Gönderen Konu: batman dünya hast.ömer oğur / 4200 greft / 38 yaş / hair 360 tablet  (Okunma sayısı 2953 defa)

kehkesan

• Jr. Member
  • **
ekim öncesi fotoğraflarım . şu an 107.gün olacak nasipse bakalım artık .

kehkesan

• Jr. Member
  • **
saç ekimin sürecindeki ilk 14 günlük süreç . bu süreçte günde bir defa yıkama , öncesinde nemlendirici ekim bölgesine sürüp 20 dk bekleme işlemleri kabuk alımına kadar devam etti. şampuan sebamed nemlendirici markası aklımda maalesef.

kehkesan

• Jr. Member
  • **
siteyi geç farketmemden dolayı geç yazdım . ekim yapan ve aynı süreci yaşayan arkadaşların değerli tecrübelerini yorumlarınızı almak isterim . 14.günden itibaren ilk prp den sonra kd derma hair 360 tablet  günde iki defa kullandım .

kehkesan

• Jr. Member
  • **
93.gün bu son fotoğraf. saçlarda 60.günden itibaren karıncalanmalar başladı devam ediyor şimdiye kadarda . fakat ön hat kısmında pek bir gelişme olmadı 107. gündeyim değişen pek bir şey olmadığı için fotoğraf çekip paylaşmadım . 107.gündeyim pek bir gelişme yok . bakalım nasipse nasıl olacak bekliyorum . 120.günde tekrar paylaşırım . pek iç açıcı görünmüyor bence bakalım artık . aynı süreçten geçmiş arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

emekli kel

• Hero Member
 ileriki yaslar sonraki ekimler geniş alanlar gec çıkar kıpırdanma sıfır değil daha suurec yeni sorun yok  1 2  ay daha gozle gorulur kıpırdanma olmazsa o zaman sorun vardır.şimdilik normal
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kehkesan

• Jr. Member
  • **
İnşallah umarım 1 ayda gözle görülür bir değişiklik olur . 120 .140.150. Gün fotoğraflarını paylaşacağım.  Değerli yorumlarinizi bekliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Güzel bir saç ekimi hayırlı olsun ön çizgi ve ekim sıklığı iyi olmuş umarım güzel sonuç alırsınız 12 ay sonra
Global Moderator

kehkesan

• Jr. Member
  • **
Tskler . Tüm Ekim yapan arkadaşlarımız umarım iyi sonuç alır. 

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum bu batman hastanesinde ekim yapan kişiler değiştimii? eskiden çok iyi bir ekip vardı orda efsane sonuçlar ortaya çıkıyordu .geçen bir arkadaş yazmış ekip dağıldı başka birileri ekim yapıyor diye .doğrumu bilmiyorum bu konuda bir bilgin varmı.
senin ekime yorum yapacak olursak ilk resimler gayet iyiyken sonra sanırım saç derisi plablemleri baş göstermiş sende .artık eken kişiler nasıl bir şey yaptı bilmiyorum ama saç derisi problemleri olduğu çok aşikar resimlerden.

kehkesan

• Jr. Member
  • **
Bende Ekim yaptıktan sonra cok duydum. İki yıl önceki yaptıkları ekimler  çok efsane . İki arkadaş yaptırmıştı mükemmel olmuş zaten bu arkadaşlar örnekleri diye ektirdim.  Ekim yapan yerle sürekli iletişim içindeyiz sac derisi problemi olduğunu söylemediler , her seferinde bir problem yok diyorlar . Ayrıca donör bölgemde iz kaldi oda iyilesmedi henüz toparlamadi. 

kehkesan

• Jr. Member
  • **
Kabuk alımı işleminden sonra Ekim yapılan yer kırmızı ve lila arası bir renk aldı.  Hala da düzelmedi. Ekim yaptığım yer teninize hassas diyor normal sıkıntı yok diyor .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kabuk alımı işleminden sonra Ekim yapılan yer kırmızı ve lila arası bir renk aldı.  Hala da düzelmedi. Ekim yaptığım yer teninize hassas diyor normal sıkıntı yok diyor .

Şok sonrası kırmızılık uzun süre geçmiyor dostum eğer bu durumdan bahsediyorsan zamanla normale döner. Normal bir durum
Global Moderator

kehkesan

• Jr. Member
  • **
Sac çıkışlarına engel olabilecek bir deri hassasiyeti ve rahatsızlığı olmasında sıkıntı yok

Robert

• Hero Member
Ben bu merkezin kötü sonuçlarına rastlamadım ekip degismisse bilmiyorum aynı ekipse beklemek lazım biraz daha 130 da belli olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şu an 90 gündesin ?
Kararmalar yeni yeni başlar
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram