Gönderen Konu: 3 aylık fin + 6 aylık xpecia before afteri  (Okunma sayısı 6874 defa)

Bağzıları

• Full Member
Ynt: 3 aylık fin + 6 aylık xpecia before afteri
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2021, 10:39:50 »
Şunu da belirteyim öyle ahım saçım bi saç çıkmadı ancak dökülme fazına geçmiş saçlarımı kurtardığımı düşünüyorum 25 yaşına kadar kullanıp hakan doğanayda ekim yaptırmayı düşünüyorum yaşım 21 ağustosta 22 olacağım.

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2021, 10:47:05 »
Gelişme çok iyi fakat bu tedaviyi minox+dermastamp ile desteklerseniz sonuç harikalar yaratır.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2021, 12:27:35 »
Saçı korumuş ve kalitesi artmış başarılar
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Bağzıları

• Full Member
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2021, 22:39:19 »
Gelişme çok iyi fakat bu tedaviyi minox+dermastamp ile desteklerseniz sonuç harikalar yaratır.

Hocam dermastampı araştıracağım ancak minoxidil kullanmak istemiyorum çok yorucu bir tedavi şekliç

Bağzıları

• Full Member
« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2021, 22:39:43 »
Saçı korumuş ve kalitesi artmış başarılar

Eyvallah henüz 3 ay oldu 9. aya kadar gelişimin devam edeceğini düşünüyorum.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2021, 23:15:46 »
Gelişme var. Xpecia kullanmana gerek yok zaten finasterid kullanıyorsun. Finasteride devam et. Finasta yedinci veya dokuzuncu ayında sonucu görürsün. Tam sonucu 18 ayda alıyorsun. Minox kullanmanı tavsiye etmem, çok zahmetli pahalı ve döngü yıldırıyor. Ekleyebiliyorsan dermaroller ekle derim. Ama her gün değilde 2-3 günde bir yap.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 17 Aralık 2021, 23:51:36 »
Gelişme var. Xpecia kullanmana gerek yok zaten finasterid kullanıyorsun. Finasteride devam et. Finasta yedinci veya dokuzuncu ayında sonucu görürsün. Tam sonucu 18 ayda alıyorsun. Minox kullanmanı tavsiye etmem, çok zahmetli pahalı ve döngü yıldırıyor. Ekleyebiliyorsan dermaroller ekle derim. Ama her gün değilde 2-3 günde bir yap.
finasterid hergun mu 2 günde birmi

Bağzıları

• Full Member
« Yanıtla #8 : 18 Aralık 2021, 00:06:59 »

Eyvallah. Xpeciayı vitamin desteği için alıyorum daha çok. Hintell tavsiye etmişti xpecia ile kullan diye. Bi 3 ay daha sonra bi kere daha yapıcam before after inşallah daha da ilerlemiş olur sürecim.

Bağzıları

• Full Member
« Yanıtla #9 : 18 Aralık 2021, 00:07:55 »
finasterid hergun mu 2 günde birmi

Her akşam aynı saatte 1/5 ölçüde kullanıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2021, 20:45:13 »
 güzel
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Benkeldeğilim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 23 Aralık 2021, 22:48:47 »

Hocam ekimin 4. Ayındayım 6 ay olana kadar yani 2 ay finasterid eklemek istiyorum faydası olur mu ? Bugün kullandım ağız kuruluğu oldu onunla bir alakası var mı bilmiyorum ama yoğun şekilde hissettim
  • Ekim Tarihi: 24.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi AKL saç Ekim Hasan AKIL
  • Greft Miktarı 4605
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Booster şampuan, Booster saç serumu 5 Fıs, Multi vitamin hap.( Hap 5. Ayda bitti ), Günlük çiğ badem ve kabak çekirdeği, Ocean 1000lik D vitamini 5. Aydan sonra

Bağzıları

• Full Member
« Yanıtla #12 : 15 Ocak 2022, 21:56:00 »
4 aydır kullandığım fin ile 7 ay kullandığım xpecia güncellemem.
Ben çok memnunum bu ilacı kullandığım için yanetki falan yaşamadım. Gelişme hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bağzıları

• Full Member
« Yanıtla #13 : 15 Ocak 2022, 21:58:06 »
Bu arada vertexi de toparladı orayı toplayacağının ihtimali yüksek olduğu için önlere odaklanmış durumdayım bu yüzden vertex atmıyorum.

Yusufklc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 15 Ocak 2022, 23:40:52 »
Kanka ben xpeciada bir ay bittiğinde cok gelişme oldu tüyler çıktı her yerse saçlar kalınlaştı benimde yaş 21 ama yan etkiler baş gösterdi kemiklerde zayıflık kulak ağrısı cinsel istsksizlik sen hem fin hem bunu bu sürede nasıl yan etki görmedin keşke bende görmeseydim cok güzel olacaktı :(

Facebook Twitter Instagram