Gönderen Konu: 4,5 Aylık Fin / Min / Sup (2x Hair 360 Plus - 1x xpecia ) 6 mart düzenlendi  (Okunma sayısı 3808 defa)

bobobo

• Jr. Member
  • **
Merhaba -24 yaşndayım. Deneyimlerimi paylaşmak istedim.
3 Kutu Bioxinin Marka minoxidil,
2 Kutu Minoxil Forte Markalı minoxidil

2 Kutu Hair 360 Plus
İlk kutuyu günde 2'şer olmak üzere,
2. kutuyu günde 1'er olmak üzere kullandım.

Hemen ardından
1 kutu xpecia başladım, günde 1 adet 1,5 ayı mı ne var daha bitmesine.

Son olarak her gün FinHair markalı 1mg finasterid kullandım. 5. kutudayım yarısı bitmedi.

Gözlemlediğim yan etkiler, yüz bölgesinde kıllanma artışı.

Bunun dışında fazla yan etki gözlemlemedim. Aldığım verime gelirsek neredeyse %100, Yorumlarınızı bekliyorum.

Şunu da eklemekte fayda var, fin ve min  kullanmaya başlar başlamaz, ilk aylarda dökülmelerinin yaşanacağından dolayı , motive kaybı olmaması için saçımı 3-4 defa kazıttım. Bu sebeple 4.5 aylık süreçte herhangi bir dökülme yaşamadım.

---
Gelen mesajlar üzerine yeni fotoğraflar eklendi
Fotoğrafların hepsi bana ait.
Daha fazlasına aşağıdaki urlden ulaşabilirsiniz. Tarih yazmayanlar anlık çekim özellikle ışıkta çekmeye çalıştım.
https://disk.yandex.com.tr/d/M524ziOutEe9qA?w=1

--- 6 Mart
Arkadaşlar, sizleri inandırmak için napabilirim bilmiyorum, elimde mevcut olan tüm fotoğrafları eklemeye çalıştım. Dediğim gibi bu süreçte 2 haftada bir saçlarımı kazıttığım için yeterince fotoğraflayamadım. Böyle bir durumda kimseyi kandırmak gibi gayem yok.
Son eklenen fotoğraflara yine burdan ulaşabilirsiniz. https://disk.yandex.com.tr/d/M524ziOutEe9qA?w=1

İnceTellii

• Sr. Member
Merhaba -24 yaşndayım. Deneyimlerimi paylaşmak istedim.
3 Kutu Bioxinin Marka minoxidil,
2 Kutu Minoxil Forte Markalı minoxidil

2 Kutu Hair 360 Plus
İlk kutuyu günde 2'şer olmak üzere,
2. kutuyu günde 1'er olmak üzere kullandım.

Hemen ardından
1 kutu xpecia başladım, günde 1 adet 1,5 ayı mı ne var daha bitmesine.

Son olarak her gün FinHair markalı 1mg finasterid kullandım. 5. kutudayım yarısı bitmedi.

Gözlemlediğim yan etkiler, yüz bölgesinde kıllanma artışı.

Bunun dışında fazla yan etki gözlemlemedim. Aldığım verime gelirsek neredeyse %100, Yorumlarınızı bekliyorum.

Şunu da eklemekte fayda var, fin ve min  kullanmaya başlar başlamaz, ilk aylarda dökülmenin olacağını söylendiğinde dolayı, motive kaybı olmaması için saçımı 3-4 defa kazıttım. Bu sebeple 4.5 aylık süreçte herhangi bir dökülme yaşamadım.

Hocam başarın muhteşem gerçekten tebrik ederim
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

LOESS

• Hero Member
Hocam ayrıntılı resim atarsanız daha güzel yorumları.

KurnazTilki

• Yeni üye
  • *
Konu sahibinin günahını almıyım ama bana farklı kişiler gibi geldi fotodakiler
Ayrıcana sağdaki after fotoyu biryerde gördüm gibime geldi ama kesinlikle emin değilim. Google görsellerden arıyım diye düşündüm ama çıkmaz büyük ihtimal bu yüzden gerek duymadım

Sadece kendi düşüncem yani kimseyi zan altında bırakmam istemem bu benim düşüncem

bobobo

• Jr. Member
  • **
Konu sahibinin günahını almıyım ama bana farklı kişiler gibi geldi fotodakiler
Ayrıcana sağdaki after fotoyu biryerde gördüm gibime geldi ama kesinlikle emin değilim. Google görsellerden arıyım diye düşündüm ama çıkmaz büyük ihtimal bu yüzden gerek duymadım

Sadece kendi düşüncem yani kimseyi zan altında bırakmam istemem bu benim düşüncem

Fotoğrafların hepsi bana ait, yenilerini ekledim.
Buyrun burdan ulaşabilirsiniz

Yorumlarınızı bekliyorum.
Tarih yazmadıklarımı an itibariyle çektim

Snowly12

• Hero Member
Hocam bana pek inandirici gelmedi acikcasi ne yalan soyleyeyim. Norwood 1 e gelmis sac cizgisi. Puruzsuz kel olan yerlerden sac cikmis falan. .

Cok cok efsane gelisme olmus. Gule gule kullanin.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

siyabentqxqx

• Sr. Member
bende 1./4 proscar kullanıyorum 3 ayimdayi. dokulmem arttı normal mi ne zaman azalir

bobobo

• Jr. Member
  • **
Hocam bana pek inandirici gelmedi acikcasi ne yalan soyleyeyim. Norwood 1 e gelmis sac cizgisi. Puruzsuz kel olan yerlerden sac cikmis falan. .

Cok cok efsane gelisme olmus. Gule gule kullanin.

Böyle tepkiyle karşılacağımı beklemiyordum, doktorumun önerisi üzerine başladım. Evet süreci yeterince fotoğraflayamadım fakat sürece başladığımda beri sürekli kazıttım ben kafayı.
Kendimi nasıl kanıtlayabilirim bilmiyorum, yine aynı url'e elimde bulunan fotoğrafları tarihleriyle birlikte ekledim.

Forumu da yakın zamanda keşfettim, yan etkilerinden dolayı motive kaybı yaşayan arkadaşlara destek olmaktı amacım. Beni motive eden bu fotoğraflar olmuştu.
Süreci hep buradan takip etmiştim.  https://www.reddit.com/r/tressless/  ilgili url'den benim yaşadığım gelişmeye benzer değişimlere rastlayabilirsiniz.

bobobo

• Jr. Member
  • **
bende 1./4 proscar kullanıyorum 3 ayimdayi. dokulmem arttı normal mi ne zaman azalir

son eklediğim 6 mart isimli dosyada 12 Temmuz ve 6 Kasım tarihlerinde çekilen fotoğraflarda saçlarımın ne kadar cansız olduğumu görebiliyorsunuzdur umarım. Rüzgar üflese dökülecek bir saça sahiptim.
 Minoxil sürdüğümde elime gelen saç taneleri benim şefkimi mahvetmişti. Sonra şubat ayına kadar 2 haftada bir kendimi berberde saçlarımı kazıtırken buldum.

Saçlarımı kazıttığımdan dolayı herhangi bir dökülme gözlemlemedim. Daha yeni uzatmaya başladım.
Yaklaşık olarak 1 aylık uzatmış olduğum saçımda da dökülmeye rastlamadım.

siyabentqxqx

• Sr. Member
son eklediğim 6 mart isimli dosyada 12 Temmuz ve 6 Kasım tarihlerinde çekilen fotoğraflarda saçlarımın ne kadar cansız olduğumu görebiliyorsunuzdur umarım. Rüzgar üflese dökülecek bir saça sahiptim.
 Minoxil sürdüğümde elime gelen saç taneleri benim şefkimi mahvetmişti. Sonra şubat ayına kadar 2 haftada bir kendimi berberde saçlarımı kazıtırken buldum.

Saçlarımı kazıttığımdan dolayı herhangi bir dökülme gözlemlemedim. Daha yeni uzatmaya başladım.
Yaklaşık olarak 1 aylık uzatmış olduğum saçımda da dökülmeye rastlamadım.
kısa olduğu icindir belki ben kendikime karar veremiyorum normalmi acaba ilk 3 ay dokuyor diyordular

Thescript

• Hero Member
Hocam bioxsinin varka minoxilmi daha fayda sağladı minoxil markalı minoxil mi

bobobo

• Jr. Member
  • **
Hocam bioxsinin varka minoxilmi daha fayda sağladı minoxil markalı minoxil mi

Hangisi ne kadar fayda sağladı, kesin bilgi veremem fakat sanırım. Bioxinin marka saçımda kepek yaptı, 3. Kutu bitmek üzere 3 ay Alopexy marka minoxil denemeyi planlamaktayım.

Facebook Twitter Instagram