Gönderen Konu: xpecia tablet kadın kullananlar  (Okunma sayısı 5064 defa)

merall

• Yeni üye
  • *
xpecia tablet kadın kullananlar
« : 10 Ocak 2021, 02:44:06 »
bir kadın olarak xpecia tablet kullanmayı düşünüyorum fakat xpecianın içinde finasterid olabileceği ile ilgili yorumlar okuyorum bu beni korkuttu açıkçası böyle bir şey olabilirmi arkadaşlar.benim bildiğim kadınların bu ilacı alması durumunda hamilelikte bebekte ciddi sorunlara neden olabileceği yönünde.
kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım yardımcı olup doğru bilgi verebilecek olan olursa sevinirim.

Spencer

• Hero Member
Ynt: xpecia tablet kadın kullananlar
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2021, 05:06:53 »
Bu bir şüphe ve bunu kanıtlayabilecek bir kanıt veya veri kimsenin elinde yok. Kim ne derse desin afaki konuşmuş olur ki, hal durum vaziyet böyle iken firmanın verdiği içerik referans alınmalı,. İçerisinde finasterid olmasa dahi, bu şüpheyle kullandığın taktirde yan etki görme ihtimalin çok yükseltir. (Plasebo)

Farklı bir alternatif olarak benzer içerikli farklı markalar veya sadece saw palmetto içeren ürünleri tercih edebilirsin. Aga-e, kerozan ,Solgar ,byopecia multiplex (En iyi içerik budur, kullanmıştım.)

Soya sütü ve soya fasulyesi tüketmeni tavsiye ederim.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

merlin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2021, 21:52:45 »

firma açıklaması:

XPECIA KADIN tablet Kullananlar:

Pek çok kadın hap almayı tercih ediyor çünkü saç dökülmesini önlemeye yönelik diğer yöntemler uzun saçları nedeniyle zor görünüyor. Özellikle tedavi uzun süreli terapi ve sabır gerektirir. Erkek tipi kelliği sona erdirmek için uzun bir süre tedaviye ihtiyaç vardır. Hasta tedaviyi önerilen süreden önce durdurursa saç dökülmesi tekrar ortaya çıkabilir.

Günde iki kez uygulama zorluğu, tedavinin kokusu, tahriş ve alerji, uygulama sonrası saçta kalan tortu ve yağlı görünüm nedeniyle topikal losyon veya ilaç kullanımı tercih edilmez. saç ve kafa derisi.

XPECIA kadın Tablet kullananlarda tüm bu rahatsızlıkların üstesinden gelir. Hap almak, losyonları ve spreyleri uygulamaktan daha kolaydır. Tedavinin ilk üç ayından sonra günde bir hap kullanmak  bakıma uyumu artırır.

XPECIA'nın 2 formülü vardır: Kadınlar için XPECIA ve Erkekler için XPECIA.

Kadınlarda saç dökülmesinin yaygın bir nedeni demir eksikliği olan anemidir. Kadınlar için XPECIA kullanmak anemiyi azaltmak için formüle edilmiştir. Kadınlar için XPECIA, FE (Ferrum - Demir) takviyesi içerir. YE, anemi tedavisi için gereklidir.

Kadınlar için bir diğer sorun ise vitamin takviyelerinin kilo almaya neden olmasıdır. XPECIA for Women's formülüne iştahı artıran vitaminler DAHİL DEĞİLDİR. Kadınlar için XPECIA KİLO KAZANMASINA NEDEN OLMAZ.

Kadınlar için XPECIA'yı m kullanımı tercih nedenleri:

- Sağlıklı saç ve saç derisi için gerekli tüm vitamin ve mineralleri içerir.

- Erkek tipi saç dökülmesinin temel nedeni olan DHT'yi (dihidrotestosteron hormonu) bloke eder.

- Saç kalitesini artırır.

- Anajen aşamasını uzatır.

- Saç uzamasını artırır.

- Kilo almaya sebep olmaz.

Kullanma talimatı (Yönergeler):

XPECIA kadın tabletleri yalnızca ağızdan kullanım içindir.
       Optimum sonuçlar için, ilk bir ila iki ay boyunca hasta bu tableti günde iki kez ve daha sonra günde bir kez almalıdır.
       Tedavi süresi ve dozu, hastanın ihtiyaçlarına ve sorunun ciddiyetine göre ayarlanmalıdır.

Malzemeler (2 tablette):

- 170 mg palmetto gördüm

- Ginkgo biloba 40 mg

- Biotin 1 mg

- Pantotenik Asit 24 mg

- Folik Asit 0,6 mg

- Çinko 15 mg

- L-Sistein 40 mg

- L- Metiyonin 40 mg

- Keratin 40 mg

- Ferrum (Demir) 17 mg

Kadınlar için XPECIA şunları içerir: 

- Saw palmetto: DHT'yi engeller (hem erkekler hem de kadınlar için saç dökülmesinin ana nedeni).

- Ginkgo biloba: kan damarlarının esnekliğini arttırır ve kan damarlarının genişlemesine katkıda bulunur.

- Biotin: Saç ve saç derisi sağlığını teşvik eder.

- Pantotenik asit: saç kalitesini artırır.

- Folik Asit: hücre yenilenmesini destekler.

- Çinko: saç büyümesini engeller, sağlıklı yeni saç büyümesini destekler.

- L-Sistein: saçın gücünü artırır ve kuruluk ve kırılmaya karşı korur.

- Keratin: saç için protein sağlar, saçı güçlendirir ve saç büyümesini destekler.

- Ferrum (Demir): Oksijeni saç köklerine iletir, saç kökünü güçlendirir ve demir eksikliğini tedavi eder.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2021, 23:48:47 »
Kadınlar için olanında pek sıkıntı olcağını sanmıyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2021, 00:00:42 »
kadınlarda olmaz böyle bir şey

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Damla

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Ocak 2021, 04:17:08 »
Merhabalar Bende saçlarımı güçlendirmek için bazı ürünler kullanmak istiyorum. Saçlarımda dökülme yok ama kalınlaşmasını daha hızlı uzamasını istiyorum. Xpecia kadın kullansam daha parlak daha canlı daha kalın ve hızlı uzamasına destek olur mu ?
  • Greft Miktarı 26

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Ocak 2021, 07:02:18 »
Merhabalar Bende saçlarımı güçlendirmek için bazı ürünler kullanmak istiyorum. Saçlarımda dökülme yok ama kalınlaşmasını daha hızlı uzamasını istiyorum. Xpecia kadın kullansam daha parlak daha canlı daha kalın ve hızlı uzamasına destek olur mu ?

Xpecia faydalı olur kesinlikle
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2021, 03:31:57 »
kadınlar için ha xpecia olmuş ha başka bir marka farketmez vitamin takviyesi sonuçta bana göre perfectil ve priorin bayanlar için daha kaliteli ve bilindik ciddi markalar.
xpeciayı bizim bu forumdakilerden başkası kullanmaz duyulmamış bir şey ufak bir dükkanda üretiliyor  :)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2021, 20:53:01 »
Kadınlarda xpecia erkeklerden 5 kat daha etkili  kalite artısı saglıyor...
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Facebook Twitter Instagram