Gönderen Konu: Kemoterapi ve Sac  (Okunma sayısı 424 defa)

Snowly12

• Hero Member
Kemoterapi ve Sac
« : 04 Ocak 2021, 23:02:38 »
Benim arkadasim kemoterapi gordu 1 sene. Suan son seansi. Tedavi oncesi AGA si vardi. Norwood 2.5 civariydi. Tepede hafif hafif seyreklesiyordu. Kemoterapide baya kellesti normal olarak. Bu saclari geri gelirmi arkadasimin? Moral vermeye calisicam ona. Cok yakisikli ve uzun sacli biriydi. Bu onu kotu etkileyebilir. ilgisi olanlar yazabilirmi?

Snowly12

• Hero Member
Ynt: Kemoterapi ve Sac
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2021, 23:03:43 »
Benim arkadasim kemoterapi gordu 1 sene. Suan son seansi. Tedavi oncesi AGA si vardi. Norwood 2.5 civariydi. Tepede hafif hafif seyreklesiyordu. Kemoterapide baya kellesti normal olarak. Bu saclari geri gelirmi arkadasimin? Moral vermeye calisicam ona. Cok yakisikli ve uzun sacli biriydi. Bu onu kotu etkileyebilir. Bilgisi olanlar yazabilirmi?
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Kemoterapi ve Sac
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2021, 23:08:00 »
Benim arkadasim kemoterapi gordu 1 sene. Suan son seansi. Tedavi oncesi AGA si vardi. Norwood 2.5 civariydi. Tepede hafif hafif seyreklesiyordu. Kemoterapide baya kellesti normal olarak. Bu saclari geri gelirmi arkadasimin? Moral vermeye calisicam ona. Cok yakisikli ve uzun sacli biriydi. Bu onu kotu etkileyebilir. ilgisi olanlar yazabilirmi?

kemoterapide kullanılan ilaçlardan dolayı saçları daha iyi bir durumda gelenler var ama kimse bir şey söylemeyemez agası olduğu için çok agresiftir belki.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Facebook Twitter Instagram