Gönderen Konu: Batman dunya hastanesi Ömer uğur yardımm lütfen  (Okunma sayısı 2227 defa)

Wed000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Batman dunya hastanesi Ömer uğur yardımm lütfen
« : 05 Haziran 2022, 14:43:49 »
Değerli forum uyeleri,  selamın aleykum.
Herkese güzel pazarlar diliyorum.

Adım ali Yaşım 26.
15.11.2021 de Batman dunya hastanesinde sac ekim im gerçekleşti.  4700 greft alındı.  7 ay gbi bir durum söz konusu. Ekimim sabah 10 gibi başlayıp akşam 7:30 civarı bitti. Donör bolgemin dokunun sert olduğu ve greft greftlerin çoğunun 2 li 3lu oldugu soylendi.Direkt konuya geçmek istiyorum. Uzun yazmamın sebebi şeffaf olabilmem. Elimdeki fotoğrafları atacağım size. 5 aya kadar herşey güzeldi çıkışlar normal seyrindeydi. 6 ve 7 aylarda saçlar cansız ve matlasti.  Şuan 7 ayı geçti ve durum daha kötü.  Saçımı kestirdim biraz aralarda çıkışların oldugnu görebiliyorum. Fotoğraf atacağımı sırasıyla arkadaşlar abilerim forumda yeniyim eksigim varsa affola. Forumun izin verdiği kadar fotoğraf yükledim.  Gerisini  burdan hızlı resim olarak atacağım.  Siz değerli üyelerden ricam başta hintell abimiz olarak bana yardımcı olmanız tecrübelerinden yararlanmak istiyorum cunku bu saç in olacağı yok gibi duruyor.  Sekreter ile görüştügümde bana 1 yıla kadar çıkışların devam edeceği revize gerekirse yapilacagi ve 1 yılı beklememiz gerektiği söylendi başka birşey söylenmedi.  Bu saçtan umudum yok nasıl bir tedavi yontemi ekleyebiliriz revize yi de düşünürsek 😢
https://www.hizliresim.com/9jelbv4 5.5 ay civarı çekilen fotoğraf

Şimdi ki 180 190 gün civarı olan
https://www.hizliresim.com/4ad6qg7
Ve şuan ki halimi de atıyorum saçımı kısaltırdim arada çıkışları görüyorum yine de yetersiz olduğunü düşünüp ve görüyorum. 
https://www.hizliresim.com/q8twa7f suan ki halim.  Değerli abi ve kardeşlerimin tecrübeli yorumlarını bekliyorum rica ediyorum sizden :( nasıl bir tedavi izlemelyim

Robert

• Hero Member
Ynt: Batman dunya hastanesi Ömer uğur yardımm lütfen
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2022, 15:53:50 »
Merhaba kardeşim bu Ekim merkezini önceden yakın takibe almıştım.Cidden güzel sonuçları vardı ki kulağıma kadar geldi namları..Ancak sonradan ekip değişti son zamanlarda kötü sonuçları çıkmaya başladı sizinki de şuan iyi görünmüyor istenilen seviyede değil greft sayısına göre daha güzel olması lazımdı.Dokunun sertliği hakkında ne dediler size.Takviyeler kullandınız mı bu süreçte

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2022, 15:54:39 »
En aşağıda yanıtla butonuna tıklayarak yeni fotoğrafları ekleyebilirsin

Wed000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2022, 16:04:59 »
Merhaba kardeşim bu Ekim merkezini önceden yakın takibe almıştım.Cidden güzel sonuçları vardı ki kulağıma kadar geldi namları..Ancak sonradan ekip değişti son zamanlarda kötü sonuçları çıkmaya başladı sizinki de şuan iyi görünmüyor istenilen seviyede değil greft sayısına göre daha güzel olması lazımdı.Dokunun sertliği hakkında ne dediler size.Takviyeler kullandınız mı bu süreçte
9
Kesinlikle katılıyorum amacım kötülemek değil asla. Ben kendi gözlerimle gördüm bir abimiz 2 .5 yıl önce ektirdi ondan ilham almistim zaten. 4700 grefte göre bu kıvama gelmesini beklemezdim biraz daha hacımli olmasını beklerdim.  6 boyunca 5000 biotin ve 2 ay multivitamin kullandım.  1 prp onlar 3 prp ben yaptırdım.  Sonuc henüz bitmedi ama hiç iç açıcı değil :( kadronun değiştiğinin ben de kanaatindeyim.  Şimdi saç kalitesinin ben de farkındayım ince çok kaliteli değil.  Ama biz profesyonel insanlar değiliz.  Uzman olan onlar. Bana şunu söylemellerini beklerdim. " dostum sac yapın ince, şu şu takviyeleri 6 ay boyunca kullan gel öyle bakalim" demelerini beklerdim.  İnancınız olsun 7 ayda beni bir kere aradılar yin3 diyorum amacım asla kötülemek değil şeffaf olalım bilgilendirme yapalım.

Wed000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2022, 16:13:41 »
2 kez de mezoterapi yaptırdım.  24 yaşında genç biri ekimi mi gerceklestirdi.  Saçın sert güzel olucak greftlerin çoğunun 2 li 3lu dedi

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2022, 17:01:34 »
2 kez de mezoterapi yaptırdım.  24 yaşında genç biri ekimi mi gerceklestirdi.  Saçın sert güzel olucak greftlerin çoğunun 2 li 3lu dedi
Dokunun donorun sertliği falan demişsin onu merak ettim tam olarak kastın nedir ?
Yaşın daha genç.Kan değerlerine en son ne zaman baktirdin bence mutlaka baktır.Demir,çinko,B12 ve d vitamini ile tiroid gibi saçı doğrudan etkileyen değerlere baktır.Benim demek istediğim forumda paylaşım yapan son birkac kişi senin gibi memnun değildi sadece sen de sorun uok yani .Daha da gelişecektir.Ancak istediğiniz yere gelmesi zor.Fiyati en son 8 bin civarıydı değil mi? Dediğin gibi daha iyi olmalıydı.Forumda zaman geçir aradığın cevapları da bulursun aklına takılacak olanlardan

Wed000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Haziran 2022, 17:07:13 »
Dokudan kastım yanı donordeki saçın sert güzel olur dedi bana. En son geçen yıl baktırdım d eksevimli biraz sanırım.  Yarın yine gideceğim kaç olması gerekiyor bilmiyorum doktorla görüşürüm ben. Evet sayfa da da son ekimlerine baktım hiç iç açıcı değil hayırlısı olsun tecrübeli abilerimin yorumlarını beklıyorum nasıl bir yol izlemeliyim Fin falan kullanmalimiyim yani kullanmak istiyorum aslında  :(

Wed000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2022, 17:08:39 »
Dokunun donorun sertliği falan demişsin onu merak ettim tam olarak kastın nedir ?
Yaşın daha genç.Kan değerlerine en son ne zaman baktirdin bence mutlaka baktır.Demir,çinko,B12 ve d vitamini ile tiroid gibi saçı doğrudan etkileyen değerlere baktır.Benim demek istediğim forumda paylaşım yapan son birkac kişi senin gibi memnun değildi sadece sen de sorun uok yani .Daha da gelişecektir.Ancak istediğiniz yere gelmesi zor.Fiyati en son 8 bin civarıydı değil mi? Dediğin gibi daha iyi olmalıydı.Forumda zaman geçir aradığın cevapları da bulursun aklına takılacak olanlardan
O zaman 8 di evet fiyatı şuan nedir bilmiyorum
Tekrar revize için güvenebilir miyim onu da bilmiyorum

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 05 Haziran 2022, 17:13:34 »
Dokudan kastım yanı donordeki saçın sert güzel olur dedi bana. En son geçen yıl baktırdım d eksevimli biraz sanırım.  Yarın yine gideceğim kaç olması gerekiyor bilmiyorum doktorla görüşürüm ben. Evet sayfa da da son ekimlerine baktım hiç iç açıcı değil hayırlısı olsun tecrübeli abilerimin yorumlarını beklıyorum nasıl bir yol izlemeliyim Fin falan kullanmalimiyim yani kullanmak istiyorum aslında  :(
Anladım finasterid kullanırsan yararına olur çünkü yaşın genç dökülmeler devam edecektir ayrıca finasterid hacimlnemeye destek olur

Wed000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Haziran 2022, 17:19:03 »
Anladım finasterid kullanırsan yararına olur çünkü yaşın genç dökülmeler devam edecektir ayrıca finasterid hacimlnemeye destek olur
Evet sürekli düşük dozda kullanmayı düşünüyorum dökülme devam edecektir mezoterapi doktoru da söylemişti.  Hangisinden almam gerekiyor resim atar mısın

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2022, 17:25:48 »
Evet sürekli düşük dozda kullanmayı düşünüyorum dökülme devam edecektir mezoterapi doktoru da söylemişti.  Hangisinden almam gerekiyor resim atar mısın
Proscar (Finasterid) var eczaneden direkt alabilirsin hangisi diye bir şey yok bunda 4 veya 5e bölüp kullanıyor insanlar .Propecia ise fiyatı çok pahalı 1mg olduğu için direkt yutuyorsun bölmeden ikisi de aynı ilaç aynı etkiyi gösteriyor para sorunun yoksa propecia mantıklı ama gerek yok yani ben proscari 4e bölüp bir parçasını akşam alıp geri kalanını atıyorum geri kalanı saklayan var bunlara sen karar vereceksin

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 05 Haziran 2022, 17:29:53 »
👍

Wed000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2022, 17:32:52 »
Proscar (Finasterid) var eczaneden direkt alabilirsin hangisi diye bir şey yok bunda 4 veya 5e bölüp kullanıyor insanlar .Propecia ise fiyatı çok pahalı 1mg olduğu için direkt yutuyorsun bölmeden ikisi de aynı ilaç aynı etkiyi gösteriyor para sorunun yoksa propecia mantıklı ama gerek yok yani ben proscari 4e bölüp bir parçasını akşam alıp geri kalanını atıyorum geri kalanı saklayan var bunlara sen karar vereceksin
Ben de 4 e bölüp bir barça alıp gerisini atacağım her harikulade daha mantıklı . kaliteli markalar hangisi Fin de önerebileceğiniz var mı?  Ve kimse yorum yapmadı sizden başka :( :(
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2022, 17:44:11 Gönderen: Wed000 »

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2022, 17:57:08 »
Ben de 4 e bölüp bir barça alıp gerisini atacağım her harikulade daha mantıklı . kaliteli markalar hangisi Fin de önerebileceğiniz var mı?  Ve kimse yorum yapmadı sizden başka :( :(
Bu biotin vitamin takviyesi falan değil birden fazla markası olsun tek bir marka var proscar başka yok

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2022, 17:58:06 »
Normalde forum kuralları gereği saç ekimini sürecinin sonucunu paylaşmak yasak o yüzden de dikkat çekmiyordur

Facebook Twitter Instagram