Gönderen Konu: Seboreik dermatit min ve fin  (Okunma sayısı 1027 defa)

Funnof

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Seboreik dermatit min ve fin
« : 17 Ocak 2022, 11:47:13 »
Arkadaslar merhaba 1 yildir fin kullaniyorum saclarim son 1 aya kadar çok iyiydi son zamanlarda egzamam  artti ve kabuklar dökülünce  sacimdaki bu boşluklar meydana geldi minoxidil rogaine foam kullanmaya basladim sizce bu tepe bolgesi saclar geri gelir mi (saçım hafif ıslakken çektim ).

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Seboreik dermatit min ve fin
« Yanıtla #1 : 17 Ocak 2022, 20:31:37 »
Geri gelir mi bilmem ama o bölgenin, en kolay geri gelen bölge olduğunu düşünüyorum.
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

Funnof

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2022, 10:53:54 »
Geri gelir mi bilmem ama o bölgenin, en kolay geri gelen bölge olduğunu düşünüyorum.
Umarim oyledir resimdeki sağ şakağımda genetikten dökülmüştü şu an cok iyi durumda minoxil sayesinde

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2022, 22:44:54 »
minoxil seboreyi arttırır dikkatli ol ,sebore için aleo ver jeli sürebilirsin kafa derine çok çok iyi gelir hatta tamamen bitirebilir.

Funnof

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2022, 06:13:23 »
minoxil seboreyi arttırır dikkatli ol ,sebore için aleo ver jeli sürebilirsin kafa derine çok çok iyi gelir hatta tamamen bitirebilir.
Rogaine köpük kullaniyorum o yuzden bi sıkıntı yasatmiyo

theodin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2022, 20:17:07 »
Selam..ŞİŞLİ fULYA eczden aldığım finasterid  ve minoxil  karışımı jel saç derime zarar vermedi ve çok memnunum.1 yıldır kullanıyorum.Boşuna Rogain foam almamış oluyorum(pahalı ) ve jel şeklinde olduğu için hassas derime zarar vermedi.DAHA ÖNCEKİ KULLANDIĞIM MİNOXİL SOLUSYON HEP EGZEMA YAPIYORDU.
  • Ekim Tarihi: 10.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi serkan aygın
  • Greft Miktarı 3168
  • Yaşınız 40
  • Medikal Tedavi finasteride gel, hair 360 tablet, hair 360 growth faktör şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2022, 00:32:20 »
Selam..ŞİŞLİ fULYA eczden aldığım finasterid  ve minoxil  karışımı jel saç derime zarar vermedi ve çok memnunum.1 yıldır kullanıyorum.Boşuna Rogain foam almamış oluyorum(pahalı ) ve jel şeklinde olduğu için hassas derime zarar vermedi.DAHA ÖNCEKİ KULLANDIĞIM MİNOXİL SOLUSYON HEP EGZEMA YAPIYORDU.

Kaça alıyorsunuz ve ne kadar süre gidiyor acaba
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

çelik50

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2022, 01:21:49 »
teşhis seboreik dermatit ise hastalığınıza uygun tedaviler uygulayın. egzamanıza neden stres ise azaltmaya çalışın , beslenmenizi ona göre ayarlayın, selenyum disülfür içeren  vichy dercos şampuan kullanın ,egzama çoğaldığında doktor kontrolünde,   kısa süreli dermovate ve betasalisilic losyon kullanmanız gerekebilir,

Facebook Twitter Instagram