Gönderen Konu: bu saç finasterid ile kurtarilir mi  (Okunma sayısı 729 defa)

acb2303

• Yeni üye
  • *
bu saç finasterid ile kurtarilir mi
« : 04 Ocak 2021, 23:01:59 »
21 yasindayim dokulmem cok agresif 2 ay once finasterid kullanmaya basladim etki olarak dokulme azaldi gibi hissediyorum ancak incelme gozle gorulur sekilde artti ben de anlamadim. sizce mevcut saclarim finasterid ile kurtarilabilir mi eger degmeyecekse hic zahmete girmek istemiyorum. tecrubeli abilerim yorumlarinizi merak ediyorum

Boogeyman

• Sr. Member
Ynt: bu saç finasterid ile kurtarilir mi
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2021, 23:06:58 »
Finasterid olanı muhafaza eder saç kaliteni arttırır..tepe ve ön bölgenizde saç çıkarmaz hiç bir ilaç çıkarmaz oralara bir ekim düşünürseniz planlı bir şekilde mutlu olursunuz..
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: bu saç finasterid ile kurtarilir mi
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2021, 13:35:32 »
21 yasindayim dokulmem cok agresif 2 ay once finasterid kullanmaya basladim etki olarak dokulme azaldi gibi hissediyorum ancak incelme gozle gorulur sekilde artti ben de anlamadim. sizce mevcut saclarim finasterid ile kurtarilabilir mi eger degmeyecekse hic zahmete girmek istemiyorum. tecrubeli abilerim yorumlarinizi merak ediyorum
    Kardesim hic  bu saatten sonra finasterid isine girme cunku senin sacın ekimlik sac  xpecia gunde iki kez al  multivitamin al dogal saw palmetto al yan  etki olayı yok bunlarda 30 da da git ek saclarını  degmez bu saatten sonra   
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Facebook Twitter Instagram