Gönderen Konu: 3 Aylık Min-fin-ketoral-dermaroller kullanımı sonucu. Fotoğraflı.  (Okunma sayısı 9253 defa)

BilemiyorumAltan

• Yeni üye
  • *
Herkese iyi forumlar, iyi günler dilerim.  Başka bir konum vardı ancak bulamadığım için yeni bir konu açma gereği duydum. 3. Aydan sonraki gelişimleri fotoğraflarla birlikte bu konu altında paylaşacağım. Günlük kullandıklarım: minoxil sabah akşam 5 fıs, 1/5 proscar. 3 günde bir ketoral. 2 haftada bir 1mm dermaroller.

eskey

• Yeni üye
  • *
Bilemiyorum Altan...

Xeth

• Hero Member
Gelişme olduğu belli ama ketoraldan kastınız şampuansa fazla geldi kullanım.
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
Daha azı fayda sağlamaz hatta 3 günde bir bile az gelebilir fazla kullanılırsa en fazla saçı kurutur hafta da bir zeytinyağı sürsen kafaya çözülür o da
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
eski iletilerine bakarak açtığın konuları bulursun https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16298.0
Global Moderator

My Precious

• Hero Member
Acayip bir gelişme.Nw3ten nw1e kadar gelmiş.
Eğer ilk defa min kullanıyorsan bence minin etkisi daha fazla olabilir bende ilk kullandığımda nw1.5 olmuştum

BilemiyorumAltan

• Yeni üye
  • *
Siz nasıl kullanıyorsunuz?

BilemiyorumAltan

• Yeni üye
  • *
eski iletilerine bakarak açtığın konuları bulursun https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16298.0
Bilmiyordum, teşekkür ederim.

BilemiyorumAltan

• Yeni üye
  • *
Acayip bir gelişme.Nw3ten nw1e kadar gelmiş.
Eğer ilk defa min kullanıyorsan bence minin etkisi daha fazla olabilir bende ilk kullandığımda nw1.5 olmuştum
Teşekkür ederim, evet ilk defa kullanıyorum.

Xeth

• Hero Member
Siz nasıl kullanıyorsunuz?

Ben ketoralin androjenik etkisini değil minox kullanmaktan doğabilecek egzama için kullanıyorum haftada iki ilk kullandığım zamanlardaydı. Şimdi haftada bir kullanıyorum
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Execuvite

• Hero Member
Dostum sana tek tavsiyem ne olursa olsun minoxu bırakma kaşıntı mi yasiyorsun git allarset tablet al 3 günde bir ye çok rahatlarsın.

Ama ne olursa olsun bırakma çünkü bırakıp başlarsan hiç bir şey eskisi gibi olmuyor.gidebildigin kadar kullan kozmodi üzerinden minoxil temin edebilirsin gayet ucuz buda aklında bulunsun.

On numara gelişme olmuş saçlar , minoxun etkisi çok açık.

Lauri

• Hero Member
Dostum sana tek tavsiyem ne olursa olsun minoxu bırakma kaşıntı mi yasiyorsun git allarset tablet al 3 günde bir ye çok rahatlarsın.

Ama ne olursa olsun bırakma çünkü bırakıp başlarsan hiç bir şey eskisi gibi olmuyor.gidebildigin kadar kullan kozmodi üzerinden minoxil temin edebilirsin gayet ucuz buda aklında bulunsun.

Kesinlikle katılıyorum. Bıraktığında bu çıkan, kalınlaşan saçlar dökülecek, ama az ama fazla. Ama tekrar başladığında, hiç bir zaman bu ilk etkiyi alamayacaksın. Ben çok çok nadir adam gördüm, ilk defadaki etkiyi alabildim diyen.

Executive sana da şunu sormuş olayım. Bahsettiğim siteden veya bazı başka sitelerden aldığım olmuştu minoxili. Ürünün güvenilirliği konusunda aklında bir şüphe var mı?

BilemiyorumAltan

• Yeni üye
  • *

Yorumun için teşekkür ederim. Kaşıntı sadece günlük yıkamadığım zaman oluyor onun dışında herhangi bir sorunum yok. Gidebildiğim kadar gitmeyi hedefliyorum. 6.aydan sonra günde 1 e düşüreceğim, beni daha da rahatlatacağını düşünüyorum.

BilemiyorumAltan

• Yeni üye
  • *
Kesinlikle katılıyorum. Bıraktığında bu çıkan, kalınlaşan saçlar dökülecek, ama az ama fazla. Ama tekrar başladığında, hiç bir zaman bu ilk etkiyi alamayacaksın. Ben çok çok nadir adam gördüm, ilk defadaki etkiyi alabildim diyen.

Executive sana da şunu sormuş olayım. Bahsettiğim siteden veya bazı başka sitelerden aldığım olmuştu minoxili. Ürünün güvenilirliği konusunda aklında bir şüphe var mı?
Şimdi siteye baktım sadece bioxinin buldum. Fiyatıda gayet uygun fakat güvenilebilirliği ne durumdadır bilemiyorum.

Execuvite

• Hero Member

Hayır hiç bir ufak sıkıntı yaşamadım kozmodi eptt AVM Trendyol , zaten yaşadığım bölgedeki eczaneler 75 TL ye satıyor siteler hayli hayli satar bu fiyata .

Facebook Twitter Instagram