Gönderen Konu: 4 aylık minoxil kullanımı yorumlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 14459 defa)

Brabber987

• Full Member
Merhaba arkadaşlar eski konuma fazla cevap gelmediği için ve gelismeleri sizle paylasmak istediğim için yeni konu açıyorum 4 aydır akşam sadece 5 6 fıs minoxil ve 1 kutu xpecia içtim aralarda minox sıkmadıgım olmuştur corona olunca ilaci 1 2 haftaligina biraktim ama devam ettim asagiya foto ekliyorum ilk basladiğim halden bariz fark olduğu belli bu beni mutlu etti fakat bu sefer önlere fazla mudahale etmiyordum ama son gittiğim kuaför arkaları toplanmaya baslamis ama önler gitmeye başlamıs dedi ama son durumu sizin icin atıyorum tedavime devam edicem yorumlarınızı bekliyorum yaş 21 bu arada

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: 4 aylık minoxil kullanımı yorumlarınızı bekliyorum
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2021, 15:07:15 »
    Minoxidile artık bulasmıssın  bir omur boyu her gun  sıkacaksın yapacak bir seyin yok eger bırakırsan sacın dahada kotu bir hal alır norwaad 6 ları rahat bulur  zamanla  tabiki( 3 4 yıl ) haberin olsun  kardesim   bırakmayı dusundugundedde bana ozelden yaz  bu sok dokulmeden etkilenmemen icin sana kullanacagın tedavileri soyleyecegim  finasterid kullanmanı tavsiye ederim  ama yasın biraz erken genellikle 24 ten sonraki yaslara oneriyorum yanetki risklerini goze alıyorsan kullan xpecia gunde iki kez kerozan gunde 1 kere kullanmaya basla   6 ay sonra yavas yavas saclarında bir canlılık hissedeceksin finle beraber kullanımında dahada iyi sonuclar alınıyor tabi   minoxuda kullanmayı bıraktıgında kesinlikle bu ucunu aynı anda kullan sok dokulme yasamayasın diye.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2021, 15:24:12 »
Bu saça şiddetle finasterid tavsiye ederim, yaş da uygun
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2021, 15:28:29 »
Bu saça şiddetle finasterid tavsiye ederim, yaş da uygun
  Kardesim bende sana hep tavsiye ediyorumda sen hep suphelerle yasıyon gibi   ama senden umutluyum cunku en azından  sen ne kadar zarar ne kadar yarar iyi biliyon herkesin yorumlarını okudugum gibi seninkilerede denk geliyorum  bir omur boyu saclar diliyorum ...
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2021, 15:32:26 »
 bloker istio saçlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2021, 16:00:48 »
bloker istio saçlar
  Kardesim bende sana hep tavsiye ediyorumda sen hep suphelerle yasıyon gibi   ama senden umutluyum cunku en azından  sen ne kadar zarar ne kadar yarar iyi biliyon herkesin yorumlarını okudugum gibi seninkilerede denk geliyorum  bir omur boyu saclar diliyorum ...
Hocalarım sadece minoxla bu etkiyi aldım daha devam etsem xpeciyla daha da toplamaz mi saclar boyle stabil mi gider  bu arada buyuk foto ilk basladigimdan küçük olan bugünden

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2021, 16:07:12 »
Hocalarım sadece minoxla bu etkiyi aldım daha devam etsem xpeciyla daha da toplamaz mi saclar boyle stabil mi gider
xpecia gunde iki kez kerozan gunde1 kez al  sacların stabil gitmez canlanır kaliteli hale gelir benim dedigim ilaclar hem dokulmeyi durduruyor hemde kerozanın icinde cok cesitli vitaminler var  xpecia 1 tane alındıgında etki etmez iki tanede atacaksın kesinlikle biri sabah digeri aksam yanında da kerozan kullanıldıgında ikisi gercekten ise yaramaya baslıyor 6 ay sonra ama yada perfectil denen bir ilac var kerozan yerine bunu kullanabilirsin bundada cok iyi vitaminle var ama diyorsan benim sacım erken toplansınkapansın finasterid sart biraz kucuk riskleri goze alacaksın  finasterid zararsızdır digerlerine gore ama sakal gelisimini kalınlıgını durdurur zamanla ilk kullanıldıgında biraz testis agrısı yapar gecer  ilk baslarda yuzunde biraz yaglanma sivilcelenme yapar oda  vucut ilaca alısması icin yapar  gider yan etkileri bunlardır
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2021, 20:22:05 »
 xpecia hakkında pek bilgim yok ama etkili bir bloker ise stabil devam etmenin yerine biraz daha geliştirebilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 07 Ocak 2021, 20:32:19 »
xpecia hakkında pek bilgim yok ama etkili bir bloker ise stabil devam etmenin yerine biraz daha geliştirebilir
FİNAS kadar etkili blocker degil  hatta yanından gecemez ama gunde iki kez atıldıgında ve dedigim vitaminide ek olarak alındıgında sacların dokulmesini durdurur  dokulmesi duran sac zamanla filizlenmeye baslar zararı ortadan kaldırdıgımız icin    ama evet dahada gelistirilebilir tabiki.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2021, 21:18:00 »
 ona verceğim parayla 3 ayda bir mezo yaptırırım gunde 2 tane çok pahalıya gelir

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2021, 21:33:13 »
ona verceğim parayla 3 ayda bir mezo yaptırırım gunde 2 tane çok pahalıya gelir
en dusuk mezo  fiyatı arttı ama 550 lira hadi diyelim 500 lira birde mezoterapi 1 kere yapılıyor o ignelemenin etkisi 3 gunde gecer gider ilac tedavisi devamlı kanda dolasır daha etkilidir bir yerde haklısın ama  eger kisi ergenligi bitirmisse daha etkili blocker kullanmalı bunlar  gecic sureligine.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #11 : 18 Ocak 2021, 00:30:44 »
en dusuk mezo  fiyatı arttı ama 550 lira hadi diyelim 500 lira birde mezoterapi 1 kere yapılıyor o ignelemenin etkisi 3 gunde gecer gider ilac tedavisi devamlı kanda dolasır daha etkilidir bir yerde haklısın ama  eger kisi ergenligi bitirmisse daha etkili blocker kullanmalı bunlar  gecic sureligine.
hocam minox sakaklara kac fıs kullanilmali ve tümsaca uygulamak mantikli mi ve son olarak yaglanmaya hangi sampuan kullanmaliyim suan sebamed antiorlos kullaniyorum ama faydasini pek goremedim

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 18 Ocak 2021, 00:37:57 »
hocam minox sakaklara kac fıs kullanilmali ve tümsaca uygulamak mantikli mi ve son olarak yaglanmaya hangi sampuan kullanmaliyim suan sebamed antiorlos kullaniyorum ama faydasini pek goremedim
   sakaklara 2 sag 2 sol olmak uzere  sıkabilirsin ben minoxidil kullanmayı tavsiye etmiyorum ama  kullananlara  ustede 3 fıs sıkaabilirsin  tepeye uygulamak  mantıklı degil  finasterid kullanıyorsan o bolge zaten dolacak senin resminide gordum o bolgede  sac var 
 yaglanmaya bire bir   headen shoulders clinigh strenght bu varya mucize ikincisi konozol ketozonal sampuan  3 vichy dersos kepek sampaunı  bunlar dalında cok iyi          ben ise bioxin forte sarımsaklı sampuan kullanıyorum bunu  ve yanına haftada 1 nizoral sampuan  kullanacagım   

daha iceriklerine bak hangisi kafana yatarsa onu kullan 5 sık sana 
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #13 : 19 Ocak 2021, 00:20:34 »
   sakaklara 2 sag 2 sol olmak uzere  sıkabilirsin ben minoxidil kullanmayı tavsiye etmiyorum ama  kullananlara  ustede 3 fıs sıkaabilirsin  tepeye uygulamak  mantıklı degil  finasterid kullanıyorsan o bolge zaten dolacak senin resminide gordum o bolgede  sac var 
 yaglanmaya bire bir   headen shoulders clinigh strenght bu varya mucize ikincisi konozol ketozonal sampuan  3 vichy dersos kepek sampaunı  bunlar dalında cok iyi          ben ise bioxin forte sarımsaklı sampuan kullanıyorum bunu  ve yanına haftada 1 nizoral sampuan  kullanacagım   

daha iceriklerine bak hangisi kafana yatarsa onu kullan 5 sık sana
Hocam saclarim donguye girmeye basladi sanirim tutam tutam dokuluyor vertex tekraran acilmaya basladi ne yapmam gerek

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 19 Ocak 2021, 00:26:38 »
Hocam saclarim donguye girmeye basladi sanirim tutam tutam dokuluyor vertex tekraran acilmaya basladi ne yapmam gerek
  Sabır ve Zaman minox kullanan herkes bu dongu olayını yasıyor kimileri cok agresif kimileri cok hafif geciriyor sabır     ilaclarını kulan finasterid her gun kullan dongu 1 aya biter durur   yaa minoxidile bulasmayacaktın yada bu psikolojiyi daima yasayacaksınnn      dongu =sacın bir iyi bir kotuye giderek eski halini alması  budur  sabır sabır .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Facebook Twitter Instagram