Gönderen Konu: Beyler Lütfen Bi El Atın Yoksa Kendimi Yakıcam Bu Gidişle ##FOTOLU##  (Okunma sayısı 984 defa)

SAÇSIZ ADAM

• Yeni üye
  • *
ARKDAŞLAR SELAMUN ALEYKÜM,SAÇLARIMIN DURUMUNU GÖRÜYORSUNUZ.SAÇ EKİMİ YAPTIRMAK İÇİN ARAŞTIRMA İÇERİSİNDEYİM,SİZCE SAÇLARIM EKİM İÇİN UYGUNMU ? BİRDE BÜTÇEME EN UYGUN ENGİN SÖNMEZ HOCA ÇIKTI KARŞIMA,PROFİLİNE BAKTIĞIMDA EKİMLERİ GAYET İYİ DURUYOR SANKİ ANCAK BURDA BU İŞİN PİRİ ARKADAŞLARA SORMAK İSTİYORUM ENGİN SÖNMEZ HOCA DA SAÇ EKTİRENLER VEYA BİLENLER VARSA BANA YARDIMCI OLURLARSA ÇOK MUTLU OLURUM,BİRDE BİLGEHEAN AYDIN HOCA VAR ODA AKLIMA YATMIYOR DEĞİL HANİ SİZCE BU 2 Sİ ARASINDAN HANGİSİNİ SEÇMELİYİM ? ŞİMDİDEN HERKESE COK TEŞEKKÜR EDERİM,LÜTFEN YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN BENİM İÇİN VE TAKİP EDEN DİĞER ARKADAŞLAR İÇİN ÇOK ÖENEMLİ .
YAŞ 26 ..

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
bence daha arastirmaya devam edin.
yanlis hatirlamiyorsam yazdiginiz kisinin memnun olmayan ekimleri mevcut forumda .

size 2 ekim yaptirmis birisi olarak tavsiyem, x dr a param yetmiyor ama z KISIYE param yetiyor ona ektireyim. bu sekilde düsünüyorsaniz kesinlikle ekim yaptirmayin.

forumu uzunza arastirin yüzlerce basarili ekimler var , elbette sonucta maddiyata bakiyor , ama gerekirse bir süre daha bekleyin kendinizi ona göre hazirlayin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
başlık küçük harf ile lütfen
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ARKDAŞLAR SELAMUN ALEYKÜM,SAÇLARIMIN DURUMUNU GÖRÜYORSUNUZ.SAÇ EKİMİ YAPTIRMAK İÇİN ARAŞTIRMA İÇERİSİNDEYİM,SİZCE SAÇLARIM EKİM İÇİN UYGUNMU ? BİRDE BÜTÇEME EN UYGUN ENGİN SÖNMEZ HOCA ÇIKTI KARŞIMA,PROFİLİNE BAKTIĞIMDA EKİMLERİ GAYET İYİ DURUYOR SANKİ ANCAK BURDA BU İŞİN PİRİ ARKADAŞLARA SORMAK İSTİYORUM ENGİN SÖNMEZ HOCA DA SAÇ EKTİRENLER VEYA BİLENLER VARSA BANA YARDIMCI OLURLARSA ÇOK MUTLU OLURUM,BİRDE BİLGEHEAN AYDIN HOCA VAR ODA AKLIMA YATMIYOR DEĞİL HANİ SİZCE BU 2 Sİ ARASINDAN HANGİSİNİ SEÇMELİYİM ? ŞİMDİDEN HERKESE COK TEŞEKKÜR EDERİM,LÜTFEN YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN BENİM İÇİN VE TAKİP EDEN DİĞER ARKADAŞLAR İÇİN ÇOK ÖENEMLİ .

Açıklık çok avantajlı
Saç tipi çok avantajlı
Donör çok avantajlı...

Araştır yanlış yapma düzgün bir merkezde sadece on çiGi yaptır tepeye girme... ileride 2. Seans için dönerde greft kalsın.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ideal saç tipi, dalgalı kıvırcık. bir ekiyosun 2lik 3lük yer kaplıyolar efsane. açıklığınızda az donörde fena durmuyor.
içiniz rahat olsun siz doktor araştırın.

emekli kel

• Hero Member
 finasterid iç iyi bir yerde ektir  aralara falanda girilcek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

mahlas

• Sr. Member
Kalın, kıvırcık saç teli. Kapatıcılık anlamında müthiş bir avantaj. Ancak doğal görünümde zaman zaman dezavantajlı olabiliyor. Saç yönlerine çok özen gösterilmeli, ön hat çok sık ekilmeli. İşin ehli birinde harika bir sonuç elde edebilirsiniz.

Uzun vadeli başarılı bir operasyon içinse yaşınızı hesaba katarak planlama yapmalısınız. Yaş bilgisi vermemişiniz.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2021, 10:41:29 Gönderen: mahlas »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kendini yakman gereken bir durumun yok açıklığın az kıvırcık saçlısın avantaj güzel bir ekimle çok güzel sonuç alırsın
Global Moderator

SAÇSIZ ADAM

• Yeni üye
  • *
YAŞ 26 ARKADAŞLAR ,KUSURA BAKMAYIN YAZMAYI UNUTMUŞUM.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2021, 15:38:19 Gönderen: HERHANGİ BİRİ »
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram