum. Bundan iki yıl önce bir başlığım vardı ama o zamanlar oldukça kaygı yaşayan bir üniversite öğrencisiydim. Şimdi bu saç durumuma alıştım fakat saçlı halimi daha çok sevdiğimi fark ettim. Bütçem 10-15 bin civarı olabilir. Gerçekten iyi bir sonuç alabileceğim ve şu anki donör kalitemle birlikte neler yapmam gerektiği konusunda bana yardımcı olacak tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

Sevgilerle.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yaş 28/ Artık zamanı geldi sanırım/İzmir
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2021, 16:42:01 »
Enteresan bir dökülme tipi, donör de seyreklikler var ama vertexin tamamı dökülmemiş. Bence donörü hırpalatmadan 2 seans homojen alım ile başarılı sonuç alabilirsiniz. Sakaldan da destek gelirse bal kaymak olur. Sakallar ne durumda?

Bakbi96

• Full Member
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2021, 17:22:45 »
Kafa yapın güzel, kellik yakışıyor kötü durmamış bence hiç ekim işine girme.

kasparhauser93

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2021, 18:22:33 »
Enteresan bir dökülme tipi, donör de seyreklikler var ama vertexin tamamı dökülmemiş. Bence donörü hırpalatmadan 2 seans homojen alım ile başarılı sonuç alabilirsiniz. Sakaldan da destek gelirse bal kaymak olur. Sakallar ne durumda?

Sakallarda herhangi bir sorun yok hocam. Gayet iyi. Önerileriniz nereler olur?

kasparhauser93

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2021, 18:23:21 »
Kafa yapın güzel, kellik yakışıyor kötü durmamış bence hiç ekim işine girme.

Hocam teşekkürler. Söyleyen kişiler oluyor bunu. Ben açıkçası kendim iyi hissetmediğim için ektirmek istiyorum. Önerileriniz olabilir mi?

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2021, 21:49:11 »
Kardeşim, Bende İzmirdeydim ve İstanbula gittim, En iyiler istanbul, Ankara ve Antalyada, başka yerlerde de var tabi, gerekirse şehir dışına Gitmeni tavsiye ederim, planlama olarak, tecrübeli biri olarak söylüyorum, resimdeki gibi 2 Ekim planlansa daha sık ve sağlıklı olur.. |-onayisareti-|
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2021, 00:57:28 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2021, 00:28:49 »
Sakallarda herhangi bir sorun yok hocam. Gayet iyi. Önerileriniz nereler olur?
Bütçene göre değişir. Her ekimcinin belirli bir skalası var. Forumda çok iyi ekim örnekleri mevcut. İnceleyip ona göre karar alabilirsin.

kasparhauser93

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2021, 18:38:53 »
Kardeşim, Bende İzmirdeydim ve İstanbula gittim, En iyiler istanbul, Ankara ve Antalyada, başka yerlerde de var tabi, gerekirse şehir dışına Gitmeni tavsiye ederim, planlama olarak, tecrübeli biri olarak söylüyorum, resimdeki gibi 2 Ekim planlansa daha sık ve sağlıklı olur.. |-onayisareti-|

Hocam teşekkür ederim. Ben de iki seans olarak düşünüyorum ekimi. Antalya'da sanırım Koray hoca var. İsim isim duyduğum kişiler var fakat bütçe aralığı belli olduğu için ona göre hareket de etmek istiyorum. Kişisel olarak önerebileceğiniz yerler olur mu?

kasparhauser93

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2021, 18:39:53 »
Bütçene göre değişir. Her ekimcinin belirli bir skalası var. Forumda çok iyi ekim örnekleri mevcut. İnceleyip ona göre karar alabilirsin.

Sanırım İzmir içerisinde Sibel hoca haricinde iyi bir seçenek yok ama tekrar bakacağım. Olmadı şehir dışına çıkayım. Var olan örneklere bir daha göz atacağım hocam, sizin kişisel öneriniz var mı?

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #9 : 22 Şubat 2021, 21:08:31 »
Anladım kardeşim, Koray hoca senin bütçeyi aşıyor galiba, Kişisel olarak önerebileceğim merkez olarak, 10 bin TL altı, Şahin çelik, Bilgehan Aydın, 10-12.000 Serkan Aygın, 13-14.000' e çıkabilirsen, Kendi merkezimi, Asuman hanım' ı öneririm, Forumda bu merkezlerin sonuçlarına bakabilirsin, duruma göre kararını verirsin artık, Acele etmeyin Araştırın, Bol Şans.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2021, 00:28:57 »
Sanırım İzmir içerisinde Sibel hoca haricinde iyi bir seçenek yok ama tekrar bakacağım. Olmadı şehir dışına çıkayım. Var olan örneklere bir daha göz atacağım hocam, sizin kişisel öneriniz var mı?
Şahin Çelik, Esma Serkan Tetik, Serkan Aygın, Serdar Gökrem, Asuman Hair

kasparhauser93

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2022, 15:30:00 »
Sevgili arkadaşlar merhaba,

Aradan yaklaşık olarak 1,5 yıl geçti. Ben tam olarak dökülmesini beklediğim için girmedim hiç bu ekme işine. Şimdi ciddi ciddi düşünüyorum. Son halimi fotoğraflarda paylaşıyorum. İstanbul'dayım artık. Bütçe de 20-25 arası. Son halimi aktarıyorum. Hem klinik önerileri hem de diğer yorumlarınızı bekliyor olacağım. Çok teşekkürler.

kasparhauser93

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 19 Aralık 2022, 15:34:45 »
Fotoğrafları ekledim.

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #13 : 19 Aralık 2022, 15:51:54 »
Kardeşim saçlarının dökülmesini beklemişsin anlıyorum ama keşke 1.5 sene kaybetmeseydin çünkü saçların baya azalmış hatta kalmamış... Bence bu kafa tamamen kapanmaz özellikle tepe kısmı için söylüyorum bunu. Donoru uzatıp iyi bir klinikle iletişime geçin, bakalım onlar ne diyecek.

kasparhauser93

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 19 Aralık 2022, 16:53:14 »
Kardeşim saçlarının dökülmesini beklemişsin anlıyorum ama keşke 1.5 sene kaybetmeseydin çünkü saçların baya azalmış hatta kalmamış... Bence bu kafa tamamen kapanmaz özellikle tepe kısmı için söylüyorum bunu. Donoru uzatıp iyi bir klinikle iletişime geçin, bakalım onlar ne diyecek.

Selamlar hocam, ya açıkçası ilk baştaki sıkıntılı dönemdeki gibi hissetmiyorum kendimi. Sıfıra vurup geziyorum genelde, o zaman fena durmuyor. Amacım aslında iki ekim tabii ki. Bu site  zamanında bana çok fikir verdi o yüzden artık ekim dönemine gelmişken son bir duyayım istedim. İstanbul'da sanırım Medeks ve Asuman Hanım öneriliyor. Diğer arkadaşlardan da bir fikir almak isterim.

Facebook Twitter Instagram